Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Portal Przeszłości (Heroes VI)temat: Staroszkolna Rewolucja
komnata: Portal Przeszłości (Heroes VI)

Mitabrin PW
1 kwietnia 2012, 13:19


Mieszkańcy... Grotowicze... Bracia!

Już zbyt długo tkwimy w okowach, które założyło nam nowe uniwersum! Świat Ashanu stara się nam nałożyć klapki na oczy i zgnieść nasze dobre wspomnienia o starym uniwersum!

Ale my się nie damy! Ze wszystkich sił musimy utrzymać wszystkie stare światy przy życiu! I właśnie dlatego wszyscy zjednoczmy się i powróćmy do korzeni! Do prawdziwych, starych gier M&M, które JVC tworzył w swojej piwnicy! Do tych starych czasów, gdy trzeba było użyć swej wyobraźni, by domyśleć się czym jest dany przedmiot!

Odrzućcie nowe, pełne błędów gry M&M i powróćcie do korzeni! Niech ta rewolucja wstrząśnie światem... Sczególnie tym nowym światem!

Wzywam was tutaj!
Lub tutaj!

Posłuchajcie też muzyki z MM3 na PC Engine Turbografx CD i poczujcie jej niesamowitość, której nie potrafiłby stworzyć sam Paul Romero!

Pewien człek, który chciał zachować anonimowość wyraził pełne poparcie dla ruchu insurekcyjnego i wysłał nam zdjęcie (mówił, że zrobił je swoją starą komórką), na którym pokazał jak niszczy dzieci Ashanu -LINK

DługouchaDługoucha10 hours 41 minutes, 10 hours 41 minutes...

Gilotyna czeka.

Kirin PW
1 kwietnia 2012, 13:42
Przecież wszyscy wiemy, że coś takiego jak "Świat Ashanu" lub "nowe uniwersum" nie istnieje, więc...


Irhak PW
1 kwietnia 2012, 14:18
Gdyby jeszcze MM1-5 (z dodatkami) odnowili to byłoby super ^^

AmiDaDeer PW
1 kwietnia 2012, 14:54
Odnowili? Bluźnisz! Czy nie widzisz piękna dosowej grafiki, jakim dysponowała pierwotna, stara, klasyczna seria?! Spójrz na nasz nowy, profesjonalny layout. Czyżbyś nie dostrzegał piękna skrywającego się w tych cudownych strukturach? Następnym razem dobrze się zastanów, zanim coś napiszesz.

vinius PW
1 kwietnia 2012, 15:03
Forum winno być okraszone muzyką!

Trith PW
1 kwietnia 2012, 15:47
Cytat:
Odnowili? Bluźnisz! Czy nie widzisz piękna dosowej grafiki, jakim dysponowała pierwotna, stara, klasyczna seria?!

Szczególnie, że przy dzisiejszych trendach w kreacjach grafik do gier, to nawet barok wygląda jak bieda i pustka. :P (czyt. przykładowy żołnierz wygląda jak tort jubileuszowy dla miliardera.)

fishkebab PW
1 kwietnia 2012, 18:38
Ja szczerze mówiąc jestem dzieckiem gier, z lat 90 i dla mnie urocze są gry z tego okresu, a dla niektórych z was starsze gierki są związane z waszą młodością i to do nich chętnie wracacie, a mimo, że nikt wam nie zabroni takiego zdania to nie narzucajcie swojej woli innym.

Aczkolwiek zgadzam się, iż te gry z okresu po 2000 roku są coraz bardziej upiększane i nie jest to plusem.

Matheo PW
1 kwietnia 2012, 18:48
Z tego co wyczytałem, to wstęp jest dobrowolny ;) Ty jak chcesz to możesz założyć ruch oporu heh.

Ja niestety nie grałem w żadna grę M&M, ale stare uniwersum to też Heroes I-IV. I zdecydowanie wolę tamto od bajkowej grafiki HV i mało `Hirołsowej` szustki. Także jestem z Wami ;)

Acid Dragon PW
1 kwietnia 2012, 20:22
To jest tak klimatyczne, że najprawdopodobniej zostanie na stałe.
8-bit forever!

PS. Dzisiaj google maps również postanowiło powrócić do 8-bitowej grafiki.

Xelacient PW
1 kwietnia 2012, 22:26
Ach, pamiętam że kiedyś próbowałem zagrać w M&M 1, udało mi się zrobić drużynę(od razu wiadomo, że JVC inspirował się D&D), ale już gry odpalić nie dałem rady, do tego 15 minut gry M&M 6 u kumpla i oto całe moje doświadczenia z serią M&M.

Mimo wszytko wciąż chce przejść całą serię (no może poza M&M9)... kiedyś.

Alamar PW
2 kwietnia 2012, 07:54
Zgodnie z coroczną tradycją, na wszystkie osoby, którym zachciało się rewolucji, czeka ta oto nagroda. Głowy do góry!

temat: Staroszkolna Rewolucja

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel