Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [H3/różne] Alternatywne motywy muzyczne i widoki zamków
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)

Chris PW
15 kwietnia 2012, 17:32
Niedawno zainstalowałem sobie na wogu Autumn Rampart i zauważyłem, że jest w mieście inny motyw muzyczny, niestety nie przypadł mi do gustu i go zmieniłem na stary ;). Wpadłem na pomysł aby poszukać nowych motywów do miast więc piszę tutaj ;). Jeżeli posiadacie jakieś fajne alternatywne utwory mp3 do miast czy same ich widoki to serdecznie zapraszam do postowania w tym temacie :)


http://www.youtube.com/watch?v=58JOl-eLEeE
W drugiej części filmiku jest bardzo ciekawy motyw Dungeon. Niestety nie znalazłem go. Może ktoś posiada :)?

Shin0bi PW
15 kwietnia 2012, 17:43
http://www.youtube-mp3.org/pl

Irhak PW
15 kwietnia 2012, 17:54
Cytat:
Niedawno zainstalowałem sobie na wogu Autumn Rampart i zauważyłem, że jest w mieście inny motyw muzyczny, niestety nie przypadł mi do gustu i go zmieniłem na stary ;).

CO?! Ja ci tu zaraz...

... powiem skąd go wziąłem :P Metin2, plik zatytułowany IIRC enter the east ;P Niestety nie zapisałem sobie tytułu, więc polegam na mojej ułomnej pamięci.

A teraz wielkie pytanie - zainstalowałeś czyste AR czy w wersji z New Interface mod? Bo tam, o ile pamiętam, był jeszcze Red Castle i Sunrise Stronghlod (tu akurat nie tak mocno zmienione jak Rampart po pracy Morna i mojej wraz z Wiwem).

Chris PW
15 kwietnia 2012, 17:55
Jaja sobie robisz ;]? To w ogóle nie pasuje na motyw muzyczny do miasta ^^.

Zainstalowałem new interface mod ale jakoś nie mam red castle i sunrise stronghold :p. Tam wszystko jest po staremu oprócz soundtracku :D

Irhak PW
15 kwietnia 2012, 17:57
Mi tam pasował, ale pociesz się, że nie tylko ty tak twierdzisz.

Chris PW
15 kwietnia 2012, 18:00
Co do wyglądu bastionu to jest ekstra bardzo mi się podoba :p ale jakoś motyw muzyczny trochę mnie wkurzał ale to najmniej istotne :d. Nie wiem czy to wina new interface mod ale nie mogę włączyć listy z wykorzystywaniem mitrilu ;/ nie mam tego fajtaka do kliknięcia :(. masz jakiś pomysł? Pytam bo od dzisiaj dopiero sie męczę z tym modem itp. :P

EDIT: Irhak mam wrażenie, że myślisz, że mój drugi mało przyjemny post w tym temacie jest do Ciebie :pa nie jest tylko do shin0bi, który mi jakieś gowniane techno zaproponował^^

Irhak PW
15 kwietnia 2012, 18:02
2 posty ponad moim poprzednim scal (użyj edycji :P). A w H3 działa Enter jako domyślne zatwierdzenie lub Esc jako domyślne zamknięcie (?). Anyway... spróbuj obydwu przycisków :P

Cytat:
Irhak mam wrażenie, że myślisz, że mój drugi mało przyjemny post w tym temacie jest do Ciebie :pa nie jest tylko do shin0bi, który mi jakieś gowniane techno zaproponował^^
Mhm. A mi i tak jego link się nie otwiera :P

Chris PW
15 kwietnia 2012, 18:03
Jak scalić xD? Bo żadnej opcji nie mam :p nie czaje tego forum nawet znaczników nie mam

Edit Nic z tego klikam PPM na statusie miasta i mam info o mithrilu a jak puszcze przycisk to mi znika. Wciskanie enteru albo esc nic nie daje nie da sie wykorzystać tego surowca :/. A co do tematu... ma ktos jakieś fajne mp3 do miast lub inne ich backgroundy???

Irhak PW
15 kwietnia 2012, 18:09
Cytat:
nawet znaczników nie mam
Gdzieś był plug-in dla przeglądarki, który dodawał te 'znaczniki'. Meanwhile ich wykaz masz tutaj.

A scalisz poprzez edycję wcześniejszego postu, przekopiowując tam treści kolejnego i kasując ten, z którego kopiowałeś :P

Chris PW
15 kwietnia 2012, 18:12
Cytat:
Gdzieś był plug-in dla przeglądarki, który dodawał te 'znaczniki'. Meanwhile ich wykaz masz tutaj.

A scalisz poprzez edycję wcześniejszego postu, przekopiowując tam treści kolejnego i kasując ten, z którego kopiowałeś :P

Dzięki nie pomyślałem :)

Irhak PW
15 kwietnia 2012, 18:15
Cytat:
Nic z tego klikam PPM na statusie miasta i mam info o mithrilu a jak puszcze przycisk to mi znika. Wciskanie enteru albo esc nic nie daje nie da sie wykorzystać tego surowca :/.
A! O to chodziło! A spróbowałeś użyć na wejściu do miasta?

Cytat:
A co do tematu... ma ktos jakieś fajne mp3 do miast lub inne ich backgroundy???
W temacie o NI na heroescommunity (link już zamieszczałem) masz kilka teł ukazanych w postach. Jedynie tam mogę wysłać, bo tylko to mi przychodzi aktualnie na myśl.

Chris PW
15 kwietnia 2012, 18:19
Cytat:
A! O to chodziło! A spróbowałeś użyć na wejściu do miasta?

jak na wejściu do miasta??? Zaraz dodam screena to sam zobaczysz :p

Oto link
http://desmond.imageshack.us/Himg252/scaled.php?server=252&filename=beztytuuaaa.png&res=landing
Skopiuj i wklej do przeglądarki bo czemuś nie działa

Cytat:
W temacie o NI na heroescommunity (link już zamieszczałem) masz kilka teł ukazanych w postach. Jedynie tam mogę wysłać, bo tylko to mi przychodzi aktualnie na myśl.

Masz na myśli sunrise strongold, red castle i new necropolis:p?

Irhak PW
15 kwietnia 2012, 18:28
Cytat:
Masz na myśli sunrise strongold, red castle i new necropolis:p?
Jest jeszcze zmienione tło Inferno, Fortress, etc. Pliki graficzne - zapisac jako pliki *.pcx w podkatalogu data katalogu z grą.

Cytat:
Daj powiększenie (lupa) i dopiero wtedy 'pokaż obrazek'. Tak teraz niby działa imageshack :P

A co do problemu... sprawdzę w grze, ale na 95% to NIE jest wina NI. Żadne skrypty nie były dodawane.

Chris PW
15 kwietnia 2012, 18:32
Cytat:

A moim zdaniem tak bo teraz zainstalowałem czystego WOGa na drugiej partycji bez NI i mam ptaszka xD i mogę sobie kliknąć i pojawia mi się lista ulepszeń :p

Cytat:
Daj powiększenie (lupa) i dopiero wtedy 'pokaż obrazek'. Tak teraz niby działa imageshack :P
Po co xD??? Nie widzisz, że nie ma ptaszka xD?


Irhak PW
15 kwietnia 2012, 18:38
Cytat:
Po co xD??? Nie widzisz, że nie ma ptaszka xD?
To tak na przyszłość, aby działało i mógłbyś użyć tagu img ;)
I u mnie zarówno na czystym w wersji ENG jak i na spolszczonym NI nie było tego ptaszka.

Cytat:
A moim zdaniem tak bo teraz zainstalowałem czystego WOGa na drugiej partycji bez NI i mam ptaszka xD i mogę sobie kliknąć i pojawia mi się lista ulepszeń :p
Jeżeli masz zaznaczone i 'zastosowania mithrilu', i ich wyswietlenie (w opcjach wogyfikacji) to wystarczy crtl+k ;)

Chris PW
15 kwietnia 2012, 18:46
Dzięki już działa :D

To jak ma ktoś jakieś fajne backgroundy??? :)

mitlandy PW
29 sierpnia 2013, 20:18
Ja zcząłem robić miasto alternatywne dunegon muszę przyznać duzo pracy i bardzo trudno jak zrobie wszystko to dam jakiś backorgun.

mitlandy PW
31 sierpnia 2013, 17:49
Wspominałem że dam pare backgrounduw :
Proszę oto link :
http://heroescommunity.com/viewthread.php3?TID=33030&pagenumber=18

temat: [H3/różne] Alternatywne motywy muzyczne i widoki zamków

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel