Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [WoG/mod] Heroines
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 ... 11 - 12 - 13

TopFunny525 PW
26 lutego 2012, 13:22
Pozatym jeszcze Strzelec mrocznych Elfów, Nekromantka, i jeszcze kilka innych które niestety nie działają:(.

gruziak97 PW
3 kwietnia 2012, 07:25
Mod wygląda ciekawie, niestety link do niego mi nie działa:( Czy ktoś może podać inny?

EDIT
Sam sobie poradziłem. Ten mod (jak wiele innych) do pobrania tutaj

TopFunny525 PW
17 kwietnia 2012, 17:55
EEEE. Link działa. Przynajmniej działał gdy ja ściągałem:).
PS. Wiadomo coś od pana Zbigniewa? Czy prace nad modem idą czy zatrzymały się do końca świata?:D

Kuririn PW
17 kwietnia 2012, 21:26
Z tego co mi wiadomo, to mod "nie będzie" kontynuowany. Miały być nowe "luźne" grafiki lecz najwidoczniej Zbigniew nie ma wystarczająco dużo czasu...

zbigniew PW
20 kwietnia 2012, 16:21
Przez ostatnie miesiące odpoczywałem trochę od herosów. Oczywiście modelowałem cały czas. Tylko ze takie rzeczy które nie mają z heroesami nic wspólnego.

Ostatnio postanowiłem powrócić jednak na stare śmiecie i znowu modeluję do woga. Zrobiłem nawet nową wersję storm queen. Tutaj pokażę ją w powiększeniu żeby można było zobaczyć detale:



Modelowanie i animacja- zrobione w blenderze
Teksturowanie i rzeźbienie- Zbrush
Zaawansowane modelowanie, składanie materiałów i finałowe dopieszczanie- rendering- Max


Def jest już gotowy. Wczoraj go testowałem i przez nieostrożność wywaliłem defa starej królowej.

Mam w związku z tym taką prośbę: Czy ktoś z Was nie ma przypadkiem tego defa gdzieś u siebie i czy byłby tak dobry by go udostępnić? Bo ten mój stary link niestety już nie działa...

witchking PW
20 kwietnia 2012, 16:30
Chodzi Ci o to?

jeśli tak to tu jest link:
http://www.multiupload.nl/4HDSUJS6RH

Jestem pod wrażeniem modelu:)Ciekaw jestem jak to będzie wyglądać w herosach. Dziwnie wygląda jak łapie się za biodro ale to pewnie ze względu na ilość klatek w tej pozycji.

Masław PW
20 kwietnia 2012, 16:53
Gratulacje Zbigniew. Świetny model, choć kanty nogi trochę rzucają się w oczy. Dużo czasu zajęło Ci stworzenie go i sklejenie Defa?

zbigniew PW
20 kwietnia 2012, 16:57
Witchking: Żaden z linków na multiupload nie działa. Przynajmniej u mnie. Jeżeli masz plik gdzieś na kompie to najlepiej podeślij mi go na e- mail. A wtedy sam będziesz mógł przetestować całego defa nowej królowej- gdzie animacja jest o wiele lepsza i lepiej dopasowana.

Tutaj na animację tak nie zwracajcie uwagi. Została zrobiona na szybko i byle jak. Tak żeby pokazać że w ogóle istnieje. Ja tego gifa robiłem w Corelu. W tym programie strasznie ciężko robi się proste gify a w innym nie potrafię...

Masław: Około miesiąca. Sporo problemów było z uzyskoaniem dobrej współpracy między trzema wymienionymi programami. Na szczęście rozwiazałem już ten problem i mam nadzieje że następny model zrobię 2x szybciej.

witchking PW
20 kwietnia 2012, 18:00
Niestety nie widzę. Ale poszukam jeszcze na płytach bo kiedyś jakieś defy zgrywałem na płyty. Planujesz zrobić ulepszenie tej jednostki?

zbigniew PW
20 kwietnia 2012, 18:18
To jest akurat ulepszenie. Ulepszenie Tytana.

TopFunny525 PW
20 kwietnia 2012, 19:31
Ciekawe. Tylko czy mi się zdaje czy ja gdzieś już to widziałem?

The Doom PW
20 kwietnia 2012, 19:53
Doprawdy świetny model! Mam nadzieję, ze w wersji finalnej zmienisz delikatnie perspektywę, tak, by nie odbiegała ona od tej, którą posiadają oryginalne jednostki z HoMMIII. Nogi rzeczywiście szczyptę przeszkadzają, jednak obstawiam, że po pomniejszeniu i 'zbudowaniu' defa mankament ten nie będzie aż tak bardzo widoczny ;) Cóż... Pozostaje mi tylko życzyć powodzenia w dalszych pracach, li to mam także nadzieję, że coś ciekawego jeszcze powstanie =) !

@Up
Ty, TopFuny525 lepiej się już nie odzywaj :P Ostatnimi czasy wg. Ciebie, drogi Kolego, każda praca to plagiat. Zapewne autor diabelsko się napracował. Szczęśliwy, że może się pochwalić innym forumowiczom, udostępnił to, co stworzył... I wtedy to właśnie Ty posądzasz go o oszustwo, o kopiowanie cudzych prac. Nie wiem, jaki jest cel Twojego działania. Być może próbujesz budować swoją pozycję w Grocie, wytykając rzekome błędy i 'grzeszki' innych. Być może chcesz po prostu 'być lepszy'. Wpierw sam spróbuj cokolwiek stworzyć... Jak na razie, siejesz potworny offtop, mówisz, jakobyś majstrował przy jakimś 'wspaniałym' modzie. Tworzysz forum, które jak na razie nie oferuje użytkownikom nic ciekawego. Ba! Jest wręcz opustoszałe i 'martwe', nie może nawet forumowiczom zapewnić kompetentnego admina -.- Wiedz jednak, że takim zachowaniem uznania nie zdobędziesz.

@Grotowicze
Wybaczcie, aczkolwiek musiałem gdzieś wylać swe żale. Szczerze... Wiem, że Grota ma być 'przyjazna dla podróżnych', jednakoż z całą stanowczością śmiem stwierdzić, że okrutnie irytują mnie ludzie typu w/w TopFunny'ego525. Mam nadzieję, że się szczyptę uspokoi i może w końcu sięgnie po słownik ortograficzny. Widzę, iż adminom zbrzydło już nawet poprawianie postów naszego kolegi... Ech... Przez takich ludzi forum schodzi na psy :/

@Hobbit
A może właśnie wylewanie swych żali ma jakiś sens, może krytyka w końcu przemówi mu do rozsądku... Co do zachowania - proszę Cię, drogi Hobbicie, nie zrównuj mnie do poziomu kolegi. Ja jeżeli już ewentualnie post piszę, to jest on z reguły dosyć rozbudowany i coś do konwersacji wnosi, nie składa się z dwóch czy trzech zdań -.- Widzę jednak, że jak na razie (wskutek tak poważnych, bezpodstawnych zarazem oskarżeń) będę zmuszony usunąć się w cień życia publicznego Groty i poobserwować, jaki rozwój przybierze sytuacja ;) !
PS Wskaż mi, proszę, te 'bezsensowne momenty' w mojej powyższej wypowiedzi.

@TopFunny525 (Down)
I komuż tu puszczają nerwy, ja tylko spokojnie wyrażam swoją opinię... Spójrz na 'Podziemna Tawerna' --> 'Problemy z przyjmowaniem krytyki' i szczyptę sobie poczytaj. A teraz zamykam się w sobie i oddalam w mrok...

zbigniew PW
20 kwietnia 2012, 22:23
Top funny może jednak mieć tym razem rację. Bo jednostka przypomniałem sobie że była jednak częściowo inspirowana inną. Już istniejącą.

Matheo PW
20 kwietnia 2012, 22:39
To, że może mieć rację to mniej ważne. Chodzi tu o ogólne zachowanie i postawę. Nie dziwię się The Doom'owi. Kolega TopFunny był już wielokrotnie upominany o poprawienie jakości postów. Ale nic nie działa... Przepraszam za offtop. Posty można gdzieś przenieść [Np. Do tematu 'szkoła językowa' (Jeśli on jeszcze istnieje)]

EDIT: Dla jasności, zgadzam się z przedmówcą tylko w kwesti krytykowania jakości postów. Reszta to przesada.

@ The Doom. Troszeczkę mniej ostro ;) Zajrzyj do tematu 'Coś więcej o sobie w realu'.

AmiDaDeer PW
20 kwietnia 2012, 22:40
The Doom:
Szczerze... Wiem, że Grota ma być 'przyjazna dla podróżnych', jednakoż z całą stanowczością śmiem stwierdzić, że okrutnie irytują mnie ludzie typu w/w TopFunny'ego525. Mam nadzieję, że się szczyptę uspokoi i może w końcu (prosimy Cię, wysłuchaj nas Panie) sięgnie po słownik ortograficzny. Widzę, iż adminom zbrzydło już nawet poprawianie postów naszego kolegi... Ech... Przez takich ludzi (jeśli można uznać za człowieka kogoś, kto podaje się za osobnika bliżej nieokreślonej rasy, którą to sam zwie 'Serafie' - patrz -> profil) forum schodzi na psy :/
Osobiście podobne zarzuty mógłbym wystosować wobec Ciebie. Ewentualnie bym słownik ortograficzny w takim przypadku sobie darował. Co ciekawe - miałbym w pewnym sensie większe prawo do takiej oceny od Ciebie (a szczególnie do ostatniego fragmentu, tj. dotyczącego forum) ze względu na mój dłuższy staż. Akurat Ty i TopFunny funkcjonujecie tutaj od mniej więcej tego samego czasu (względnie, bo dwa miesiące to teoretycznie sporo, ja patrzę jednak z perspektywy sześciu lat).

Wylewanie swoich żali akurat tutaj nie ma szczerze mówiąc większego sensu, szczególnie jeśli nie jest na temat. Masz prawo do własnej opinii, warto jednak się zastanowić, na ile ona rzeczywiście jest tutaj potrzebna.

Od siebie dodam, że owszem, TopFunny nie jest przykładem godnym naśladowania, takoż jednak swoim postem oraz trochę bezsensownymi momentami sformułowaniami udowodniłeś, że Ty również nim nie jesteś. Nie oznacza to jednak, że mamy siebie nawzajem zwalczać. Errare humanum est, szczególnie za młodu.

Następne offtopy polegające na wyciąganiu na wierzch cudzych wad i pokazaniu swojej irytacji jestem skłonny kasować bez pytania.

TopFunny525 PW
20 kwietnia 2012, 23:41
Przepraszam za Offtop, ale powstrzymać się nie mogłem.
Dziękuje za ochronę Hobbit. Przynajmniej trochę mnie pocieszyłeś:). Teraz wiem, że mam jakieś chociażby minimalne wsparcie na tej stronie. BTW. The Doom. Przesadziłeś zbytnio. Może i moje posty są w części nie czytelne i czasami są błędy ortograficzne, ale nie widzę różnicy pomiędzy mną a tobą. Widać, że czasami twoje nerwy puszczają i słusznie. Każdy może się zdenerwować. Jednak to nie zmienia faktu, że nie słusznie się na mnie wyżyłeś. Podobnie jak i Matheo. Uważacie mnie za jakąś czarną owcę która powinna zostać natychmiast wytępiona! A w rzeczywistości tak nie powinno być.
Przepraszam wszystkich obecnych tu strażników za offtop. Nie mogłem się powstrzymać od komentarza. A od tej chwili wracamy do tematu. :D. Innymi słowy.
Koniec Dyskusji.

--wypalone--
EDIT: W porządku. Przepraszam Hobbit.

HobbitHobbitKoniec tematu, od teraz już nie będę taki miły.

Matheo PW
21 kwietnia 2012, 08:49
@ TopFunny525. Można? Pewnie że można. Tylko się trzeba postarać ;)

Jednostka naprawdę robi wrażenie. Jest genialna :) Chciałbym zobaczyć jak wygląda na polu walki. Najlepiej w otoczeniu podstawowych jednostek z HIII.

TopFunny525 PW
21 kwietnia 2012, 09:33
Rzeczywiście, zapomniałem skomentować jednostki:). No cóż. Blender podziałał. Jednostka jest śliczna. Tylko jak taka wielka jednostka prezentuje się na polu bitwy? I czy dasz nam screeny z jednostkami typu EOL nową Storm Queen na polu bitwy? I czy masz zamiar zmienić siedliska starych emisariuszy na nowych? Pozdrawiam.

zbigniew PW
21 kwietnia 2012, 19:27
Tak się prezentuje na polu bitwy. Wszystkich detali oczywiście nie widać.
Ale ta jednostka nie jest stworzona tylko i wyłącznie do gry. Na pewno dam ją do swojego portfolio. Ale użyję wtedy lepszego renderera niż zwykła maxowa podstawka.
W planach mam też krótki filmik. Ale to wtedy jak dorobię do niej nowego darkness dragona z którym to mogłaby się naparzać.


Matheo PW
21 kwietnia 2012, 21:12
Dobrze wygląda. Gratuluję :) Proponuje aby była nieco niższa. Niewiele niższa ;)
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 ... 11 - 12 - 13
temat: [WoG/mod] Heroines

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel