Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Smoki - nieumarłe, kwasowe, zasadowe... :)
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6

Dru PW
31 grudnia 2004, 13:11
Oh jeah
Dark elfs Rulezzz:)))

Chciałbym jeszcze dodać,że Mroczne Elfy na tym kontynencie i nie tylko są najbardziej inteligentni, najbardziej piękni i najbardziej mroczni:)))

<font color=red><b>Acid:</b> ... a zaczęło się od tego, że powiedziałem, że to mroczne elfy, a nie nekromanci są najbardziej wpływową rasą na Jadame :) </font>

Acid Dragon PW
31 grudnia 2004, 16:36
...ale najpotężniejszymi istotami na tym kontynencie są i tak smoki :P

Rabican PW
7 stycznia 2005, 20:51
>>>...ale najpotężniejszymi istotami na tym kontynencie są i tak smoki :P

Które mogą zostać po śmierci wskrzeszone przez nekromantów...

Acid Dragon PW
7 stycznia 2005, 21:29
najpierw spróbuj ubić takiego potwora :P.

zaraz.... czy ten temat nie miał innego tytułu ? :)


Qui PW
7 stycznia 2005, 23:15
Tytuł zawsze można zmienić. Chyba nawet to umożliwiłem. Posty też możesz przenosić. Więc nie marudź! :PPP

Acid Dragon PW
8 stycznia 2005, 13:03
nie potrafisz wychwycić subtelnej złośliwości :P

a toto już nie jest nawet dygresja, ale dygresja dygresji :P

Qui PW
8 stycznia 2005, 15:48
Wolę to od złośliwej subtelności :P.

A toto... toto to buduje klimat ;).

Rabican PW
9 stycznia 2005, 20:10
I love offtopics;)!

>>>najpierw spróbuj ubić takiego potwora :P.

No nieee, nie o to mi chodziło. Po prostu nekromancja umożliwia osiągnięcie nieśmiertelności. W końcu ci, wybaczcie słowo, cholerni krzyżowcy czasem utłuką jakiegoś Smoka. Zamiast płakać po takowym wystarczy wskrzesić bestię, na dodatek w doskonalszej postaci.

Qui PW
9 stycznia 2005, 20:47
Nie tak znowu trudno... a stara sztuczka z krzyżowcem wypchanym sia... eee... nie, to nie zadziała... hmmmm... słodyczami? Tego żaden smok nie przetrzyma ;).

Acid Dragon PW
9 stycznia 2005, 21:27
siarka? gdzie? gdzie? gdzie?

a co do tej nekromancji to jedna wielka ściema - nekromantyczny smok to ani silny, ani wytrzymały, a jego inteligencja dąży do średniego poziomu IQ fanów michała wiśniewskiego.

Haregar PW
9 stycznia 2005, 22:06
Proponuje, żeby przenieść pewne posty do innego tematu :D
Co do smoków to wystarczy troche liszy (zależy jaki smok :D ) . Przy azurowym to trzeba sie pomęczyć ale można ubić. Acid, czy nie masz problemów z krzyżowcami i z nieumarłymi stworami wychodzącymi .... (eae zapomniałem sie :D )

Dobra, kończe tego posta :)

Qui PW
9 stycznia 2005, 22:21
Pewnie że zależy... jeden zje pięciu i już najedzony, a innemu to i pięćdziesięciu mało... Inna sprawa to jak można żreć takie paskudztwo... Jak smok wybredny to na popiół spali a jadł nie będzie.

Acid Dragon PW
9 stycznia 2005, 22:37
Haregar: jeszcze trochę to się przekonasz co taki smok może zrobić z tymi liszami, albo... dajmy na to... kapłanami wojny (oczywiście to zupełnie przypadkowy przykład).

W nieumarłych generalnie żaden szanujący się smok nie gustuje... no może jakiś kryształowy, albo inny bezmózgi, ale ci to nawet nie odróżniliby kwasu siarkowego od azotowego, a przecież to tak oczywista róznica....

oh yeah.... a offtop przeniosę gdzie indziej kiedy indziej :P

Haregar PW
10 stycznia 2005, 17:04
Lubie offtopy :P
Wiesz, dobry, stary kapłan wojny taki jak ja może spalić smoczka explosion :D (czyt. w swiecie tibi jest to SD ) . Z resztą każdy jest na swój sposób dobry i ma swoje wady, ty np. nie możesz łazić na obiady czwartkowe (przeczytajcie troche o tym, bo nei chodzi o obiad :D ) bo z twojego powodu nie będą powiększali 3x zamku :D
W tibi wystarczy wpisać utevo res ina " dragon" bądź Dragon lord i jestem smok, więc w świecie tibi znacznie cię przewyższam ;]

Acid Dragon PW
10 stycznia 2005, 20:02
jest jedna zasada:

tu być grota smoka, grota być dobra, grota być prawdziwa - świat tibii jest poza grotą, a więc świat tibii NIE ISTNIEJE...... zresztą co to za jakiś porąbany świat, w którym ktokolwiek może być potężniejszy od smoka :P

A jeśli chcesz się przekonać co takiego możesz zrobić smokowi to zachęcam do prowokowania dalej.... :P

Qui PW
10 stycznia 2005, 20:58
Można też spróbować irytować Łasicę... A jeśli chodzi o Tibię, możesz zyskać nieśmiertelność jeśli przez 13 kolejnych dni między 12:13 a 13:12 będziesz bez przerwy chodził w kółko mówiąc "utewo weasel utewo weasel a sova odlotova". Żeby nie było niejasności, nie w grze :P.

Dru PW
10 stycznia 2005, 21:37
Jak widzie rozgrywa się tu rozmowa która nie jest związana z głównym wątkiem tematu ale jak mówi acid ta dyskusja będzie przeniesiona gdzie indziej w takim razie również spróbuje podać przykład na pokonanie smoka :)

Jest to najtrudniejszy ale i najbardziej skuteczny sposób. Więc trza skraść smocze jajo z gniazda smoczycy i wychowywać go wśród pewnej grupie społecznej np. (ludzi) by stał się oswojony. Następnie trzeba go wytrenować w walce (nie wiem czy smoki się trenuje ale kit z tym:)) . gdy będziemy mieć małą armie smoków prowadzimy ich przeciwko innym smokom by zaatakowały je :P

Acid Dragon PW
10 stycznia 2005, 21:43
Chyba JAJA sobie robisz :P

no.... rzeczywiście - to takie banalne - wyskraść WIELKIEJ, ZIEJĄCEJ OGNIEM (lub czymś innym :P) SMOCZYCY jej największy skarb.... no co to wogle jest, prawda? :P

Qui PW
10 stycznia 2005, 22:24
Do tego zagadnienia należy podejść metodycznie... Nie umiemy ukraść jaja smokowi. Umiemy jednak ukraść jajo kurze (umiemy, prawda? ;P). W takim wypadku obsypujemy smoka pierzem, zakładamy że jest kurą i postępujemy jak w przypadku kury.

(Przepraszam za jakość intelektualną powyższego wywodu. Podobny słyszałem na uczelni :P. Za oparzenia piątego stopnia powstałe w wyniku stosowania się do moich wskazówek nie odpowiadam.)

Dru PW
10 stycznia 2005, 23:14
No jakbyś wiedział :P

A niby jak Łowcy smoków z Garotte Gorge mieli w swojej armii oswojone Smoki? No chyba sami je nie wykluli :P
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6
temat: Smoki - nieumarłe, kwasowe, zasadowe... :)

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel