Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [WoG/mod] Heroines
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 5 - 6 - 7 ... 11 - 12 - 13

witchking PW
21 kwietnia 2012, 22:18
Wygląda nieźle choć wydaje mi się, że przydało by się nieznacznie zmienić połysk zbroi. Nie jestem pewny czy kąt jest właściwy, stojąc przy tytanie widać, że ma nieco inny. Ale jednostki w homm różnią się trochę kątem, najlepiej jak Hobbit się na ten temat wypowie. Pomijając te drobiazgi prezentuje się na prawdę godnie

zbigniew PW
22 kwietnia 2012, 12:54
Rozmiar jest dobry. Generalnie to tytan jest ciut za mały w porównaniu z innymi jednostkami 7 poziomu. Storm Queen jest ciut wyższa ale i szczuplejsza. Jak ją zmniejszę trochę to bedzie zbyt drobna jak na 8 level. Co do połysku- to jest królowa i musi błyszczeć. Jeżeli chodzi o kąt ustawienia to co poniektórzy trochę przesadzają szukając kąta idealnego. Jednostki w herosach nie mają takiego jednoznacznego ustawienia. Niektóre są ustawione bardziej z boku a niektóre tak ciut troche bardziej z przodu. O tym już wcześniej rozmawialiśmy zresztą...

Zamiast ustawiać w nieskończoność gotową jednostkę wole skupić się na nowej. Bedzie nią Seraph. Rozwinięcie Archanioła. Jednostka całkowicie oryginalna na bazie mojego szybkiego szkicu koncepcyjnego:




Lyokoheros PW
22 kwietnia 2012, 13:32
Szkic wygląda bosko, zapowiada się naprawdę świetna jednostka. Tamta wojowniczka z poprzedniej strony również świetnie się prezentuje, jej nieco kanciaste stopy aż tak mocno nie przeszkadzają. No i ten sukkub na polu walki(zdaje mi się, że wcześniej go nie widziałem) również świetny... czy jego def nadaje się na podmianę dowódcy inferna? Jeśli tak to prosiłbym o linka(a i tą nową królową chętnie bym pobrał).

Matheo PW
22 kwietnia 2012, 14:45
Jeśli to jest tylko "szybki szkic", to jednostka na pewno będzie świetna :)

@ Maciej, poczekaj trochę. Jak nowych jednostek będzie więcej, na pewno zobaczymy je wszystkie w jednym patchu.

AmiDaDeer PW
22 kwietnia 2012, 16:50
Cytat:
Jeżeli chodzi o kąt ustawienia to co poniektórzy trochę przesadzają szukając kąta idealnego. Jednostki w herosach nie mają takiego jednoznacznego ustawienia. Niektóre są ustawione bardziej z boku a niektóre tak ciut troche bardziej z przodu.
Zwykle jednak jest dość podobne.

Pomniejsz, oddal od siebie nogi, ustaw ciałem bardziej w naszą stronę i już będzie wyglądało jak dla mnie zdecydowanie lepiej.

A szkic wysokiej jakości. Chodziłeś do liceum plastycznego/studiujesz grafikę?

zbigniew PW
22 kwietnia 2012, 19:08
Nie. Nie ukończyłem jak dotąd żadnej szkoły plastycznej. W rysowaniu i grafice 3D jestem samoukiem.

Cieszę się że jednak szkic się podoba. Załączam w związku z tym szkic poprzedniczki:



HobbitHobbitŻe tak zapytam: do czego to są klucze? :P Nieaktualne.

TopFunny525 PW
22 kwietnia 2012, 22:56
Świetne szkice. Masz dar w rysowaniu. Co do poprzedniego posta Matheo to powiem tak. Jednostka nie jest aż tak wielka. Ma taką samą wielkość co tytan. A ta druga? Ta czerwona? To co to za jednostka? Że tak się spytam:D.

Xelacient PW
23 kwietnia 2012, 10:35
Jako totalnie pseudo-fanatyczny fan świata M&M, do niebiańskiej kuźni nie zaglądam, bo ostatnimi czasy raczej nie pogrywam w herosa o montowaniu modów nie wspominając, ale tak eksperymentalnie sobie wszedłem i co proszę?

Bardzo fajne szkice, może nie powala na kolana, ale jako conceptarty bardzo dobre (tak rysunkami podniecam się bardziej niż gotowymi modelami 3D, pewnie dlatego, że sam rysuje), może byś zbigniew zrobił jakąś kompilację i wrzucił ją do galerii na krużganku?

A tak WoGóle to jak "zdigitalizowałeś" te szkice? Zeskanowałeś je czy sfotografowałeś?

zbigniew PW
23 kwietnia 2012, 14:19
Top Funny: Ta czerwona zastępuje u mnie żywiołaka elektryczności. Czyli jest rozwinięciem żywiołaka energii.

xelacient: Możnaby. Jak bede miał tego więcej. Chcesz zobaczyć moje prace to zapraszam na moją stronę na deviancie: galeria
Sam obrazek został oczywiście zeskanowany.

Hobbit: Nie wiem. Nie pamiętam. To chyba jakiś wierszyk jest. Zaraz zauploaduję jakiś bardziej czysty rysunek. Bo tak nieładnie wygląda.


TopFunny525 PW
23 kwietnia 2012, 21:56
Piękne są twoje prace. Naprawdę. Istnie piękne. Cieszę się, że twój talent również pomaga w tworzeniu modów do Heroes III. Teraz takie pytanie. Kiedy zamierzasz wypuścić kolejną wersje moda z nowymi jednostkami,emisariuszkami,nową storm queen itp.?

zbigniew PW
24 kwietnia 2012, 10:21
Dzięki za słowa uznania. Co do jednostek to ja robię je nie tylko do woga. Chce je też systematycznie zamieszczać w swoim portfolio. Tylko że oczywiście z lepszymi materiałami i silnikiem renderującym.

Moda nie chce mi się robić samemu. Jak już będę miał pakiet jednostek to pewnie zgłoszę sie z propozycja do jakiegoś większego moda który jest już robiony- coby je dołączono. A jak nikt nie zechce to po prostu będę zamieszczał defy na forum.

TopFunny525 PW
24 kwietnia 2012, 10:49
Z czym masz największy problem Zbigniew? Możliwe, że pomożemy:).

zbigniew PW
24 kwietnia 2012, 14:15
Nie trzeba... Idzie mi całkiem nieźle. Base mesh jest już prawie gotowy:


Teraz zajmuję się najbardziej znienawidzoną przez grafików 3D częścią jaką jest skinning i unwraping. Jak to zrobię to reszta już będzie bardzo prosta. Mimo wszystko dzięki za dobre chęci.

orodreth PW
24 kwietnia 2012, 15:40
To powyżej to na razie dziwnie przypomina mi Przodka z HC.
Też ma biały strój.
Fajny projekt.

Trith PW
24 kwietnia 2012, 16:09
Cytat:
ma biały strój.
Gdyż autor jednostki po prostu jeszcze nie nałożył na model tekstur.

Sam model wygląda świetnie, wręcz zazdroszczę zdolności.

TopFunny525 PW
24 kwietnia 2012, 17:09
Wygląda jak jakaś czarodziejka:). Dodajesz ją nie podmieniając żadnej innej czy może raczej podmieniasz? Jeśli tak to mógłbyś nam powiedzieć na jaką jednostkę podmieniasz? A projekt jest fantastyczny. Pozdrawiam.

majaczek PW
4 maja 2012, 17:15
Hej! Śliczne jednostki chociaż nie wszystkie w moim stylu. Chciałbym mieć dotęp do paczki z wszystkimi DEFami z tego projektu (i te nowe i te stare bym mógł sobie wybrać) i pozwolenie na wykorzystanie ich w moim własnym modzie (Creditsy oczywiście będą).

--ciach--

Szczególnie śliczne te jednostki zrobione w blenderze, chociaż nowa tytanka nie w moim guście (wolę tą pierwszą, choć można ją jeszcze podszlifować). Te Sweetaśne paniusie mi wcale nie przeszkadzają - ja tam myślę że są najlepsze z całej gamy - mają swój własny Charakter (Nie tak jak ta nowa tytanka co wygląda jak szeregowa u Spartakusa).

No ale co do tej tytanki to tylko moje zdanie i innym może się podobać - pozostałe grafiki podobają mi się i to bardzo. Dostanę wszystkie DEFy i pozwolenie na zasilenie nimi moich przyszłych modów jak ładnie poproszę? (Robi oczka jak kot ze Shreka) :)

Liabaen PW
4 maja 2012, 17:26
@Majaczek
--ciach--
Ps. Mogę dostać jakiś kontakt do ciebie? GG/email etc.

Co do prac, modele nie powalają, ale są naprawdę dobre. Jednostki nie są w moim stylu, ale myślę, że innym graczom się spodobają. Za to szkice, naprawdę bardzo ładne, zwłaszcza ten drugi.

I jeszcze pytanie, planujesz udostępnić te prace, ew. w modzie?

Irhak PW
4 maja 2012, 17:50
--ciach--

Cytat:
Co do prac, modele nie powalają, ale są naprawdę dobre.
Eee... to pokaż mi takie, które powalają? ;)

A ten ostatni model mógłby spokojnie iść jako czarodziejka z bazowego WoGa ;)

Liabaen PW
4 maja 2012, 19:09
@up
Uwierz mi, że modele nie powalają :) O ile są naprawdę bardzo dobre, to jednak nie są powalające. Dobrze wykonana robota, solidna, ładna.
strona: 1 - 2 - 3 ... 5 - 6 - 7 ... 11 - 12 - 13
temat: [WoG/mod] Heroines

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel