Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [WoG/mod] 8th Level Reborn
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 4 - 5 - 6

Irhak PW
24 kwietnia 2012, 17:44
8LR 0.9 PL
PS. mógłby ktoś przenieść ten i poprzedni post do tematu o 8LR? Spasiba.

TrithTrithTeż przeniesione. :P

majaczek PW
1 maja 2012, 16:28
Pozwólcie że się podepnę. Planuje zrobić moda a'la NU z gotowymi jednostkami jako drugie ulepszenia. Każda jednostka z miasta będzie miała co najmniej dwa ulepszenia (niektóre jednostki mogą mieć 3), oczywiście pierwsze już jest w grze. Zupełną nowością jest próba zmuszenia gry by te budynki były prawdziwymi budynkami w mieście - co skutkuje że każdy upgrade będzie budowany oddzielnie (heh potrzebuje też nowych grafik budynków - w większości będa sklejanki/kolorowanki dla DEFów budynków). Jeśli projekt z nowymi budynkami się uda, nie widzę problemu byście się pod niego podpięli. Wszystkie potwory z projektu będą nowymi potworami dzięki Amethyst, za wyjątkiem czterech żywiołaków podwójnie ulepszonych które zastąpią messengerów (jedyne jednostki z WoGa których nie lubię).

Możliwe jest wspólne stworzenie projektu a'la NU, zawierający dodatkowo mnóstwo jednostek neutralnych. Chcecie połączyć siły, albo wolicie poczekać na cokolwiek pewnego z mojej strony (nie obrażę się jeśli chcecie pozostać na zawsze niezależni, ale nie jestem pewien czy konkurencja jest tu właściwa). Mam pozwolenie chociaż na wykorzystanie waszych DEFów? Oczywiście będzie wpis w Creditsach.

EDIT
@Trith
mógłbyś przenieść posty od tego do następnego mojego do "właściwego tematu" (tego podlinkowanego przeze mnie)? w ten sposób zniknie stąd ostatni ślad offtopicu, a posty zostaną zachowane. {ktoś wyciął dolnego posta... ale będziesz wiedział dokąd mam nadzieję}

EDIT
@offtop
odpowiedź tu

EDIT
uuups DEFy nie twoje? przepraszam niedoczytałem. Co do szefowania to chodzi o przewodnictwo projektu bo ktoś tego musi pilnować, a nie o to żebym miał być ważniejszy czy coś w tym guście. Jak komuś "poddaństwo" się niepodoba może wesprzeć projekt paroma grafkami będąc dalej w pewien sposób niezależnym. Każdy mający udział będzie autorem i zasoby będą do ponownego wykorzystania. Przepraszam jeśli zabrzmiało zbyt władczo - mam problemy z komunikatywnym sformułowaniem wypowiedzi i czasem coś przekręcę że wyjdzie nienajlepiej. Żeby nie było że robię offtop to opowiedzi udzielić w temacie projektu lub osobiście.

Fandor PW
1 maja 2012, 17:08
Majaczek, bez urazy ale najpierw coś zrób i pokaż a potem pytaj czy ktoś chcę byś był jego szefem.

The Doom PW
1 maja 2012, 20:47
Ode mnie trzy stwierdzenia:
-kopiowanie czyjegoś projektu to bardzo zła rzecz, nawet jeżeli kopiuje się tylko (AŻ) pomysł. Proponował bym raczej, byś najął się do drużyny tworzącej NU jako programista, skoro 'tak dobrze' się na tym znasz,
-ponownie poproszę, pokaż chociażby próbkę swych umiejętności,
-smok na górze ponownie ma rację ;) !

Irhak PW
1 maja 2012, 21:09
Cytat:
Pozwólcie że się podepnę. Planuje zrobić moda a'la NU z gotowymi jednostkami jako drugie ulepszenia. Każda jednostka z miasta będzie miała co najmniej dwa ulepszenia (niektóre jednostki mogą mieć 3), oczywiście pierwsze już jest w grze.
Uhm... oczywiście to będzie na ERA? Bo w ostatniej wersji WoGa nie jest to możliwe - za mało jednostek ;)

Cytat:
Zupełną nowością jest próba zmuszenia gry by te budynki były prawdziwymi budynkami w mieście - co skutkuje że każdy upgrade będzie budowany oddzielnie (heh potrzebuje też nowych grafik budynków - w większości będa sklejanki/kolorowanki dla DEFów budynków).
Uhm... umiesz programować i wykorzystać pliki WoGa 3.59? ;)

Cytat:
Chcecie połączyć siły, albo wolicie poczekać na cokolwiek pewnego z mojej strony (nie obrażę się jeśli chcecie pozostać na zawsze niezależni, ale nie jestem pewien czy konkurencja jest tu właściwa). Mam pozwolenie chociaż na wykorzystanie waszych DEFów?
Po pierwsze - do kogo się zwracasz?
Po drugie - defy nie były i tak moje ;)

Zombie PW
8 maja 2012, 08:52
8LR 0.9 PL
to to jest jakaś nowa wersja?

Irhak PW
8 maja 2012, 09:58
To tylko ponowny upload ostatniej wersji jaką wypuściłem. Chyba :P
strona: 1 - 2 - 3 ... 4 - 5 - 6
temat: [WoG/mod] 8th Level Reborn

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel