Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Baszta Czempionów (Duel of Champions)temat: [Wmurowany] Problemy techniczne i półtechniczne
komnata: Baszta Czempionów (Duel of Champions)
strona: 1 - 2 - 3 ... 11 - 12 - 13

Dark Dragon PW
11 maja 2012, 18:15
Zakładam ten temat co by dzielić się problemami i ich rozwiązaniami. Póki co dotyczyć to będzie bety. Osobiście już otrzymałem swój klucz, lecz napotykam błąd podczas samego patchowania. Stąd moje pytanie - spotkał się już ktoś z tym? Wina leży po stronie serwera Ubi czy raczej po mojej?

Azon PW
12 maja 2012, 14:28
Chyba po stronie Ubi. Mam ten sam problem, zamiast pobierać aktualizację pasek postępu stoi w miejscu. Powinni dać możliwość manualnego pobrania patcha.

EDIT: Udało mi się rozwiązać problem. Aby zaktualizować grę manualnie trzeba się trochę napracować. Na początek potrzebujemy jakiegoś programu pobierającego pliki za pomocą sieci torrent (polecam uTorrent). Wchodzimy do katalogu z grą: Might & Magic - Duel of Champions\MMDoC-PDCLive\patches\MMDoC-PDCLive\1.1.4 i uruchamiamy plik "1.1.4.torrent". Pobieramy z pomocą programu paczkę z aktualizacją i wklejamy ją do folderu w którym znaleźliśmy plik "1.1.4.torrent". Uruchamiamy Launcher i aktualizujemy grę. Wszystko działa.

UpiornyRycerz PW
30 czerwca 2012, 15:27
Czy tylko ja mam problem z zalogowaniem się na UPLAY? Bo mnie krew zalewa bo mam klucz do bety a nie mogę go wykorzystać. Osoby które w ostatnim czasie logowały się na stronie mogłyby mi powiedzieć co potem trzeba zrobić by zagrać w tę grę?

"W trakcie przetwarzania twojego zgłoszenia wystąpił nieoczekiwany błąd. Prosimy spróbować później."

@Down:
Ja próbuje od 2 dni się zalogować. Co godzinę sprawdzam (nawet o 4 w nocy nie mogłem się zalogować) i nic to nie daje. Jakbym tego nie robił to był wam głowy nie zawracał.
MitabrinMitabrinA próbowałeś... nie wiem... zalogować się po upływie jakiegoś czasu?

sidek PW
30 czerwca 2012, 17:23
Ja jak odpalam launchera to mam czarny ekran. Może ktoś wrzucić pliki z gry albo chociaż ten plik .torrent? Byłbym bardzo wdzięczny.

Mitabrin PW
30 czerwca 2012, 17:27
Cytat:
Ja próbuje od 2 dni się zalogować. Co godzinę sprawdzam (nawet o 4 w nocy nie mogłem się zalogować) i nic to nie daje. Jakbym tego nie robił to był wam głowy nie zawracał.

Well... Chyba jedyne co mogę zasugerować, to spróbowanie zalogowania się z innym kluczem... Rozdawane są one wszędzie, więc imo nie powinno być większych problemów ze znalezieniem go - To może ci się przydać.

UpiornyRycerz PW
30 czerwca 2012, 18:04
Tak wygląda cały proces:
1.Logowanie na stronie <- W tym miejscu mam problem
2.Podanie klucza aktywacyjnego
3.Ściągniecie plików gry

Po pierwsze jak ja mam się zalogować innym kluczem jak zanim podaje się klucz trzeba się zalogować na stronie (o czym cały czas mowie). Wiec powiedz mi jaki cudem mogę przejść do 2 punktu jak pierwszego nie ukończyłem proszę oświeć mnie swoją wiedzą bo może znasz jakiś skrót żeby bez zalogowania podać klucz aktywacyjny.

Mam prośbę zaloguj się dzisiaj na stronie(nie do gry ale na stronie internetowej) i mi powiedz czy ci się udało.

MitabrinMitabrinKonta na UPLAY nie mam i mieć nie zamierzam. Zakładałem że system tam działa trochę inaczej (czyt. normalniej) i klucz podaje się już przy rejestracji - stąd moje sugestie, które były złe tylko z uwagi na mą ignorancję.

sidek PW
30 czerwca 2012, 18:15
Ja się normalnie loguje. Dziś z rana miałem taki sam problem jak ty ale poczekałem 1h i już było normalnie.

Logujesz się na tej stronie: https://pdc-doc-portal.ubi.com/Home/index?language=pl
??

UpiornyRycerz PW
30 czerwca 2012, 19:51
Udało mi się zainstalować grę ale napotkałem na nowy problem po zalogowaniu do zainstalowanej już gry na komputerze wyświetla mi się następujący komunikat:
"Sorry, This game is currently unvailable in your region"

Irhak PW
30 czerwca 2012, 20:11
Ostatnio coś z tym mają. Nie tylko tobie się to pokazuje. Czasami zdołasz się wstrzelić w czas kiedy będzie dostępne ;)

UpiornyRycerz PW
1 lipca 2012, 14:48
Mam gdzieś takie gry które preferują tylko użytkowników neostrady. Mam stały IP zarejestrowany w Polsce a gra mi krzyczy że zły region. Beta Might & Magic: Heroes VI i Diablo III chodziły mi bez żadnych problemów. Nawet nie wspominam o reszcie gier wymagających internetu nigdy nie miałem żadnego z nimi problemu. Dopiero ta gra sprawiła mi takie problemy. Nie mogę zalogować się na stronę a ktoś inny może się zalogować na moje konto. Nie mogę zalogować się do gry a ktoś inny robi to bez problemu używając tego samego loginu i hasła co ja.

BanBreaker PW
1 lipca 2012, 16:11
Ja natomiast mam problem ze sklepem. Gdy próbuję do niego wejść, no cóż, chyba nie wygląda tak jak powinien, to znaczy - grafiki i teksty są pomieszane i porozrzucane po całym ekranie, do tego ciężko w cokolwiek kliknąć. Jak już się uda wygląda to mniej więcej tak:
http://scr.hu/4yi/301pr
Próbowałem reinstalować parę razy, próbowałem też odpalić grę na innym kompie, ściągałem pliki najnowszego patcha przez torrenty, aktualizowałem sterowniki do karty graficznej, nic nie pomogło. Wszystko inne działa mniej więcej dobrze, tylko ze sklepem mam taki problem, może mi ktoś pomóc? :)

sidek PW
1 lipca 2012, 19:13
@BanBreaker Zainstaluj nowego internet explorera :D

BanBreaker PW
1 lipca 2012, 20:06
Mistrz Świata, I <3 Ya

UpiornyRycerz PW
2 lipca 2012, 17:35
Chciałbym wiedzieć czy tylko ja mam problem z tym komunikatem: Przepraszamy, ta gra jest obecnie niedostępna w twoim regionie.

Galbraith PW
2 lipca 2012, 21:29
Do UpiornyRycerz: Spróbuj założyć nowe konto uPlay, być może stare ma jakieś ustawienia. Przeszukałem swoje ustawienia, i jedyne co mam ustawione na 'Europę' to wykrywanie strefy czasowej, więc nie potrafię wskazać Ci co trzeba zmienić w obecnym koncie, aby się do gry dostać.

Update: znalazłem - nazywa się to * Country of residence - mam tam Poland

na forums.ubi.com logujesz się na swój profil.
U góry masz settings - *click*

z lewego panelu wybierasz:
My Ubisoft Settings -> Edit Your Uplay Account *click*

musisz się uwierzytelnić jeszcze raz
i tam na oknie Edit Account masz między innymi Country of residence

Dragon Lord PW
13 lipca 2012, 18:27
A ja mam problem innego rodzaju. Zakupiłem ostatnio dodatek do Heroes VI "Pirates of the Savage Sea", a wraz z nim otrzymałem kod odblokowujący w Duel of Champions pakiet dodatków. Problem w tym, że w grze zupełnie nie ma gdzie go wykorzystać. Czy ktoś wie coś na ten temat?

Dark Dragon PW
13 lipca 2012, 19:06


Zakładka "Redeem Code"

Dragon Lord PW
13 lipca 2012, 19:12
U mnie w grze nie ma tej zakładki!

Dark Dragon PW
13 lipca 2012, 21:36
Reinstall gry w domyślnej lokacji, nic innego nie przychodzi mi do głowy. Ewentualnie jakaś nowoczesna przeglądarka (Chrome?).

DrakeBurn PW
13 lipca 2012, 22:07
Też nie mam tej zakładki.
strona: 1 - 2 - 3 ... 11 - 12 - 13
temat: [Wmurowany] Problemy techniczne i półtechniczne

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel