Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [ważne] Horn of the Abyss
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 11 - 12 - 13 ... 95 - 96 - 97

TopFunny525 PW
9 czerwca 2012, 23:59
@Hobbit

Najwyższa pora nie?:). Czyli wnioskuje z twojej wypowiedzi, że zamiast podmianki oryginalnego edytora dodadzą nowy jak to było w przypadku SoDa i AB?

AmiDaDeer PW
10 czerwca 2012, 00:22
Tak, tak to zrobią i mowa była o tym od dawna.

Screen macie tutaj.

voncur PW
10 czerwca 2012, 00:51
Widzę zakładkę RoE, AB,SoD, WoG a dalej? syrenka oraz miecz? od czego są te ikonki w lewym dolnym rogu?

Aayren PW
10 czerwca 2012, 01:23
Czwarte to nie syrenka, a róg, tytułowy "Horn of the Abbys"/"Róg otchłani". Ostatnia zakładka wygląda trochę jak logo NWC, ale głowy nie dam. Myślę że to może być karta zbiorcza dla wszystkich poprzednich.

I jak rozumiem te zakładki są po to, by w razie czego zachować zgodność mapy z daną wersją herosa? Czy może jest jakieś drugie dno związane z modowaniem mapy?

Trith PW
10 czerwca 2012, 02:08
Cytat:
Ostatnia zakładka wygląda trochę jak logo NWC, ale głowy nie dam.

W swoim poszukiwaniu wiedzy o modach natknąłem się na taką ikonę przy okazji Rekvizit/AntyRekvizit... Ale też nie jestem pewien.

TopFunny525 PW
10 czerwca 2012, 11:18
@Hobbit

Screen podany przez ciebie znam od dłuższego czasu^_^. BTW. Skoro to HoTA(nie Wog) to co u licha robią tam rzeczy z WOGA? Czyżby wkleili do moda?

Poza tym. Nie zaglądam na rosyjskie strony. Gdyż nie ma zbytnio teraz czasu. Czy ktoś wie kiedy premiera kolejnego patcha(bądź wersji moda) w której będzie edytor?

HobbitHobbitNadużywasz kropek, co psuje czytelność posta. Ogranicz ich ilość następnym razem. :P

AmiDaDeer PW
10 czerwca 2012, 12:20
TopFunny525:
Skoro to HoTA(nie Wog) to co u licha robią tam rzeczy z WOGA? Czyżby wkleili do moda?
Edytor z tego co widzę nie będzie przeznaczony tylko do Hoty, tak więc jak najbardziej może być kompatybilny z WoGiem...

TopFunny525:
Czy ktoś wie kiedy premiera kolejnego patcha(bądź wersji moda) w której będzie edytor?
Nie. HotA Crew nie zamierza (na chwilę obecną?) podawać konkretnych dat premiery.

TopFunny525 PW
17 czerwca 2012, 12:51
Dzięki za informacje. Teraz trzeba jedynie czekać aż Hota Crew da sygnał o zbliżającym się patchu(oby:D)

Matheo PW
25 czerwca 2012, 18:49
Cytat:
Jak się zagra w kampanię a potem wróci do menu głównego i zagra w dowolny scenariusz. To można sobie wybrać bohatera specjalnego.

Są aż dwaj bohaterowie specjalni. W tym jeden, którego specjalnością są Niksy.

TopFunny525 PW
1 lipca 2012, 21:40
@Hobbit
Planowałeś kiedyś zrobić tłumaczenie do HOTY? Jeżeli tak to kiedy moglibyśmy się go spodziewać? Po wyjściu patcha czy nowej wersji? Bo w którymś temacie o tym wspominałeś.

Irhak PW
1 lipca 2012, 21:54
Cytat:
Planowałeś kiedyś zrobić tłumaczenie do HOTY? Jeżeli tak to kiedy moglibyśmy się go spodziewać? Po wyjściu patcha czy nowej wersji?
Było o tym: tak, po wyjściu nowej wersji.

AmiDaDeer PW
2 lipca 2012, 00:56
TopFunny525:
kiedy moglibyśmy się go spodziewać?
Sam chciałbym to wiedzieć.

Bluearga PW
5 lipca 2012, 19:11
Witajcie,

Pewnie to co teraz napiszę było tutaj wałkowane przynajmniej kilka razy, ale jak pewne tez zauważyliście długi czas nie zaglądałam do kwasowej groty, co oznacza, że bardzo długo nie grałam w H3. Właściwie ochota na grę wzięła mnie niedawno, ale post nie o tym ma być.

Z tego co udało mi się już tutaj wywnioskować, ten mod nie jest kompatybilny z WoGiem. To znaczy, że żeby mieć go zainstalowanego potrzebuję posiadać czysty H3 bez WoGa, czy też mogą oba być na siebie zainstalowane, lecz już w samej grze nie będą mogły się łączyć?

Nowe miasto jest naprawdę nowe, czy też zastępuję któreś z już istniejących?

Z tego co czytam to polskiej wersji na razie nie ma...

Dark Dragon PW
5 lipca 2012, 20:07
Nie powinno się gryźć z WoGiem, nowe - to dodatek i dodaje miasto, spolszczenia brak.

arciobus PW
28 lipca 2012, 18:28
HotA się w ogóle z niczym nie gryzie (i prawie z niczym nie wiąże). Posiada wbudowane grafiki w osobnym pliku .lod i nie dokonuje żadnych zmian w pozostałych. To mi się właśnie nie podoba. Można zagrać nowym miastem tylko przez "h3hota", a nie pozostałymi dodatkami. Niestety, to na razie niemożliwe. Gdyby można byłoby zagrać Przystanią WoGiem, to wyskoczyłby na pewno error, z powodu braku dowódcy. Nie pozostaje nic innego, jak czekać na nową wersję(choć minęło już pół roku) i liczyć na zangielszczenie.


EDIT:
Miasto jest całkowicie dodatkowe i niczego nie zastępuje.

Masław PW
1 sierpnia 2012, 19:27


Wersja 1.1 została właśnie oficjalnie wydana(w wersji rosyjskiej). Linki:

Lista zmian (po rosyjsku)

http://www.dropbox.com/s/84ijzkm5vv13m6w/HotA_setup.exe

http://heroes3hota.com/HotA_setup.exe

Paczka waży 105 MB.

Autorzy zalecają także instalację HD Moda - https://sites.google.com/site/heroes3hd/rus/download


Radzę zaopatrzyć się w dużą ilość rumu, czy też grogu, by nie oddalać się za często od komputera.

Matheo PW
1 sierpnia 2012, 19:53
I co jest w tej wersji? Dodaje coś nowego?

Bychu PW
1 sierpnia 2012, 20:07
Dodaje kampanie i kilka nowych obiektów, z tego co póki co wyczaiłem ;)

Masław PW
1 sierpnia 2012, 20:26
Changelog dostępny jest tu (o ile znacie rosyjski). Osobiście nie zagłębiałem się w niego, bo zmiany i nowości chcę odkrywać w czasie gry.

Przede wszystkim dostajemy nową kampanię (z filmami), nowe obiekty, czy delikatną próbę balansu całej gry (nie tylko Cove). Dodano również "oddychanie jednostek" w czasie bitew, co może być miłą niespodzianką dla niektórych, a dla innych zbędnym bajerem, który może, przynajmniej na początku, irytować. Z tego co zauważyłem zwiększono także szybkość walki (cranim.txt). Ciągle brak edytora map czy generatora map losowych.

TopFunny525 PW
1 sierpnia 2012, 20:39
Matheo, wejdź na forum i użyj tłumacza. Powinieneś zrozumieć:). Poza tym bardzo się cieszę i już ściągam;] Pozdrawiam
strona: 1 - 2 - 3 ... 11 - 12 - 13 ... 95 - 96 - 97
temat: [ważne] Horn of the Abyss

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel