Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [ERA, VCMI/mod] Odtworzenie miasta Grove
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 21 - 22 - 23 ... 41 - 42 - 43

Dark Dragon PW
30 kwietnia 2012, 23:22
Najgorzej prezentuje się bazyliszek (wspomniane w innym m-cu), oraz kryształowy dinuś.

Warmonger PW
1 maja 2012, 06:14
Bazyliszek, ten pod jeźdźcem? Jak dla mnie najlepszy.

Dobrze wiedzieć, że projekt wciąż trwa.

fishkebab PW
1 maja 2012, 09:54
Wspaniałe modele. Zgodzę się z poprzednikami, że Kryształowe Smoki są trochę dziwne, lecz co do bazyliszka to uważam, iż nie jest tak źle, choć też nie błyszczy urodą. Mam nadzieję, że już niedługo doczekamy się kolejnej wersji tego Moda.

Alistair PW
1 maja 2012, 10:13
Uważam, że gorsza od bazyliszka, który wygląda całkiem nieźle, jest jednostka szóstego poziomu. Wygląda jak skrzyżowanie człowieka z mrówką.

Matheo PW
1 maja 2012, 12:35
Jak rewelacyjnie, że pokazało się cokolwiek w związku z tym modem. :) :) :)

Te "smoki" na 7 poziomie wyglądają... Ja bym te smoki odłożył na bok. Pajęczyce dał na 7 poziom. Przydało by się dodać jakąś "niehumanoidalną" jednostkę. Pasował by wilkołak ;)

Fandor PW
1 maja 2012, 12:51
Mi podobają się wszystkie jednostki, mam nadzieję że budynki zostaną zrobione (przerobione) w podobny sposób.
Mam tylko pytanie czy twórca tych jednostek planuję to wydać jako patch do Grove czy jako nowy mod, a jeżeli tak to podmieniający miasto czy dodający nowe?
I czy będzie współdziałać z innymi modami do WoG.

The Doom PW
1 maja 2012, 12:55
Ognisty smok z góry dobrze mówi, przydałoby się przerobić także budynki. Co do jednostki siódmego poziomu, to moim zdaniem, Matheo, mogłaby zostać, byleby nie tylko w tej formie. Toż to nawet wcześniejsza wersja prezentowała się lepiej :P !
Wierzę, że niedługo zaprezentujecie dalsze owoce swej pracy :) !

@EDIT Poprawione ;D !

Fandor PW
1 maja 2012, 13:09
The Doom jestem ognisty :D

avatar PW
1 maja 2012, 13:09
Cytat:
Mam tylko pytanie czy twórca tych jednostek planuję to wydać jako patch do Grove czy jako nowy mod, a jeżeli tak to podmieniający miasto czy dodający nowe?

A jakie to ma znaczenie? (warto trochę samemu pomyśleć nad jakąś odpowiedzią, zanim się zada pytanie, c'nie?) Co do drugiej części zdania - ręce opadają. Przecież zadałeś to pytanie w tym wątku pięć dni temu i uzyskałeś odpowiedź i nawet potwierdziłeś, że ją zrozumiałeś. Resetujesz umysł co tydzień, czy co?

Wazz PW
1 maja 2012, 13:12
Jednostki sprawiają bardzo pozytywne wrażenie.
Jednak też pozwolę sobie na kilka uwag. Bazyliszki mają według mnie dziwną perspektywę i to chyba jest ich główna wada. Wszystkim jednostkom przydałyby się też jakieś ciekawsze, ładniejsze tekstury; pajęczycy i 'centaurom' zwłaszcza.
Smok jest spoko.

Liabaen PW
1 maja 2012, 18:39
Modele przyzwoite, nawet bardzo. Przydała by się poprawa tekstur (szczególnie centaur) i jak ktoś wcześniej wspomniał, zmiana perspektywy bazyliszka. Kryształowe dino są cóż... O ile nie kiepskie, to po prostu śmieszne. Dowódca (domyślam się, że to ta jednostka w lewym dolnym rogu), ma małą głowę, za to prastary drzewiec wygląda bardzo fajnie. Nie podoba mi się 6lvl, jest to SŁABA krzyżówka mrocznego nocnego elfa z mrówką.

Smok który jest aktualnie jest bardzo fajny, zaryzykuję stwierdzenie, że bardzo profesjonalny.

Shin0bi PW
1 maja 2012, 18:43
Wszystkie bardzo fajne... ale... SMOKA NIE ZMIENIAĆ. Jest świetny :P

Kradziej PW
1 maja 2012, 18:57
Tak bazyliszki nie są za fajne te pająki też wyglądają nie fajne a reszta to dobre.

witchking PW
6 maja 2012, 21:10
Moim zdaniem bazyliszek i smok są najlepsze:) Chętnie zobaczę jednostki w grze i życzę powodzenia:)

Artov PW
11 maja 2012, 17:34
Bazyliszki są fajne, bo oryginalne, a najgorzej moim zdaniem wyszli faunowie (fauny?), tj nie za bardzo się różnią i może być kłopot z odróżnieniem. Poza tym wygląda nieźle.

Kradziej PW
11 maja 2012, 22:12
Cytat:
tj nie za bardzo się różnią i może być kłopot z odróżnieniem.

Wiesz Drzewce i Enty też wyglądają podobnie.

AmiDaDeer PW
11 maja 2012, 22:13
...dlatego np. w Hocie enta przekolorowali. :P

Matheo PW
12 maja 2012, 15:59
Cytat:
Bazyliszki są fajne, bo oryginalne

No właśnie nie bardzo orginalne, bo przecież bazyliszki już są w grze. Myślę, że jako środek transportu pasowałby najzwyklejszy jaszczur. Jak w HV, orginalnie i stylowo.

Cytat:
SMOKA NIE ZMIENIAĆ. Jest świetny

Nie, nie jest świetny.. Wygląda jak super autentyczna kopia orginalnej podróbki. Najgorsza jednostka ze wszystkich. We wcześniejszej wersji też tak było. Darujcie sobie tego smoka ;)

Irhak PW
12 maja 2012, 16:11
Cytat:
Wygląda jak super autentyczna kopia orginalnej podróbki.
A mi się kojarzą ze stworami z Kryształu Eschatona :P Mają pełne prawo pojawić się więc ;)

Lyokoheros PW
12 maja 2012, 23:35
Może, nie znam dobrze fabuły, więc z tym nie będą dyskutować...
Tyle, że moim zdaniem te smoki są stosunkowo zbyt wysokie(w stosunku do ich długości) i według mnie nie wygląda to dobrze.
strona: 1 - 2 - 3 ... 21 - 22 - 23 ... 41 - 42 - 43
temat: [ERA, VCMI/mod] Odtworzenie miasta Grove

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel