Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Portal Przeszłości (Heroes VI)temat: Kiedy patch 1.3?
komnata: Portal Przeszłości (Heroes VI)

zdobywca PW
27 marca 2012, 16:22
Witajcie, od razu przepraszam jeśli piszę nie tak jak chciałaby rada najwyższych czy podprowadziłem czyiś zwój (czyt. nie piszę tam gdzie trzeba). Jestem tu nowy i stąd moje roztargnienie ;)

Interesuje mnie data wprowadzenia nowego patcha, który miał być w połowie marca... jest już końcówka, a wszyscy milczą...

Chciałbym w końcu zagrać z koleżkami z zagranicy w spokoju bez problemów, które powoduję moją irytację i absencję od grania już dłuższy czas.

Alamar PW
27 marca 2012, 16:43
Nie w połowie marca, a w drugiej połowie. Teoretycznie Ubisoft ma jeszcze cztery dni na wydanie patcha.
Nikt nie wie jednak, czy w tym tygodniu cokolwiek się pojawi, czy też będzie trzeba czekać kolejny tydzień. Community Manager (Irina) ma chyba wolne do następnego tygodnia, więc tym bardziej żadnych nowych wieści.

TopFunny525 PW
27 marca 2012, 20:29
Prawdopodobnie zrobią nam surprisa na Wielkanoc. Wątpię też, aby w tym tygodniu jeszcze coś zrobili. Tak więc spodziewajmy się, że patche ukażą się w 70% na Wielkanoc, a w 30% w tym tygodniu. To tyle. Pozdrawiam.

Alamar PW
28 marca 2012, 17:08
Na łatkę w tym tygodniu nie ma co liczyć. Możliwe, że w następnym już będzie, ale 100% pewności jeszcze nie ma.

zdobywca PW
28 marca 2012, 17:46
eh... kiedy w końcu ten multiplayer będzie grywalny?! Kupiłem grę i chciałbym w końcu zgrać na spokojnie... Coś mi się wydaje, że Ubisoft za bardzo idzie w ilość, a nie jakość... Po tym jak wydali Settlersów 7 byłem naprawdę dobrej myśli... wiem, wiem już pewnie nie raz się ktoś na to żalił :P jednak muszę to napisać... wersja, którą zakupiłem to beta, którą powinienem dostać za darmo!

zdobywca PW
5 kwietnia 2012, 15:25
... czy ktoś śledzi wieści na stronie Ubisoftu?

Ktoś poruszył temat opóźnionego patcha? Czy już wszyscy przestali wierzyć, że ta gra będzie grywalna na multi?

Alamar PW
5 kwietnia 2012, 15:44
Ubisoftu; patcha - wyrazy obcojęzyczne odmienia się tak samo jak polskie (wyjątek stanowią te zakończone na "e" i francuskie - ogólnie na litery, których się nie wymawia), zaś "-" stawia się w przypadku odmian skrótów (jak np. ACTA, HoMM, HotA).

Co do łatki, to sądzę, że dzisiaj może się pojawić (ale to tylko moje przypuszczenia, nic więcej).
Co do multi, to niestety obawiam się, żeby zagrać w porządną grę, to będzie trzeba poczekać na dodatek.

EDIT:
A jednak nie. Patch w następnym tygodniu. What a suprise. :P

Belegor PW
5 kwietnia 2012, 20:19
Tego można było się spodziewać. Pod tym względem widać, że ci od komunikacji, a od technicznych poprawek nawet ze sobą się nie skontaktują. Ci od reklamy/komunikacji obiecują gruszki na wierzbie, a potem dopiero dzwonią do techników z pytaniem "kiedy gotowe?". Dalej nie będę omawiać tego, bo każdy się domyśla co było dalej i czemu mamy takie skutki, a nie inne.
Ubi mówi co będzie,a Black Hole biedne dowiaduje się o tym jako ostatnie. Nic dziwnego, że mamy takie obsuwy.

Altair PW
5 kwietnia 2012, 21:04
Ja bym tylko chciał by poprawili edytor. By był bardziej intuicyjny i nie trzeba było 10 minut ustawiać samych warunki zwycięstwa. Edytor wygląda bardziej na narzędzie deweloperskie (w wersji alfa) niż dla zwykłych użytkowników. A skoro tak to dlaczego nie ma prawdziwych skryptów tylko jakieś tabelki? Dlaczego oryginalne mapy nie są w oddzielnym katalogu i trzeba męczyć się z ich wypakowaniem (to, że w HV było podobnie niczego nie usprawiedliwia).
temat: Kiedy patch 1.3?

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel