Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Portal Przeszłości (Heroes VI)temat: Prawdopodobny dodatek do HVI
komnata: Portal Przeszłości (Heroes VI)
Która z poniższych frakcji zostanie dodana do HVI jako pierwsza?
Akademia (magowie) (15)
 
 27%
Forteca (krasnoludy) (1)
 
 2%
Loch (mroczne elfy) (25)
 
 45%
Sylwan (leśne elfy) (9)
 
 16%
inna (2)
 
 4%
żadna (3)
 
 5%
Zaloguj się i zagłosuj!
strona: 1 - 2 - 3 - 4

Matheo PW
4 kwietnia 2012, 15:49
Jeśli spojrzeć fabularnie, to wprowadzenie mrocznych elfów, przed leśnymi jest sprzeczne z całą fabułą nowego uniwersum. Bo mroczne Elfy nie nogą istnieć, jeśli nie ma jeszcze wyznawców Sylanny. Zresztą i tak jest sporo sprzeczności fabularnych, więc kolejna to nie problem heh. Jak wiemy, twórcy HVI mają problemy finansowe. Więc będą robić tak, aby wyszło jak najtaniej. Pisałem o tym kilka postów wyżej ;)

Alamar PW
4 kwietnia 2012, 17:02
Nekromanci bez Akademii się pokazali, więc to nie problem, a mroczne elfy w czasach HVI już istnieją.
Ubisoft kłopotów finansowych jak na razie nie ma.

Cysierius PW
6 maja 2012, 20:17
Z tawerny
Irina Kassina - menadżer Ubisoftu do spraw kontaktu z fanami odpowiedziała za sprawą serwisu twitter na zadane, przez członka redakcji naszego portalu, pytanie dotyczące dodatku i tym samym rozwiała wszelkie wątpliwości do tego, czy on w ogóle powstaje. Odpowiedź jest krótka - prace nad nim trwają, a zapowiedź poznamy wkrótce. Można tylko spekulować kiedy - wielce prawdopodobny wydaje się termin 5-7 czerwca, czyli największe targi gier na świecie - E3 odbywające się w Los Angeles. Nierozstrzygnięta zostaje także kwestia nowej (a może nowych?) frakcji, sądząc jednak po ujawnionej 1 kwietnia grafice przedstawiającej Minotaura, najbardziej prawdopodobnym kandydatem wydaje się Loch.
W rozwinięciu nowiny znajdziecie wpis z twittera.

Alamar PW
9 maja 2012, 18:39
Elvin:
...czyli po polskiemu: Irina mówiła o dalszym rozwoju gry, a nie o ewentualnym dodatku.

Karule PW
9 maja 2012, 23:49
Almar:
"...czyli po polskiemu: Irina mówiła o dalszym rozwoju gry, a nie o ewentualnym dodatku."

Czyli powiedziała, że zapowiedzą wkrótce dalszy rozwój gry? Raczej nie :P
Zresztą można jej się spytać, co miała na myśli.

BTW. Zobacz sobie maila, którego Ci wysłałem :)

Alamar PW
9 maja 2012, 23:53
Patche i te sprawy... albo ogólnie rozwój marki MM.

Warmonger PW
10 maja 2012, 09:19
Wolałem czasy, kiedy marka była tworzona przez grę, a nie na odwrót.

Karule PW
10 maja 2012, 14:10
Almar, czyli Irina mówiąc o dodatku do H6 miała na myśli rozwój marki M&M? :D Masz coraz lepsze pomysły...

Highlander: "Kiedy możemy oczekiwać pierwszych informacji o dodatku do Heroes VI?"
Irina: "Pracujemy nad nim obecnie, zamierzamy to wkrótce ogłosić! :)"

Czy dla Ciebie coś tutaj jest niezrozumiałe?

Alamar PW
10 maja 2012, 16:01
Expansion - rozszerzenie, rozwój

Add-On/Expansion Pack - dodatek

Rozumiesz teraz, gdzie mógł wystąpić błąd?
Oczywiście nie wykluczam, iż Ubisoft wycofuje się teraz rakiem z własnych słów (bo wybiegły przed plan przygotowany przez marketingowców), ale jak na razie, masz "sprostowanie" tych słów Iriny na HC.

Belegor PW
10 maja 2012, 20:05
No cóż... bardziej prawdopodobne jest to, że na targach E3 zaprezentują Duela i Raiders, niż dodatek, zwłaszcza że jeszcze nie skończyli robić poprawek do obecnej wersji gry. Wątpię by dwa studia podwykonawcze robiły jedną grę jednocześnie: jedna nad patchami, druga nad dodatkiem.

Dark Dragon PW
5 czerwca 2012, 00:03

Karule PW
5 czerwca 2012, 00:31
Dark Dragon ---> You made my day.

Myślę, że to już rozwiewa wszelkie wątpliwości.

TopFunny525 PW
9 czerwca 2012, 10:51
Jak wiadomo z newsów. Miała być Akademia. Ale Ubisoft powtarzał Black Holowi(Czas czas czas) i w końcu jej nie dali. Więc sądzę,że zamiast mrocznych elfów będzie Akademia(mimo iż to by było sprzeczne z zakończeniem gry). A co do Raelaga? Myślę, że nowa firma zrobi z niego Bossa.(Chociaż wcześniej miałem odmienne zdanie na ten temat^^).

Jogurt1 PW
30 lipca 2012, 18:41
Witam,
Ostatnio podczas gry zyskałem dosyć ciekawy artefakt Płaszcz Lisza z zestawu Great Lich's set (screeny) i nie wiem czemu, ale w edytorze jest możliwość postawienia go na mapie, ale nie mogłem go zebrać. Może to był mój błąd lub coś takiego. Grałem na mapie Rocznica i zyskałem go po wygranej bitwie w budynku ruin. Czy wy też znaleźliście podobne czy mi się tylko miałem szczęście??
Oto screeny:
http://zapodaj.net/d5fa2c9a53131.png.html
http://zapodaj.net/73045e5153f2c.png.html

Alamar PW
30 lipca 2012, 18:57
http://www.h6.acidcave.net/danse_macabre.html
strona: 1 - 2 - 3 - 4
temat: Prawdopodobny dodatek do HVI

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel