Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Portal Przeszłości (Heroes VI)temat: Fanday Przemyślenia
komnata: Portal Przeszłości (Heroes VI)
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6

DrakeBurn PW
27 czerwca 2012, 18:20
W tym temacie zamieszczajcie swoje spostrzeżenia, przemyślenia dotyczące Dnia Might and Magic w Polsce.
Piszcie tutaj też o co pytaliście twórców Heroes.
Mnie ciekawi szósty symbol na smyczy, pozostałe pięć to symbole aktualnych frakcji, coś kojarzę, ale nie mogę sobie przypomnieć.

Acid Dragon PW
27 czerwca 2012, 18:24
To tylko symbol jednostek neutralnych ;)

Matheo PW
27 czerwca 2012, 18:35
To ja już teraz wiem czemu ostatnio nie można było skontaktować się ze Smoczym Władcą ;) Prosił bym o szybki kontakt. Czasu coraz mniej..

Mnie ciekawi ta informacja o książkach związanych z fabułą. Czy to będzie coś takiego jak książki na podstawie gry 'Assasin'?

Acid DragonAcid DragonPrzepraszam Cię bardzo - jutro odpowiem.

Dark Dragon PW
27 czerwca 2012, 18:39
Cóż ja dokładnie o to zapytałem i takie coś jest dopiero w powijakach... czyli stosunkowo odległej przyszłości, ale planowane... albo palcem po wodzie pisane :P

Jedyna książka, która jest pewna to jest owe Kompendium Ashanu.

Kradziej PW
27 czerwca 2012, 20:18
A wiadomo coś więcej na temat dokładnej daty itp..

Belegor PW
28 czerwca 2012, 00:11
Co do piratów, data się nie zmieniła, ale co do pełnego dodatku- z tym należy spokojnie poczekać. Nie pośpieszajmy ich, lepiej dostać późno, ale gotowy produkt, niż niedorobiony na szybko. Jest kryzys, pierwsze krwawe ofiary już padły, lepiej już ograniczyć je i skupić się na poprawkach podstawki.

Alchemik PW
28 czerwca 2012, 01:03
Fajnie by było gdyby oprócz Kompendium Ashanu wydali jeszcze Kompendium dotyczące starego uniwersum, OCZYWIŚCIE po uprzednim skontaktowaniu się z pracownikami NWC którzy mieli tutaj coś do powiedzenia. To by trochę poprawiło relacje Ubisoftu z fanami którzy dalej nie pogodzili się ze zmianami fabularnymi.

Belegor PW
28 czerwca 2012, 01:07
Sęk w tym, że sami nie wiele mieli. Było tyle różnych koncepcji, że nie wieli na którą się w końcu zdecydować. Ubisoft zatem miało niewiele informacji. Teraz też mają ich za mało, by zrobić takie kompedium. Jak dla mnie, lepiej by sie skupili na Ashanie i dopracowaniu go do końca, gdyż ma taki potencjał, którego nie powinno się zmarnować.

Alchemik PW
28 czerwca 2012, 01:14
Racja, co do Ashanu to powinni się teraz postarać jak nigdy, zwłaszcza że to zmiana uniwersum przysporzyła Ubisoftowi najwięcej wrogów, więc muszą przynajmniej pokazać że stworzyli coś sensownego a na razie im się to udaje. Gdy myślę jak kontynuowaliby rozpoczęte wątki to nawet cieszę się że zostawili je w stanie nienaruszonym.

Ale może kiedyś, przy okazji zaproszą autorów fabularnych starego uniwersum i spiszą to jako taki "Prezent dla starych wyjadaczy" (to by było zbyt piękne by było prawdziwe).

DrakeBurn PW
28 czerwca 2012, 12:17
Ubisoft opowiadał także o komiksach, pokazał nawet pierwsze dwie strony...
Jak dla mnie w miarę dobre rysunki.
Kolejna sprawa to Ptak Gromu, bardzo podobny do Feniksa, ubi odpowiedziało, że może wydawać się podobny, ale to inne rysunki itd.
Dodało jednak, że "model jest ten sam" co u feniksa.
Ja podczas testowania dodatku miałem okazję walczyć z owym Ptakiem Gromu, walka była dynamiczna, ale to co zauważyłem to hmmm bug, kiedy Feniks wykonywał jeszcze swój atak (animacja jeszcze się nie skończyła) można było już wtedy zaatakować go swoją jednostką.
Trzecia sprawa.
Wam też się wydaje, że ta postać jest związana z akademią?


Alamar PW
28 czerwca 2012, 12:25
Ptak Gromu to przemodelowany feniks. Obie jednostki mają ten sam podstawowy model, ale już różne cieniowanie, kolor (no, nadal zbyt podobne), wzory czy efekty świetlne. Mają też rożne awatary. Nie powinno już dojść do sytuacji z podstawki, gdzie żywiołak wody i Mizu-Kami, czy żywiołak światła i Glorie niczym praktycznie się nie różniły.

DrakeBurn PW
28 czerwca 2012, 12:47
Hmm, a co myślicie o następnych frakcjach.
Skoro już wszystkie miałyby się ukazać to musieliby dodać:
Fortecę
Loch
Sylwan
Akademię
To sporo czasu zanim wszystkie zrobią, bo pomyślcie jak długo czekamy na DLC o piracie. Myślę, że mogliby utrzymać markę aż do 2013 roku, chyba, że frakcje będą np. po dwie na dodatek. Co o tym sądzicie?

Acid Dragon PW
28 czerwca 2012, 15:53
W tej chwili pewna jest tylko jedna nowa frakcja. Druga będzie przy dobrych wiatrach (czytaj - jak dodatek z pierwszą się dobrze sprzeda). Na trzecią i czwartą wg mnie nie ma co liczyć.

Co oznacza, że prawdopodobnie będziemy mieli do czynienia z pierwszą w historii grą HoMM bez leśnych elfów...

Alchemik PW
28 czerwca 2012, 16:16
Ta dodatkowa mapa rozgrywająca sie na Varnie (dobrze napisałem?) kontynuuje jakieś wątki z MMI czy jest to całkowiecie niezależna historia?

Fandor PW
28 czerwca 2012, 17:56
Trzeba powiedzieć jedno, jeżeli mówią że następna frakcja zalezy od tego jak się sprzeda pierwsza, to jest szansa że mają już ją chociaż rozpoczętą. Co do tego że jakaś nacja może nie wziąć udziału, to wydaje mi się że skoro Limbic już tak wraca jest szansa że elfy i krasnoludy lub krasnoludy i magowie, lub wszystkie trzy zostaną połączone w jedną frakcje która dojdzie (może jako Ci z Shantrii czy jak to się pisze) jako pierwszy/drugi dodatek. Jest też szansa że podobna sytuacja z jaszczurami (w końcu hydry i jeźdźcy a mogą dodać jaszczuroludzi), mrocznymi elfami i bezimiennymi. W tedy można uzasadnić że ludzie to zlepka gryfów, ludzi i aniołopodobnych (chwały i niebianie).

Matheo PW
28 czerwca 2012, 18:15
@ Alchemiku. Przeczytaj zamieszczone dzisaj newsy. Tam jest wszystko ładnie wyjaśnione.

@ Fandor, też mi się wydaje, że mogą połączyć frakcje. Najprawdopodobniejsze rozwiązania to elficko/krasnoludzki Sylwan (coś jak Bastion w H3) i frakcja magów z podległymi im zwierzoludźmi. Istnieje jednak w Grocie temat o 'prawdopodobnych dodatkach do HVI'

Mniej najbardziej zainteresowała informacja o książce na podstawie fabuły Heroes. Nie można zapomnieć, że Ubisoft jest także wydawcą Assasina. Książka na podstawie tej gry zrobiła ogromną furorę. Możliwość zarobienia kasy na książce o Heroes mogła ich skusić. Nie chciał bym jednak widzieć książki na podstawie fabuły Heroes I-IV w ich wykonaniu. Nie radzą sobie z ich własnym Ashanem.

TopFunny525 PW
28 czerwca 2012, 18:50
Ogólnie podobają mi się nowe wyglądy miast. Co do reszty mam nadzieję, że niektóre jednostki będą poprawione i nie będą wyglądały jak kilka innych. A tak to oczekuje premiery Dodatku i patcha 1.5 no i zobaczymy.
Pozdro.

Fandor PW
28 czerwca 2012, 19:09
Mnie natomiast nowe ekrany miast nie zadowalają, poprzednie były gorsze ale chociaż ruchome. Jak by połączyli poprzednie i te nowe fajnie mogło by to wyjść. Te teraz mają oklepane, wszystko w każdym zamku na prawie tym samym miejscu i takie jakby górki w każdym mieście (coś jak heroes 4 gdzie były 3 poziomy i na każdym po kilka poziomów z tym że tam lepiej się to prezentowało).

Alamar PW
28 czerwca 2012, 19:36
Gwoli wyjaśnienia, ekrany na zaprezentowanym filmiku miały wyłączone wszelkie animacje - wypożyczone laptopy by tego nie udźwignęły. ;)

DrakeBurn PW
28 czerwca 2012, 20:01
Ja zadałem pytanie o frakcje, Erwan odpowiedział, że planują wszystkie dodać.
Oczywiście to zależy od ludzi, czy będą kupować dodatki, ale mam nadzieję, że 8 frakcji (łącznie) się w grze znajdzie.

Co do ekranów miast to bardzo dobrze się prezentują (wiem bo zagrałem w dodatek), bardzo dobrze je zrobili, a jak komuś się nie podoba to radzę przestać grać w heroes vi.
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6
temat: Fanday Przemyślenia

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel