Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [różne] Strona grafik WoG Teamu
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)

Acid Dragon PW
12 stycznia 2012, 01:17
Myślę, że dzisiejszy dzień, w którym WoG zakańcza rozwój (przynajmniej oficjalnie) zwalnia mnie już w pełni ze wszelkich tajemnic.

Dlatego dziś "odtajniam" niegdysiejszą stronę grafik WoG Teamu, która w latach 2003-2005 (a więc w latach, w których aktywnie pełniłem rolę koordynatora ds. grafiki) służyła WoG Teamowi za zbiór propozycji i możliwych do wykorzystania grafik.

W tej chwili nie znajduje się tam już prawie nic wartego uwagi. Wszak minęło 6 lat ;). Niemniej jednak, jeśli ktoś byłby zainteresowany, myślę, że autorzy nie będą protestować przeciw wykorzystaniu tych prac.

adres: www.acidcave.net/woggraphs

vinius PW
12 stycznia 2012, 19:50
Swoją drogą, część modeli (ale tylko w formie pojedynczych obrazków) wisiała na jednej z najstarszych wersji podstrony o WoGu-u w IJB (ot, np. arcybiskup i kolos).

Acid Dragon PW
12 stycznia 2012, 20:16
Tak, kojarzę, że Mike swojego arcybiskupa, tudzież ogólnie swoje dzieła pokazywał czasami na publicznych forach. Zresztą - tak został zrekrutowany. Co prawda w swoich pracach nie wychodził poza "sklejanki", ale były to z reguły dobre sklejanki.

gruziak97 PW
24 kwietnia 2012, 07:57
Czy jednostki z mm7 i mm8 są już przerobione na defy? Jeśli tak, to skąd mogę je ściągnąć, bo na tej stronce nie widzę takiej możliwości.

Lord Pawello PW
24 kwietnia 2012, 09:01
Ja swojej strony chciałbym się spytać czy istnieje szansa, żeby tę stronę uporządkować i wrzucić na stronę o WoGu? W końcu to ciekawostka dość nietypowa i raczej nie jest tak łatwo na nią trafić jeśli ktoś się tym nie interesuje (ja dopiero teraz to zauważyłem).

Acid Dragon PW
24 kwietnia 2012, 09:08
Nie wiem w jakiej formie to miałoby być zapodane, ale ze swojej strony się zgadzam, o ile zachowane zostaną imiona/nicki autorów tam, gdzie jest to podane.

Lord Pawello PW
24 kwietnia 2012, 09:12
Właściwie można by to zachować w takiej formie jak teraz, jak swego rodzaju "pomnik" dawnego WoG-teamu. ;) Bo, jak rozumiem, ta strona była wykorzystywana też w wymianie informacji między członkami zespołu? Tak wnioskuję po notatkach...

Ewentualnie przygotować nową podstronę i na niej dać linka do tej starej wersji, zachowanej jako pamiątka. Mógłbym rozrysować rozplanowanie, ale sam raczej tego nie wykonam (ew. zajęłoby to o tyle dłużej, że musiałbym się nauczyć to wszystko ogarniać).

Acid Dragon PW
24 kwietnia 2012, 09:17
Well - do komunikacji była wykorzystywana grupa dyskusyjna na Yahoo. Strona była niejako bankiem grafik. Ponieważ jednak strona była wewnętrzna, to znalazło się kilka wewnętrznych komentarzy.

TopFunny525 PW
24 kwietnia 2012, 09:25
A teraz bankiem grafik jest HIIITOWNS.COM? Bo z tego co patrzyłem, znajdują się tam wszystkie grafiki jednostek, które powinny były wyjść np. w Wogu 3.59.

gruziak97 PW
24 kwietnia 2012, 09:51
Widziałem, że przy jednostkach z mm7 i mm8 były opisy, że np. jednostka za silna na jakiś poziom. Czy oznacza to, że mieliście zamiar przenieść je razem ze statystykami?
Ponawiam pytanie: czy można dostać gdzieś defy jednostek z mm podanych na tej stronie?

Edit
Dzięki za odpowiedź.

Fandor PW
24 kwietnia 2012, 10:09
Acid Dragonie mam pytanie, czy niektóre z jednostek udostępnisz by można było pobrać? Mi podobają się bardzo jednostki Mike'a mianowicie Seraphyn i Tempest Lord, które moim zdaniem byly by fajnymi jednostkami 8 poziomu i Sorcered jako neutralna.

Acid Dragon PW
24 kwietnia 2012, 10:40
Cytat:
A teraz bankiem grafik jest HIIITOWNS.COM? Bo z tego co patrzyłem, znajdują się tam wszystkie grafiki jednostek, które powinny były wyjść np. w Wogu 3.59.

Nie, to strona jedynie życzeń fanów, projektów i przecieków. Jeśli obecnie istnieje jakaś strona będąca bankiem grafik, to zapewne nie jest ona dostępna publicznie.

Cytat:
Widziałem, że przy jednostkach z mm7 i mm8 były opisy, że np. jednostka za silna na jakiś poziom. Czy oznacza to, że mieliście zamiar przenieść je razem ze statystykami?

Nie, była to jedynie ocena wyglądu jednostki i próba przypisania możliwych poziomów. Statystyki jednostek z MM7-8 są kompletnie niekompatybilne z tymi z H3.

Cytat:
Ponawiam pytanie: czy można dostać gdzieś defy jednostek z mm podanych na tej stronie?

Nie, nie zostały nigdy wykonane, a przynajmniej nie w WoG Teamie. To były jedynie propozycje.

Cytat:
Acid Dragonie mam pytanie, czy niektóre z jednostek udostępnisz by można było pobrać? Mi podobają się bardzo jednostki Mike'a mianowicie Seraphyn i Tempest Lord, które moim zdaniem byly by fajnymi jednostkami 8 poziomu i Sorcered jako neutralna.

Jeśli coś nie jest udostępnione do ściągnięcia, to znaczy, że nie zostało wykonane, a przynajmniej udostępnione wewnątrz WoG Teamu. Ogromna większość grafik Mike'a to jedynie projekty i takimi pozostały. Niegdyś autor na forum HC zapytał, które jednostki nadawałyby się do animacji wg innych fanów, ale nie przypominam sobie, by na podstawie ich głosów coś dodatkowo zanimował.

Fandor PW
24 kwietnia 2012, 10:46
Dzięki za odpowiedź, szkoda bo fajne były niektóre z tych projektów.

majaczek PW
27 kwietnia 2012, 16:52
Wiecie gdzie można znaleźć gotowe przeróbki stworzeń z MM6-MM8 na defy do H3?
Z pewnością wiele z nich bym wykorzystał w moim przyszłym modzie korzystającym z Amethyst (podnosi on limit stworzeń więc dobicie do 255 nie będzie problemem, powyżej się zobaczy bo chyba fizyczny limit to 65535 a nie 255 co by otwierało jeszcze większe możliwości przed Amethystem).

Masław PW
27 kwietnia 2012, 19:26
Ja mam w czeluściach dysku dość sporo jednostek wyciągniętych z MM. Postaram się je odnaleźć i wrzucić.

EDIT:

-LINK PADŁ-

To wszystkie jednostki, które na chwilę obecną udało mi się odszukać. W razie czego będę uzupełniał. Niektóre archiwa .rar zawierają po kilka potworów naraz.

fishkebab PW
27 kwietnia 2012, 21:04
Niezła robota i choć zauważyłem, że niektóre nie są twoje to i tak odwaliłeś kawał dobrej roboty. Oby tak dalej.

majaczek PW
1 maja 2012, 15:46
dzięki sporo tego, ale myślałem że będzie tego dużo więcej. Na pewno któreś zostaną wykorzystane jako drugie ulepszenia, jednostki neutralne, podmiana grafik commanderów. Zastanawiam się czy w moim modzie nie wprowadzić trecich ulepszeń (wtedy dwie jednostki z MM mogą być ulepszeniem jednostki z H3), które będą występować jednak rzadko. Około połowa jednostek jest perfect, reszta tylko dobra.

Dziękuję - jeśli ktoś ma jeszcze inne ripy z gier Might&Magic to proszę się podzielić.

EDIT: oczywiście chodziło o trzecie ulepszenia tj. czwartą formę stworą licząc łącznie z poprawką - przepraszam za przejęzyczenie - czwarte ulepszenia które by były piątą formą stwora to chyba jednak przesada - poza tym nie mieści się w interfejsie (Rekrutatory mają limit 4 stworów na jeden budynek), zresztą same trzecie ulepszenia i tak będą występowały rzadko (tj nie wszystkie stworki będą je miały).
temat: [różne] Strona grafik WoG Teamu

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel