Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [ERA/mod] The Covenant
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)

megaworm PW
31 marca 2012, 12:11
Na forum Heroes Community niejaki Kegolo opublikował nowe miasto. Miasto wzorowane jest na obcych z Halo i zwie się Covenant. Sam o nim nic nie wiem, o wszystko możecie pytać się Mitabrina, który je znalazł i teraz je prawdopodobnie testuje.

Link do tematu na Heroes Community TU

Tylko dla ludzi o o mocnych nerwach.

Mitabrin PW
31 marca 2012, 12:32
Nie chciało mi się instalować Ery, więc miasta nie przetestowałem... Poza tym całość wygląda jak połączenie Grove i Forge... i do tego w niskiej rozdzielczości...

Poza tym, o ile wierzyć twórcom, to po instalacji podmiana miasta w grze jest opcjonalna, więc można się tym pobawić bez obaw o zniszczenie sobie gry...

TopFunny525 PW
31 marca 2012, 15:40
Ciekawe. Naprawdę, lecz trzeba przyznać twórcom jeden wielki minus! A mianowicie fakt, że wykorzystali dużo jednostek które miały być w groove. Narazie oglądałem tylko screeny. Teraz dopiero pobieram sobie tego moda:). Mam nadzieję, że mi się spodoba. PS. Jakie miasto podmienia? Cytadelę czy działa samodzielnie?

AmiDaDeer PW
31 marca 2012, 15:45
Cytat:
Naprawdę, lecz trzeba przyznać twórcom jeden wielki minus! A mianowicie fakt, że wykorzystali dużo jednostek które miały być w groove.
...że co?

Cytat:
Jakie miasto podmienia?
Wrota Żywiołów.

TopFunny525 PW
31 marca 2012, 15:51
Hobbit, chodziło mi o to:
O np. te jednostki drzewco podobnie:). Tak się składa, że w którymś filmiku na YT o Grove je widziałem. Tylko nie pamiętam którym.

Irhak PW
31 marca 2012, 15:59
To chyba nie Grotowy Grove, bo nawet ja widzę, że nie ma nawet luźnego powiązania w wyglądzie między tym miastem, a Grove.

EDIT - thx Hobb... tak dawno było o tym cicho, że sam zapomniałem jak to się pisze :P

AmiDaDeer PW
31 marca 2012, 16:00
Primo - te jednostki nie mają nic wspólnego z Grove.
Secondo - nie ma czegoś takiego jak miasto Groove, jest tylko GROVE.

GROVE, GROVE, GROVE.

Czemu ludzie popełniają tak często ten błąd?...

Mitabrin PW
31 marca 2012, 18:17
[offtop]

[/offtop]

ps. Wszystkie grafiki w mieście są żywcem wyjęte z gry Halo (notabene strzelaniny - science fiction), zatem wybacz TopFunny, ale coś ci się mocno pomyliło. ;)

TopFunny525 PW
17 kwietnia 2012, 17:53
Aj! Naprawdę porąbało mi się we łbie:). BTW. Mod wygląda ciekawie. Tylko, że gdzieś jednostki widziałem. K1NG. Wstawił chyba trailer na YT i widziałem tam identico jednostki! Słowo daje. Nic nie zmyślam. Widziałem podobne jednostki na YT. A film nazywał się Grove coś tam coś tam. Nie pamiętam co ale jak będę miał czas to dam czas:D.

The Doom PW
17 kwietnia 2012, 18:51
Miasto samo w sobie nie prezentuje się najlepiej, choć nie widziałem animacji jednostek. Sądząc jednak po ogóle, to pewno one także nie stoją na zbyt wysokim poziomie... :/ Z pewnością tego modu nie zainstaluję. W sumie w tym momencie jedyne obiecujące i dobrze rokujące na przyszłość projekty tego typu to HoTA, nowe Forge i MoP, choć jakość tego ostatniego też jak na razie pozostawia wiele do życzenia. Bądźmy jednak wdzięczni autorom, że starali się urozmaicić tą i tak jeszcze dosyć ubogą arenę modyfikacji do HoMMIII.

PS

@Up
Prosiłem Cię, szanowny Kolego już X razy i prosił będę dalej... Zwracaj uwagę na ortografię, interpunkcję i składnię zdania. Ty przestaniesz się pogrążać, Grotowiczom będzie się z pewnością lepiej czytać temat, a i admini będą mieli mniej do roboty ;) !

Kilka 'smaczków' :P :

Cytat:
Tylko, że gdzieś jednostki widziałem. [...] widziałem tam identico jednostki! [..] Widziałem podobne jednostki na YT.
Cytat:
Nie pamiętam co ale jak będę miał czas to dam czas:D.


Matheo PW
17 kwietnia 2012, 19:37
Dzięki The Domm ;) Może Twój post w jakiś sposób pomoże. Bo kolega naprawdę przegina.

TopFunny525 PW
18 kwietnia 2012, 22:59
I kto to mówi arcymagu?:). BTW. Przepraszam. Trochę mam nie teges tydzień. Sporo roboty na głowie a jeszcze szkoła i strona. Więc to pewnie przez to, że mam mnóstwo obowiązków a mało czasu na relax:).

Michael PW
22 kwietnia 2012, 13:36
Jak to zainstalować?

TopFunny525 PW
24 lipca 2012, 13:02
@UP

Tam jest chyba Readme gdzie jest podane co i jak zrobić. Jeden plik .wog do update. Plik mp3 do folderu Mp3. A skrypty do Data/s.

BTW. Wcześniej chodziło mi o te jednostki ze starego Grove autorstwa K1NGA: http://heroescommunity.com/viewthread.php3?TID=16581&pagenumber=47

Pozdrawiam

Masław PW
24 lipca 2012, 13:42
Wystarczy zainstalować Erę i wrzucić miasto do folderu Mods.
temat: [ERA/mod] The Covenant

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel