Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Wieża Siedmiu Smoków (Heroes V)temat: Czy są jakieś nowe miasta do Heroes V albo podmieniane?
komnata: Wieża Siedmiu Smoków (Heroes V)

Mastero PW
10 lutego 2011, 22:18
Proszę o odpowiedź

Haregar PW
11 lutego 2011, 00:03
O ile mi wiadomo, to powstaje jedno miasto na zasadzie przekolorowanek czy dodaniu małych duperelków, ale to nie bardzo można nazwać miastem... bardziej lifting już istniejących kreatur.

satyr64 PW
11 lutego 2011, 07:59
Ja wiem, że takiego modu nie ma . Wiem tylko, że jest Wintrial Town, który podmienia jednostki w Akademii .Jest jeszcze mod Church Town, ale ja jeszcze z tego modu nie korzystałem .

Wintrial Town : http://heroescommunity.com/viewthread.php3?TID=32625
Church Town : http://heroescommunity.com/viewthread.php3?TID=34571

EDIT : Haregarze ! O tej godzinie się śpi :P

Mastero PW
11 lutego 2011, 13:13
a Nexus który podmienia Dungeon?

Haregar PW
11 lutego 2011, 20:10
O! Nie wiedziałem o tych podmiankach satyrze, dziękuję bardzo za namiar.

satyr:
EDIT : Haregarze ! O tej godzinie się śpi :P
Nie w moim świecie. :)

Dru PW
26 stycznia 2012, 21:58
Obecne znane mi nowe fanowskie miasta do Heroes 5:

Citadel
Church
Refuge
Wintrial
Conflux

Ze wszystkich zebranych tutaj miast to najbardziej rozbudowane są Conflux, Cytadela i Refuge, które zmieniają grafiki miast, bohaterów i jednostek.


Wiwern PW
26 stycznia 2012, 22:18
Cytadela zrobiła na mnie ogromne wrażenie. Nawet jeśli daleko jej do ideału, to gratuluje twórcom pomysłu i fajnej realizacji.

Dark Dragon PW
26 stycznia 2012, 22:52
Również uważam Cytadelę za jedną z najbardziej (o ile nie najbardziej) udanych modyfikacji do H5. Naprawdę wielkie brawa dla twórcy/ów ;)

Kradziej PW
20 czerwca 2012, 16:12
Mam pytanko zauważyłem ten dział i chciał bym wiedzieć czy cytadela jest dobrze zrobiona i nie niszczy gry i czy mają czary czy okrzyki bojowe.?

Serafin PW
20 czerwca 2012, 17:04
Cytadela jest dość dobrze zrobiona i o ile pamiętam ma okrzyki bojowe. Jedynie jaszczurzy kapłani (czy jak im tam było) wyszli średnio, ponieważ ich ogon przechodzi przez szatę.

desmond PW
31 stycznia 2013, 20:30
Istnieje także mod podmieniający inferno na miasto o nazwie oblivion. Co ciekawe jest to pierwszy tego typu mod (bo z 2009 roku), a jakoś dziwnie pomijany.

teamat na hc
obrazek 1
obrazek 2
link do ściągnięcia


Jeddite PW
31 stycznia 2013, 21:59
Nie jest tak bardzo pomijany, ponieważ znalazł się w Kompendium Miast:
Link do pobrania
Temat w Tawernie
temat: Czy są jakieś nowe miasta do Heroes V albo podmieniane?

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel