Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Sala Bohaterów  (Heroes I - IV)temat: [H3] Poszukuję mapy
komnata: Sala Bohaterów (Heroes I - IV)
strona: 1 - 2

Acid Dragon PW
23 stycznia 2011, 12:46
Cytat:
Najlepiej zrób sobie sam.

Domyślam się, że również sam sobie wysyłasz kartki świąteczne i udajesz zaskoczenie gdy je czytasz?

Bo dla mnie granie w mapę, którą się zna na wylot ma raczej nikły sens.

Haregar PW
23 stycznia 2011, 13:24
Tiger-1:
Najlepiej zrób sobie sam.
Huh, a później wiedz gdzie co jest i jak ją przejść?

Wracając do tematu to w Jaskini Behemota swego czasu w Gildii Kartografów było wiele map o wodzie (tytuły) do właśnie H3, ale jeśli bardzo lubisz te klimaty, a masz H4 to polecam pewną kampanię o piratach z podstawki - niestety tytułu nie pamiętam, ale wiem, że jest. Takie pirackie klimaty, odkrywanie etc.

James_Dean PW
3 lutego 2011, 19:07
Huzia na Wikinga!
Mapa XL z SoD, do wyboru wersja z sojuszem lub bez. Jak wybierzesz Rampart, to zaczniesz grę w Anglii (!), będziesz miał dużo pływania, strzelców i w końcu Gelu się trafi :)
W tej mapie mamy całą Europę, jest nawet Warszawa (loch :)).
Polecam!

gruziak97 PW
24 marca 2012, 14:07
Ja również poszukuję mapy. Graliśmy w nią z bratem ładnych parę lat temu.Bardzo nam się spodobała. Każdy gracz był na osobnej wyspie, z której mógł wydostać się tylko przez wir. Poza tym, każdy miał na wyspie jeden artefakt najwyższego poziomu (jak się trafił hełm wilka morskiego zyskiwało się niezłą przewagę). Była to mapa z wersji RoE, ale nie z podstawowych. Rozmiar XL albo L. Warunki zwycięstwa i przegranej normalne (tzn. Pokonanie wszystkich i trata całego państwa).
Jeżeli ktoś ma tą mapę lub wie gdzie ją znaleźć to proszę o pomoc.

Alistair PW
24 marca 2012, 14:29
Polska czy zagraniczna?

TopFunny525 PW
24 marca 2012, 19:59
Chodziło mu pewnie o mapkę związaną z krzyżem. Dobrze mówię? Bądź co bądź mogła to być inna mapa. Podaj dokładniejsze detale wtedy ci pomożemy.

gruziak97 PW
25 marca 2012, 08:21
@Alistair
Nie pamiętam :(
@TopFunny525
Jeśli masz na myśli mapkę krzyż południa to nie ta. A poza tym nie pamiętam, żeby ta mapa miała coś wspólnego z krzyżem, ale jakbyś wstawił link do tej o której mówisz to bym się przekonał, bo nie jestem pewien.

Niestety nie pamiętam więcej. :(

Aayren PW
25 marca 2012, 12:25
To może ja się podepnę - poszukuję nie konkretnej mapy, a bardziej propozycji.

Pamiętacie kampanię do WoGa? A-D-W-E-N-T-U-R-E-!? Była prześwietna, dokładnie wpasowana w mój gust - mały oddział, prawie że drużyna, a nie jakaś tam parotysięczna armia. I fabuła. I mapka nasycona questami i smaczkami jak dobra kasza skwarkami.

Ma ktoś do polecenia coś w ten deseń?

Mitabrin PW
25 marca 2012, 13:48
Zainteresować może cię to - LINK. W zasadzie jest to zrobienie z H3 rasowego RPGa. Oczywiście o ile jesteś w stanie poświęcić WoGa dla tej łatki (proponuję kopię zapasową) i język angielski nie jest dla ciebie problemem... Autor tej mapy zrobił już kilka jej podobnych (a każda w innym klimacie), więc jeśli przypadnie ci do gustu, to możesz mieć co robić przez kolejny rok. ;)

Enikacemobil PW
1 kwietnia 2012, 13:26
Witam, bardzo proszę, jeżeli ktoś zna takowe, o pomoc w znalezieniu mapy. Kiedyś grałem i ją straciłem, a bardzo mi się podobała.
Mapka wygląda następująco: w lewym - górnym rogu śniegi i zamek tytanów. Po środku u góry bagna z hydrami, a pod nimi zamek elfów na zielonej trawie. Pod zamkiem ognista lawa i diabły. Po lewej stronie w rogu dolnym znajdował się zamek barbarzyńców na skorupie, pod którą rządzili suwerenowie z lochów. Całość wyglądała jak połączone wyspy i odgrodzone od siebie strzeżonymi garnizonami. Wielkość mapy to chyba L.

Alamar PW
1 kwietnia 2012, 13:55
A którą część chodzi? Domyślam się, że o H3, ale na przyszłość warto by jednak to zaznaczyć.

Polecam przejrzeć te strony:

http://www.maps4heroes.com/heroes3/maps.php

Celestial Heavens - mapy H3

W razie czego pobaw się na tamtych stronach ustawieniami wyszukiwarek map.

Enikacemobil PW
3 kwietnia 2012, 13:36
No tak: zapomniałem o najważniejszym :) Niestety nie wiem, który to był dodatek, czy AB, może SoD, na prawdę nie wiem. Mapa dwupoziomowa. Pamiętam, że któregoś miesiąca była w wydaniu CD Action, niestety nie ma nigdzie archiwalnych numerów w sieci... :(

Narsil PW
7 kwietnia 2012, 22:46
Witajcie!

Poszukuję mapy, którą kiedyś posiadałem, a do której link wygasł. Scenariusz był osadzony w świecie Westeros znanym z "Pieśni lodu i ognia" (albo, jak kto woli, serialu "Gra o tron"). Każda ze stron zaczynała grę z jakimś artefaktem składanym (np. Daenerys startowała z Mocą smoczego ojca) Aha, i NIE chodzi mi o mapkę "Clash of Kings" ani też "Gra o Tron" z www.heroes3.eu - niestety google linkują mi wyłącznie te dwie mapy.

Górski Krasnolud PW
21 lipca 2023, 21:29
Czy zrealizował ktoś kiedyś pomysł stworzenia mapy Thalannu w Heroes III?
strona: 1 - 2
temat: [H3] Poszukuję mapy

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel