Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Jarmark Cudówtemat: Moja strona utworzona całkiem niedawno
komnata: Jarmark Cudów

TopFunny525 PW
18 kwietnia 2012, 20:41
Witajcie. Niedawno utworzyłem stronę pt.:https://etherniaportal.fora.pl/
Strona powstała dla wszystkich fanów Might and Magic i nie tylko. Zapraszam do wszelkiej rejestracji itp. Strona dopiero powstaje. Tak więc na razie liczba tematów jest mizerna ,ale w jeszcze w tych najbliższych dniach postaram się to zmienić. Zapraszam chętnie tam:). PS. Pilna sprawa. Otóż potrzebuje tak z trzy max cztery osoby ,które chciałyby objąć funkcję "Administrator" Ja mam funkcję "Super Administrator" jako właściciel strony:P. Wszelkie pytania można skierować do mnie na Private albo na maila.
Pozdrawiam i życzę miłego wieczora:).

Irhak PW
18 kwietnia 2012, 20:47
Widziałem już wiele stron w trakcje produkcji... i jeszcze takiej nie widziałem :)
PS. do jednej z nich byłem proszony jako admin, ale odmówiłem z powodu niedopracowania - strona właściwie świeciła pustkami zamiast informacjami szerszymi niż np. newsy o H6. IMO jak już coś się wypuszczamy w świat to powinno być nieco bardziej dopracowane. Chociażby niech ma więcej tematów niż przysłowiowe 1 na krzyż z zerem. Taka moja rada. Trochę tych tematów pozakładaj i dopiero wołaj o adminy ;)

TopFunny525 PW
18 kwietnia 2012, 20:59
Dopiero co niedawno zacząłem i tematy jeszcze dzisiaj wieczorem będą. Po prostu potrzebuje pomocy bo samemu się nie uda. Dlatego wołam o admy aby ludzie mi trochę pomogli:).
Forum się rozrosło:). Jest więcej rzeczy do zobaczenia. Obecnie kończę robić regulamin i najważniejsze rzeczy odnośnie forum. Ale i tak zgłoszenie na adminów dalej jest aktualne. Kończę pracę nad forami. Tak więc od jutra możecie wchodzić na forum i pisać newsy. Początkowo zapoznawszy się z regulaminem. Jeśli ktoś chciałby dostać admina to proszę o napisanie mi na private. Ja się zastanowię a decyzję napiszę w odpowiednim temacie. Pozdrawiam i życzę miłej nocy.

Irhak PW
18 kwietnia 2012, 22:44
Cytat:
Obecnie kończę robić regulamin i najważniejsze rzeczy odnośnie forum.
O tym mówiłem. Te rzeczy powinny być ukończone PRZED podaniem oficjalnej wiadomości o forum. Mając swoja stronę o Zewie Wojny (projekt już właściwie martwy, ale kto wie co trzyma przyszłość), wypisałem jakieś 3/4 obecnej zawartości nim oficjalnie było podane (oh, wait! to ja kiedykolwiek oficjalnie podawałem tę stronę? o.O?)

witchking PW
18 kwietnia 2012, 22:47
Oczywiście fajnie ale co Twoje forum oferuje np ponad to? Grafika forum klasyczna. Tematy puste. Oczywiście rozumiem chętni mogą je zapełnić ale aby ich zachęcisz musisz dać coś od siebie. Poszukaj jakiś ciekawostek w sieci i je tam udostępnij. Może pokaż jakieś jednostki. Hmm moim zdaniem jest parę modów o których na polskich forach za wiele się nie mówi. Omów je jakoś pięknie to może przyciągniesz trochę ludzi. Na myśli mam terry pratchett modd, skrypty sagamosy, master of puppets, heroes of light. Oczywiście temat tych modów jest poruszany na KG ale nie ma tu dogłębnego opracowania jak np na temat hoty.

Jak wiesz na KG obowiązuje (raczej nie pisana zasada) zrób coś, pokaż a może Ci wtedy pomożemy. Życzę powodzenia i gdybyś chciał to moge wskazać linki to podanych wyżej modów.

TopFunny525 PW
18 kwietnia 2012, 22:48
Okay. I got it. So. Kiedy ty to pisałeś. Prace zostały ukończone. Można się tam już rejestrować. Przygotowuje jakieś poprawki, ale to w międzyczasie. Regulamin i najważniejsze sprawy zakończone. Reszta później. Obecnie można się już zalogować. Życzę miłego spędzania czasu na stronie:).

witchking PW
18 kwietnia 2012, 22:53
W takim razie dodam, że w świecie M&M brakuje M&M;p
Przydały by się gdzieś tematy o modach chyba, że planujesz to podczepić pod właściwe części gier.

Ps. Połącz te posty u góry zanim to Hobbit zobaczy;p

TopFunny525 PW
19 kwietnia 2012, 15:40
http://www.etherniaportal.fora.pl/sprawy-organizacyjne-dotyczace-forum,6/oficjalne-otwarcie-forum-etherniaportal,9.html
Oficjalne otwarcie forum. Można się już zarejestrować. Jednakże dalej jest otwarte poszukiwanie administratorów.
PS. @UP.
Fixed:D. Świat Might and Magic jest. A o modach zrobię specjalną część na forum:D. Dzięki żeś przypomniał bo bym zapomniał. Sprawdzam jeszcze ostatnie rzeczy i będzie gotowe. A forum trochę rzeczy będzie oferować. Wymianę nowych informacji. Nowych rzeczy których się nie dowiecie z tych okolic. Będzie dostępna galeria i więcej na pewno będzie. Tak więc można się już zarejestrować.
Pozdrawiam i życzę udanego pobytu:).

witchking PW
19 kwietnia 2012, 15:56
Ciekawe. Ciągle trochę świeci pustkami ale trzymam kciuki co by się zapełniło.

Matheo PW
19 kwietnia 2012, 16:27
Jak dla mnie powinieneś poprawić opisy tematów np:
Cytat:
Która niezbyt zyskała dużą popularność
Cytat:
Tutaj możecie się spytać o Newsy. Oraz wiele innych rzeczy z świata Heroesa VI

To jest trochę nie po polsku napisane.

Mi osobiście bardzo nie podoba się określenie "Heroesa". Pisz normalnie Heroes VI. Jeśli zakładasz własną stronę powinieneś być profesjonalny.

Za często w opisach tematów używasz słowa "czyli". Można je po prostu pominąć. Lepiej to będzie brzmieć.

TopFunny525 PW
19 kwietnia 2012, 19:36
Dobra. Poprawię kwiatki. Właśnie o tym możecie pisać w "Problemach na Forum" Możecie pisać wszystkie błędy itp. etc. Ogólnie poprawiłem część rzeczy. To tyle.

TopFunny525 PW
21 kwietnia 2012, 10:43
Pragnę powiadomić tylko, że adres strony zostanie zmieniony. Na jaki? Będziecie musieli poczekać do popołudnia albo do wieczora. Wczoraj stronę tworzyłem od nowa i naprawdę, ciężko było. Bo dopiero początkowe efekty. Czyli np. Strona główna itp. Można było zobaczyć dopiero po 3 godzinach! Bo tym razem zrobiłem ją w ugu.pl Pomagał mi pewien znajomy z Youtube. Który dobrze się na tym fachu zna. Tak więc adres zostanie prawdopodobnie zmieniony. No i nazwa strony będzie inna.
Tylko tak jak mówię. Strona będzie dopiero dostępna najwcześniej późnym popołudniem. Gdyż teraz nie mam czasu bo przygotowuje się powoli do wyjazdu do Krakowa.
Pozdrawiam.

Masław PW
21 kwietnia 2012, 14:52
Bez urazy, ale po co kolejne forum o tym samym?

Matheo PW
21 kwietnia 2012, 22:27
@ Masław, masz trochę racji. Ale jest tam też wzmianka o wielu innych rzeczach niż gry M&M.

@ TopFunny 525, mam kilka rad. Nie próbuj kopiować forum w Grocie. Powinieneś podchodzić do gier M&M bardziej na luzie. Na Twoim miejscu skupił bym się na modach. Informacje o różnych modach do różnych części Heroes. Może jakiś poradnik modingu. Myślę że powinieneś iść w tym kierunku ;)
temat: Moja strona utworzona całkiem niedawno

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel