Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: [Przyklejony] Jesteś tu nowy? Przeczytaj!
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 ... 24 - 25 - 26 ... 35 - 36 - 37

AmiDaDeer PW
25 lutego 2012, 20:42
Witamy. Uwaga na jednorożce.

Irhak PW
25 lutego 2012, 21:28
Cytat:
Uwaga na jednorożce.
They kill!

Mitabrin PW
25 lutego 2012, 22:42

Irhak PW
25 lutego 2012, 23:39
Niestety nie... dowód :P

megaworm PW
27 lutego 2012, 20:31
Witam wszystkich Grotowiczów! Do groty trafiłem przez przypadek, szukając informacji o MMH VI. Zastrzegam, że swoją przygodę z might&magic ograniczam chwilowo tylko do heroesów i Dark messiaha, a fabularnie bardziej połapany jestem w Ashanie, fabułę NWC tylko trochę liznąłem. Mam nadzieję, że grota przyjmie mnie w miłej atmosferze(rozumcie: nie zamieni w nieumarłego xD).

Mitabrin PW
27 lutego 2012, 20:49
Jak to zwykle mam w zwyczaju witam nowego przybysza. Nie martw się, większość z nas kiedy trafiła do Groty zbytnio nie orientowała się w starej fabule... sam dopiero po pewnym czasie (spędzonym między innymi w bardzo przystępnie napisanej Gildii Mrocznych Tajemnic) dowiedziałem się o wszystkich aspektach i smaczkach starego świata. :3

TopFunny525 PW
27 lutego 2012, 20:59
Chociaż, że w forum jestem już od ponad miesiąca. to powiem, że witam wszystkich i jestem nie tak dawno nowo przybyłym wędrowcem do kwasowej groty. Mam nadzieję, że pobyt na tym forum będzie dobry.
Pozdrawiam

Matheo PW
27 lutego 2012, 22:58
Chyba powinienem też coś tu napisać (szkoda że od tego nie zacząłem :) ). Po miesiącu w Grocie, chyba dalej jestem nowoprzybyłym ;) Dzięki Grocie i istotnom, które się o nią troszczą. Bardzo szybko można poszerzyć swą wiedzę. Nie żałuję że tu, ,wtargnąłem,, początki były nie najlepsze heh. Ale teraz chyba się zaaklimatyzowałem :) Pozdrawiam wszystkich Grotowiczów :)

Karule PW
4 kwietnia 2012, 21:07
Szukałem całe 10 minut tematu w którym można zadać pytanie dot. strony, ale nie idzie znaleźć :P

Więc wyleje swój żal tutaj. Najfajniejsza (dla mnie) rzecz na grocie - kalendarze adwentowe są niedostępne (stare linki nie działają), skarbnica ciekawostek i zgromadzonej wiedzy w jednym miejscu, czego nie można znaleźć nigdzie indziej.

Ludzie o wiele bardziej woleliby sobie to poczytać niż kolejne statystyki jednostek, czy suche teksty o fabule w grach M&M. Taka prawda i apeluje aby to bezzwłocznie zmienić.

Dark Dragon PW
4 kwietnia 2012, 21:13
Zadałeś już to pytanie i została również udzielona odp. W Grocie najbardziej przeszkadza mi... i tutaj Twoja narzekanie na brak starych kalendarzy :)

Armiwart PW
15 kwietnia 2012, 22:14
Siema, dopiero co się zalogowałem na Kwasowej Grocie, ale mam wielką nadzieję, że zostanę tu na długo. :)

Mitabrin PW
15 kwietnia 2012, 22:27
Witam nowego przybysza! Zawsze miło zobaczyć w Grocie nową twarz... Też mamy nadzieję, że zostaniesz tu na długo. :3

@down
Cicho!

Trith PW
15 kwietnia 2012, 22:37
Cytat:
Też mamy nadzieję, że zostaniesz tu na długo. :3

Co jednak ze względu na specyfikę tego miejsca jest mał... Ekhm! Witam serdecznie! ^^'

Aż się zastanowiłem, co jeszcze sprowadza świeże m... nowe istoty w to miejsce... I nie mam nawet zielonego pojęcia z różowym połyskiem.

Azon PW
15 kwietnia 2012, 22:41
Jestem już to od kilku lat, ale jedna rzecz nie daje mi spokoju.
Co przedstawia obrazek domyślnego awatara?

Lord Pawello PW
15 kwietnia 2012, 22:45
Też w sumie jestem ciekaw - mnie trochę przypomina skavena.

A i oczywiście witam nowego użytkownika, mam nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej. :)

Mitabrin PW
15 kwietnia 2012, 22:56
Cytat:
Jestem już to od kilku lat, ale jedna rzecz nie daje mi spokoju.
Co przedstawia obrazek domyślnego awatara?

Jest to kwestia, którą wiele razy omawiałem (między innymi z Hobbitem). Najprościej jest przyjąć, że nazwa "weasel.jpg" wszystko tłumaczy. :P

Alamar PW
16 kwietnia 2012, 08:48
Cytat:
Co przedstawia obrazek domyślnego awatara?
Pijaną fretkę.

vinius PW
16 kwietnia 2012, 09:20
A właściwie - dwie.

Fandor PW
16 kwietnia 2012, 18:47
Cześć także jestem nowy jako zalogowany użytkownik chociaż wchodzę tu od jakiegoś czasu i uważam że to dość popularna strona z sympatycznymi użytkownikami.
Armiwart widzę że mnie trochę uprzedził (znamy się trochę), ale następnym razem będę pierwszy.

Lord Pawello PW
16 kwietnia 2012, 19:01
Witamy, witamy. :)

Cytat:
A właściwie - dwie.
My whole life was a lie...
strona: 1 - 2 - 3 ... 24 - 25 - 26 ... 35 - 36 - 37
temat: [Przyklejony] Jesteś tu nowy? Przeczytaj!

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel