Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Portal Przeszłości (Heroes VI)temat: Co z resztą ras?
komnata: Portal Przeszłości (Heroes VI)

Lux PW
15 lipca 2012, 12:28
Jak sądzicie, jaki będzie los pozostałych frakcji? Czy kiedykolwiek pojawią się w Heroes 6 Krasnale, Elfy czy Magowie? O Mroczne Elfy możemy być spokojni. Wydaje mi się, że Akademia również się pojawi, skoro miała być już w podstawce. Al co z Sylwanem? Jego brak w Heroes zasługiwałby na skandal, bo przecież leśny zamek wpisał się w kanon serii. Krasnoludy jako jednostki też są nieodłączną częścią Hirków. Ciekawe, czy gdyby sprzedaż dodatków była satysfakcjonująca dla Ubi, to czy wydaliby jakieś płatne DLC z samymi frakcjami (już bez kampanii itp.)? Zwłaszcza, że w szóstej części mamy do czynienia z i tak już wieloma uproszczeniami względem poprzedniczek (brak maszyn wojennych, specjalizacji miast, gildii magów, a co za tym idzie i zmniejszona liczba budynków w mieście, mniej zasobów) i trochę powtarzających się modeli budynków (np. wykorzystanie budynków specjalnych frakcji na mapie przygody). Gdyby nie Conflux, to gra miałaby dużo krótszą żywotność. Zatem powinni tę grę bardziej urozmaicić jeszcze, powinni......... :P

TopFunny525 PW
15 lipca 2012, 12:36
Cytat:
Jak sądzicie, jaki będzie los pozostałych frakcji?

Sądzę iż wystąpią Magowie i Sylvan. Co do Krasnali to nie mam pewności.


Cytat:
Ciekawe, czy gdyby sprzedaż dodatków była satysfakcjonująca dla Ubi, to czy wydaliby jakieś płatne DLC z samymi frakcjami (już bez kampanii itp.)?

Marne szanse. Sądzę, że prędzej wydadzą dodatek z pełną kampanią niżby dali dodatek i DLC.

Cytat:
Zwłaszcza, że w szóstej części mamy do czynienia z i tak już wieloma uproszczeniami względem poprzedniczek (brak maszyn wojennych, specjalizacji miast, gildii magów, a co za tym idzie i zmniejszona liczba budynków w mieście, mniej zasobów)

Jeśli chodzi o jakże "Cudowne" Zmiany dotyczące braku zasobów czy maszyn wojennych to to wszystko wymyślił ubisoft. Przeczytaj sobie dokładnie artykuły z Komnat poświęconych HVI. Możliwe, że w następnych patchach(Dodatkach) Dadzą m.in.: Maszyny wojenne. Chociaż nie jestem tego pewien.


Cytat:
Zatem powinni tę grę bardziej urozmaicić jeszcze, powinni......... :P

Na to se jeszcze poczekamy^^

Alchemik PW
15 lipca 2012, 12:41
Poza lochami i ewentualnie magami nie sądzę żeby przywrócili więcej ras. Przy wielkim szczęściu może jeszcze leśne elfy. Ale Ubisoft być może będzie chciał szybko zapomniec o Heroes VI i zacząć Heroes VII, chyba że jakimś cudem przerobią całkowicie Heroes VI i przekonają do siebie fanów których stracili w wyniku swojej polityki.

Lux PW
15 lipca 2012, 12:51
Myślę, że szóstka w dalszym ciągu ma potencjał. Gdyby dodali więcej ras, to bym nie zwracał takiej uwagi na te bugi i problemy z online (bo wtedy i na offline można by było nieźle pograć). :)

Alchemik PW
15 lipca 2012, 12:53
Zgadzam się ma potencjał ale musieliby ją całkowicie przebudować i grałoby się w nią zupełnie inaczej niż teraz. A co do Offline to mieli wprowadzić całkowitą synchronizację między Offline i Online.

Dark Dragon PW
15 lipca 2012, 13:10
Na rozmowach z twórcami padło stwierdzenie, że jak uda się dodać 2 frakcje to będzie wielki sukces... mroczniaki to pewniak, a poza tym kto wie...

DrakeBurn PW
15 lipca 2012, 13:20
@DarkDragon, ale padło też stwierdzenie, że jeśli będzie to "możliwe" to chcą dodać wszystkie rasy, ale na to bym raczej nie liczył.

Serafin PW
15 lipca 2012, 13:24
Gdzieśtam widziałem kiedyś informację, o tym, że mają wprowadzić 4 rasy, w tym dwie mają być za darmo, a dwie płatne ( do pobrania w formie DLC), ale to już było dawno i pewnie nieprawda.

DrakeBurn PW
15 lipca 2012, 13:28
Takie pytanie padło na Fandayu odpowiedź była.

"Pewien człowiek zamieścił taką informację, ale on już u nas nie pracuje (ŚMIECH... a tak na serio to powstała plotka, bo on zamieścił coś na ten temat, a ludzie sobie przesyłali i przekształcali. To nie jest także możliwe ze względu na to, że tworząc Patche naprawiamy grę, ale tworząc dodatek trzeba zaangażować grafików i innych ludzi, którzy ciężko pracują i trzeba im za to zapłacić."

Alchemik PW
15 lipca 2012, 13:39
Cytat:
Raczej nie opłaca się im robić Heroes VII wciągu następnych dwóch lat.

Mają dwie możliwości - albo całkowicie przebudowywać Heroes VI, aż do takego stopnia że obecna wersja to wersja Alpha, albo pieniądze przeznaczone na te usprawnienia dołożyć do Heroes VII. Zważając na to że podobno Erwan Le Bretton (dobrze napisałem?) powiedział że system umiejętności okazał się porażką możliwe są obie opcje.

Lux PW
15 lipca 2012, 13:48
H6 dobrze się sprzedał, więc na pewno go nie porzucą ot tak. Poza tym muszą naprawić swoją reputację zanim wyjdzie następna część. :P Takie jest moje zdanie.

Alchemik PW
15 lipca 2012, 14:08
Ciężko im będzie poprawić reputację ze względu na to iż teraz każda mała wpadka będzie o wiele głośniejsza wśród fanów, i w ten sposób Ubisoft ma problem. Natomiast Heroes VI da się jeszcze uratować, ciężko bo gra już jest w miarę długo na rynku więc wprowadzenie wielkich zmian jest ryzykownym pomysłem. Na miejscu Ubisoft bym przyznał się publicznie że zrypałem grę i zamierzam ją naprawić, chociażby to wymagało całkowitego jej zmienienia, taki gest ze strony Ubisoft bardziej by przekonał ludzi niż Ich obecna polityka.

Matheo PW
15 lipca 2012, 14:09
Cytat:
Gdzieśtam widziałem kiedyś informację, o tym, że mają wprowadzić 4 rasy, w tym dwie mają być za darmo, a dwie płatne ( do pobrania w formie DLC)

Cytat:
Normalnie do podstawowej wersji H6 powinny wyjść DLC przy każdej premierze dodatku. Czyli jeden dodatek z jedną frakcją i jedno DLC z też jedną frakcją.
Zróbmy takie coś jeszcze raz i mamy cztery rasy. Dwie za free do podstawki (lub ta druga będzie możliwa tylko do tego pierwszego dodatku który jakoś teraz będzie wychodził)albo kupinie dodatku i posiadanie od razu dwóch frakcji, wychodzi drugi dodatek i też kupujemy dodatek. Wtedy mamy cztery frakcje, bez kupywanie mamy tylko dwie (bądź jedną) ;)

Tutaj mamy małe wytłumaczenie jak to mogło by wyglądać ;)

Alchemik PW
15 lipca 2012, 14:19
Cytat:
Tak,tak wiem że Ubisoft chrzanił wiele rzeczy ale nie oceniajcie go pochopnie.

Tu nie chodzi o to że partolą robotę, ale o to że nie wyciągają z tego wniosków. Chocaż nie wiem ile w tym jest winy osób pracujących nad serią MM a ile po stronie zarządu Ubisoftu

Cytat:
Musi się jeszcze nauczyć.

Ubisoft tworzy gry już od lat 80 więc powinni już co nieco wiedzieć jak się zachowywać na rynku.

Cytat:
Przecież trudno jest stworzyć taką grę jak Heroes i iść na rękę fanom.

Tu się zgodzę, od czasów Heroes III żadna gra z tej serii nie uzyskała aprobaty większości fanów (i zwykłych graczy) ze względu na zmiany, czy to techniczne (H4 i H6) czy klimatyczne (H5).

Alistair PW
15 lipca 2012, 14:29
Te gnojki mają w zadku swoją reputację. Taka firma i takie podejście do klienta? Wiedzą, że ludzie gry kupią. Na H6 niezłą kasę zarobili.

Alistair PW
15 lipca 2012, 15:50
Chce Ci się wydawać 4 dychy na parę godzin gry? W którą zagrasz za miesiąc, jak w końcu będzie się można zalogować na Uplay. I pewnie ze stertą nowych błędów.
temat: Co z resztą ras?

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel