Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Komnaty Smoczych Władcówtemat: Aktywacja Strażników
komnata: Komnaty Smoczych Władców
strona: 1 - 2 - 3 ... 4 - 5 - 6

Dark Dragon PW
26 marca 2012, 19:47
Cytat:
Posiadanie ogólnie rozumianych "zasług" dla fanów/graczy HoMM-MM. Może to być fanowska strona, modyfikacja do gry lub rzeczowe odpowiedzi na pytania/problemy zgłaszane przez graczy. Może to być cokolwiek, co wykracza poza ramy korzystania z zasobów i możliwości Kwasowej Groty wyłącznie dla siebie.
Możesz podać przykłady?

Cytat:
Minimum 1 rok aktywnego uczestnictwa
Nie spełniasz.

TopFunny525 PW
26 marca 2012, 20:42
Aha! O to chodzi. Rozumiem. W takim razie powiem iż starałem się. Mimo iż na początku byłem lekko wścibski i wogóle. To i tak jakoś tam się starałem. A tutaj była mowa o strażnikach. A nie chyba o akolitach:).
EDIT: Tamte posty usunięte Zawierały masę błędów. Pozdrawiam.

Sawyer PW
26 marca 2012, 21:34
Tak serio - Jak tak się wpraszasz pomimo tego co twierdzi Dark Dragon to źle to świadczy... Bądź co bądź rokuje.

Zasłuż się czymś, nie tylko poprawą zachowania. ;)

Matheo PW
27 marca 2012, 16:06
@TopFunny525
Po pierwsze, przeczytaj sobie wzmiankę o Akolitach w konstytucji Groty.

Po drogie, genialnym dowodem na to, że nie powinieneś być Akolitą. Jest to, że siejesz offtop w tym temacie.

Po trzecie, estetyka Twoich postów i fakt, że słabo czytasz ze zrozumieniem. Sprawia, że daleko Ci do tego tytułu.

To chyba wszystko. Jeśli zrobisz swojego moda i spędzisz w Grocie wystarczająco dużo czasu. To może (MOŻE), wtedy ktoś szepnie slowko gdzie trzeba. I może Akolitą zostaniesz. Narazie, zapomnij.

The Doom PW
10 kwietnia 2012, 11:38
Kolega na górze ma rację ;) !
Ponadto, jak to kiedyś ujął Acid, nie liczy się ilość postów, ale wartość wypowiedzi, to, czy te wiadomości cokolwiek wnoszą. Nie wszędzie trzeba dorzucać swoje trzy grosze... Dlatego też m.in. nie ma 'licznika postów', jak to jest zazwyczaj na innych forach. Gdyby takowy istniał, to większość użytkowników prawdopodobnie rozpoczęłaby żałosny wyścig szczurów; wszelkimi dostępnymi środkami zaczęliby walczyć o to, by jak najszybciej zdobyć jak największą ilość nabitych postów! Jak wiadomo krąży stereotyp - im częściej udzielasz się na forum, tym bardziej doświadczonym i szanowanym użytkownikiem jesteś -.- A i to nie zawsze prawda, bo jak wiadomo post postowi nie równy! Dodatkowo, by zostać 'mianowanym' i otrzymać tak wysoką rangę, trzeba wykazać się niezwykłą wiedzą na temat gry oraz umieć poprawnie składać zdania w jakiś sensowny ciąg, a tutaj Kolega dość często zawodzi :/

PS Na koniec się jeszcze przyczepię :P Niechże Kolega zmniejszy częstotliwość zmieniania avatara, bo to się robi dość denerwujące...

@Hobbit
Musiałem gdzieś wyrazić swe niezadowolenie z zachowania naszego kolegi, ten temat wydał mi się najbardziej odpowiedni. Mimo, że minęły dwa tygodnie, to dyskusja, jak sądzę, nadal może się toczyć :P Obstawiam, że jednak przyznasz mi chociaż nieco rację. Cóż... Ponadto irytuje mnie z lekka zachowanie TopFunny'ego i jemu podobnych - ludzi, którzy chcą zabłysnąć jakimkolwiek sposobem... Nie mogę też patrzeć, jak ktoś tak bezkarnie kaleczy nasz język.
... a co do zachowania naszego kolegi Matheo'a, to nawet się zgodzę.

@Azon
Wiem, że sam w sobie licznik postów istnieje, jednak nie jest on gołym okiem widoczny. Oczywiście możemy 'na piechotę' policzyć wiadomości innego użytkownika, jednak wchodząc na jego profil nie otrzymujemy bezpośrednio informacji, ile dokładnie postów napisał.

Aż zacytuję Acid Dragona ;)

Cytat:
Licznika postów raczej nie będzie, właśnie po to, aby NIE dążyć do kolejnego odznaczenia ;).

Wiem, że trochę zaprzeczam sam sobie, ale ta odznaka jest specyficzna i nieco kontrowersyjna (nie wszyscy popierali jej wprowadzenie).

Nie chcemy, by ktoś pisał posty dla jakiegokolwiek innego celu niż merytoryczna treść. Chodzi o to, by nie pojawili się spamerzy, chcący "nabijać" sobie posty w celu otrzymania odznaki.

Jeśli odznaki spowodują, że ktoś spróbuje swych sił w pisaniu niusów, we wspieraniu serwera Groty, czy w modowaniu gier - to będzie to bardzo pozytywne. Ale do pisania nadmiarowej ilości postów nie chcemy zachęcać - dlatego też progi ustalone są dosyć wysoko (zaczynając od 500), aby "odstraszyć" potencjalnych spamerów.

Jednocześnie uznałem, że "jakoś" jednak powinno się wyróżnić tych, którzy zarejestrowali się dawno temu, lecz piszą kilka postów rocznie, od tych, którzy piszą niemal codziennie i rozwijają dyskusje, a przez to całe Smocze Forum. Ostatecznie bez żadnego licznika postów, ani odznak wiele osób napisało tu ponad 500 wartościowych wypowiedzi. Sądzę, że jest to warte wyróżnienia.

W każdym razie licznik postów - raczej nie.
Licznik odwiedzonych komnat - generalnie nie widzę w tym nic złego i ten z kolei raczej się w jakiejś formie pojawi.

Matheo PW
10 kwietnia 2012, 11:57
Podpinanm się pod prośbę dotyczącą avatarów ;) Naprawdę lekką przesada.

Przepraszam za offtop.

AmiDaDeer PW
10 kwietnia 2012, 12:24
The Doom:
Nie wszędzie trzeba dorzucać swoje trzy grosze...
...szczególnie jeśli posty dotyczące awansu TopFunny'ego są sprzed dwóch tygodni. -_-

Matheo też nie lepszy... No dajcie spokój, groteska się z tego robi...

Azon PW
10 kwietnia 2012, 18:19
Uwielbiam jak po małym offtopie pojawia się kilka - kalikanciście postów osób które wypominają innym pisaninie nie na temat kontując niepotrzebnie dyskusję.

Na wielu forach (zwłaszcza tych większych) istnieje zasada, że w danym temacie swoje wypowiedzi ograniczamy do konkretnego tematu, a praca moderatora ogranicza się do usuwania postów nie związanych z dyskusją. Moim zdaniem to błąd. Osoby odpowiedzialne za administrowane forum mają narzędzia pozwalające na wydzielanie postów do nowego tematu. Więc zamiast ucinać głowę potencjalnie ciekawej dyskusji, lepiej pozwolić jej rozwinąć się w innym dziale i pod innym tytułem. Forum Kwasowej groty jest niewielkie i jest to jak najbardziej możliwe i nawet obecnie jest praktykowane.

Częsta zmiana awatra jest nieco dezorientująca. Obrazek nad nickiem pozwala nam w szybki sposób spostrzeżenie kto dany post napisał bez wczytywania się w nazwę użytkownika. Dodatkowo łatwiej kojarzymy wypowiedziami z danymi osobami jeśli mam przed sobą grafikę. Zmienianie awatara co chwilę jest sprzeczne z ideą posiadania go.

Ps. Licznik potów jak najbardziej jest. W końcu nie bez powodu Hobbit otrzymał Tytuł Ultymatywnego Spammera.

Edit: Altair, komentarz w stylu "wiem ale ni powiem" lub "chciałby coś napisać ale nie napiszę" są gorsze od offotpu.

Altair PW
11 kwietnia 2012, 19:48
Dodałbym coś od siebie, ale tym razem się powstrzymam. W każdym razie ostatnich kilka postów mocno mnie rozbawiło. :D

Acid Dragon PW
1 września 2012, 12:16
Dziś komnatę "nieznane Losy Enroth" przejmuje Xelacient, który tym samym wkracza do grona Strażników. Powodzenia w ogarnianiu RPG-owej części Groty!

Acid Dragon PW
2 października 2013, 00:18
W dniu dzisiejszym następuje zmiana warty. Decyzją Starożytnych nowym Strażnikiem Biblioteki Legend zostaje Alchemik! Życzymy mu powodzenia w zarządzaniu jedną z naszych najcenniejszych komnat - nawet jeśli jednocześnie jedną z mniej popularnych.

Zaś ze względu na długotrwałą nieobecność Vatras dziś przechodzi do rezerwy i mamy nadzieję, że jeszcze go zobaczymy w Grocie jako Akolitę.

Acid Dragon PW
31 lipca 2014, 23:34
Rekonstrukcja Strażników

Dzisiaj do grona weteranów przechodzi dwóch Strażników oraz Starożytny. Ich zasługi dla Groty są niewątpliwe. Czasami jednak przychodzi moment, w którym miotacz trzeba odłożyć na półkę, a samemu wyruszyć w nową podróż.

I tak więc do naszej rezerwy przechodzą dziś Strażnicy Mitabrin, Lord Pawello oraz Starożytny Field, który kontynuuje swoją pracę dla graczy HoMM, aczkolwiek bezpośrednio pod okiem Ubisoftu.

Dziękuję Wam w imieniu własnym i załogi Groty za wasz wkład do naszej dziury w skale. Mam nadzieję, że znajdziecie czas, aby swym doświadczeniem wspomóc nas jako Akolici.

Acid Dragon PW
20 sierpnia 2014, 21:42
Jeśli się kto jeszcze nie zorientował, to publicznie informuję, że Kammer strażnikiem nowej Komnaty Cieni (H7) został. Na "pół etatu", co prawda, ale z pełnoetatową odpowiedzialnością. Powodzenia!

Acid Dragon PW
21 listopada 2014, 16:16
Dziś zmiana warty!

Ze stanowiska Strażnika Biblioteki Legend ustępuje dziś Alchemik, aczkolwiek cały czas pozostaje wśród nas jako Akolita. W imieniu Kwasowej Groty dziękuję Ci za Twoją pracę i trzymanie straży!

Dzięki jego nominacji, popartej przez grono Strażników i Starożytnych, jego następcą zostaje dziś Nicolai. Jest to rzadki przypadek, kiedy Mieszkaniec zostaje od razu Strażnikiem. Powodzenia!

Acid Dragon PW
24 lutego 2015, 11:02
Od wczoraj w gronie Strażników dwie małe zmiany: Hobbit od teraz będzie pomagał Hubertusowi i Rabicanowi jako Strażnik Podziemnej Tawerny, a Kammer będzie wspierał MCaleba jako Strażnik Wieży Siedmiu Smoków.

Acid Dragon PW
13 czerwca 2016, 22:42
Z wielką niechęcią i nieprzyjemnością ogłaszam, że następuje początek końca Bychu został przyjęty na 2-miesięczny okres próbny jako nowy Strażnik Tawerny, uzupełniając siły Hubertusa i Rabicana.

pan G PW
14 kwietnia 2021, 10:11
(nie wiem czy mogę tu pisać o tym ale nie znalazłem innego miejsca odpowiedniego do tego pytania) dlaczego gildia lingwistów nie ma strażnika ???

Irhak PW
14 kwietnia 2021, 22:15
Teoretycznie Acid Dragon i kilka innych osób jest strażnikami wszystkich działów na forum nawet jeżeli nie są wyszczególnieni.

pan G PW
15 kwietnia 2021, 09:07
aha dzięki
strona: 1 - 2 - 3 ... 4 - 5 - 6
temat: Aktywacja Strażników

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel