Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Sala Bohaterów  (Heroes I - IV)temat: Nowe gry z serii King's Bounty
komnata: Sala Bohaterów (Heroes I - IV)

Alchemik PW
16 lipca 2012, 21:31
Założyłem temat aby porozmawiać o nowych gach z serii King's Bounty. Ta seria co prawda odbiega od serii HoMM lecz korzenie mają te same, więc uznałem że zasługuje ona na jakąś uwagę. A więc tu możecie pisać swoje pytania i opinie co do tych gier.

Zacznę od tego że te gry są bardzo fajne. Uważam że nowe King's Bounty prezentuje się o wiele lepiej od Heroesa V, zarówno graficznie jak i grywalnie. Obie te gry (nowe KB i H5) są wznowieniami, lecz sądze że Katauri lepiej sobie z tym poradziło. Co do fabuły nowych części KB uważam że jest fajna, co prawda jest mniej epicka od tych w serii HoMM, ale ciekawa.

A co wy sądzicie o nowych grach z serii King's Bounty?

MitabrinMitabrinJak już napisałem w temacie nawigacyjnym - Komnatą w której rozmawiamy o serii KB jest Sala Bohaterów. Temat zatem zostaje przeniesiony.

Matheo PW
16 lipca 2012, 22:22
Jakie konkretnie gry masz na myśli pisząc "nowe"? Ja gram w "Kings Bounty: The Legend". Świetna jest. Ciekawa fabuła, przebieg bitw jak w HIII, do tego duchy szału. Naprawdę fajna gra polecam ;)

Alchemik PW
16 lipca 2012, 22:26
Cytat:
Jakie konkretnie gry masz na myśli pisząc "nowe"?

Mam na myśli wszystkie części King's Bounty które zostały wydane przez 1C/Katauri, czyli "Legenda", "Wojownicza księżniczka", "Nowe światy" i za niedługo też "Wojownicy północy" (tak to chyba przetłumaczą, bo jak tu spartolą to się załamię).
temat: Nowe gry z serii King's Bounty

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel