Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [ERA, VCMI/mod] Odtworzenie miasta Grove
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 24 - 25 - 26 ... 41 - 42 - 43

AmiDaDeer PW
18 maja 2012, 23:27
Przekolorowanki - won.

Dragonar PW
19 maja 2012, 01:10
Hmm...
;)

Matheo PW
19 maja 2012, 08:18
Cytat:
Przekolorowanki - won

Fajnie by było gdyby to się tyczyło budynków w mieście ;)

Co byście powiedzieli na smoczego golema, na wzór ognistego smoka z HV? Myślę, że taka kwarcowa Godzilla by pasowała ;)

Mad Hatter PW
19 maja 2012, 08:29
Matheo:
Co byście powiedzieli na smoczego golema, na wzór ognistego smoka z HV? Myślę, że taka Godzilla by pasowała ;)
No, nie do końca.

Jak już mamy tu jednostki z Warcrafta to może jakiegoś drzewca bitewnego na ten poziom?

Irhak PW
19 maja 2012, 10:28
Cytat:
Jak już mamy tu jednostki z Warcrafta
Gdzie? IIRC są 2-3 Grove, a każde w innym stopniu zaawansowania ;)

Matheo PW
19 maja 2012, 13:00
@ Mad Hatter. W poprzednich postach twórcy modu wyraźnie dali do zrozumienia, że układ jednostek nie zostanie zmieniony. Na 7 poziomie musi być smoczy golem. Tylko mam nadzieję, że chociaż jego kształt/formę da się zmienić ;) Taki jaszczur na pewno by pasował.

AmiDaDeer PW
19 maja 2012, 13:01
Cytat:
Na 7 poziomie musi być smoczy golem.
To nie jest tak właściwie smoczy golem. To jest ametystowy smok.

Kształt nie będzie prawdopodobnie radykalnie zmieniony - szczególnie że nie chcemy powtarzać schematów z już istniejących jednostek (kryształowy smok).

Belegor PW
19 maja 2012, 13:45
Można jednak skorzystać przynajmniej z kilku elementów kryształowego smoka, głównie jego łapy bym wykorzystał. Jedne bym zostawił bez zmian, drugie bym odpowiednio zmniejszył jako kończyny przednie. Głowę ametystowego smoka bym wzorował na kryształowym niż na koniu. Póki co wasza wersja ametystowego wygląda na pokracznego golema niż smoka w jakimkolwiek znaczeniu.

witchking PW
19 maja 2012, 13:58
Moim zdaniem jednym z elementów konstruktywnej krytyki jest jej wypowiedzenie i skończenie na tym tematu. Skoro autorzy już znają Twoje zdanie po co je powtarzać. Zgodzić się mogę, że smok ma mało gadzią budowę. Mimo to moim zdaniem pasuje do homm i jest ładny.

Stosując się do niektórych sugestii można by spróbować ułożyć go bardziej w te kształty:

tak by korpus był na jednej wysokości. Chętnie bym zobaczył jak taka wersja wygląda. Nie uważam jednak by zmiana była konieczna.

W jaki sposób będzie on atakował?

Matheo PW
19 maja 2012, 15:32
Zionięciem...

Postawcie tego Kwarcowego smoka na dwie nogi i dodajcie długi ogon. Będzie git :)

AmiDaDeer PW
19 maja 2012, 18:01
witchking:
W jaki sposób będzie on atakował?
Matheo:
Zionięciem...
Czy wy w ogóle graliście Gajem? -.-'

Irhak PW
19 maja 2012, 18:42
Cytat:
Czy wy w ogóle graliście Gajem? -.-'
Pewnie tym niewłaściwym :P

Matheo PW
19 maja 2012, 22:44
Grałem, grałem. Niestety krótko. Bo ku mojemu rozżaleniu na dłużej nie da się nim grać.

Czy wiecie jak rozwiązać problem, który po wczytaniu gry powodują jednostki strzelające?

Dragonar PW
19 maja 2012, 23:05
Matheo:
Czy wiecie jak rozwiązać problem, który po wczytaniu gry powodują jednostki strzelające?
Tak. Jest już gotowy poprawiony skrypt dla następnej wersji.

Serd PW
20 maja 2012, 00:29
Hobbit napisał:"Czy Wy w ogóle graliście Gajem?"

Nie, nie graliśmy, jako że gajem praktycznie nie da się grać ze względu na błąd powodujący crasche w momencie ataku jednostami miotającymi po wczytaniu save'a gry.

gruziak97 PW
20 maja 2012, 09:11
Dragonar:
Tak. Jest już gotowy poprawiony skrypt dla następnej wersji.
A nie można go udostępnić dla tej wersji? Nie działałby z nią? Bo chętnie zagrałbym, gdyby już nie było tego błędu.
A tak WoGóle kiedy następna wersja?

Altair PW
20 maja 2012, 09:42
Poprawka jest gotowa od bardzo dawna, nie wiem dlaczego jej jeszcze nie udostępnili. W wypadku krytycznych błędów uniemożliwiających grę takie poprawki powinny natychmiast znaleźć się aktualnej wersji, a nie czekać na dodanie tego do następnej.

Dragonar PW
20 maja 2012, 13:12
Oto wersja GAMMA z poprawionym skryptem...

Wersja PL: http://www.space-nation.eu/?d=98F0E90F1
Wersja EN: http://www.space-nation.eu/?d=5C96E9851

Wysłałem e-mail do Acid Dragona, by umieścił ją w Skarbcu zamiast obecnej. Linki na stronie Gaju również zostaną podmienione.

gruziak97 PW
20 maja 2012, 16:22
Dzięki! Zawsze lepiej późno niż wcale. :) Wreszcie będzie można normalnie pograć gajem. A są już jakieś przybliżone informacje kiedy wyjdzie następna wersja?

AmiDaDeer PW
20 maja 2012, 16:22
Nie.
strona: 1 - 2 - 3 ... 24 - 25 - 26 ... 41 - 42 - 43
temat: [ERA, VCMI/mod] Odtworzenie miasta Grove

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel