Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Przeklęta Machinatemat: Edycja nazwy tematu
komnata: Przeklęta Machina

Dragonar PW
14 lipca 2008, 01:25
Drogi Qui, proszę cię zmianę nazwy tematu w Ołtarzu Bogów: "Four Upgrades" (Czwarte Ulepszenie), na "Four Upgrades" ("Czwarte Ulepszenia"). Proszę o to, bo jak dodałem temat, to zamiast cudzysłowia i nawiasu powstało dziwne coś. Jeśli się tak nie da to proszę nazwę: "Four Upgrades".

PS: Ten "mod" z kwadratowym nawiasem ma zostać. Tylko jak piszę posta to nie można używać tego tagu i nie napisałem tu.

EDIT:
Dzięki! Tylko szkoda, że się nie dało tak jak prosiłem...ale jest dobrze. Jeszcze raz dziękuję.
Temat można usunąć/zamknąć/rozpuścić kwasem/zjeść*. ;)

* - niepotrzebne skreślić

Matheo PW
23 marca 2012, 13:33
Temat chyba przydatny ;) Nazw tematów zmieniać się nie da, a gafę każdy może walnąć heh. Sam mam prośbę. Jest taki temat (Pomysły i inspiracje) w dziale o HV. Wcześniej nazywał się inaczej poprosiłem o zmianę jego nazwy, jednak doszło do nieporozumienia ;)

Mógłby się nazywać (Pomysł na zmiany w grach HoMM, czyli inspiracje dla moderów). Oczywiście bez nawiasów :)

Vatras PW
23 marca 2012, 20:27
Wybacz, że nie odpisałem na gg (myślałem, że odpisałem ale jednak nie).

Póki co nie widzę potrzeby ponownej zmiany nazwy tematu, szczególnie że takie żonglowanie nazwami spowoduje więcej zamieszania niż pożytku.

Matheo PW
23 marca 2012, 20:42
Nie szkodzi ;) Nazwa tematu nic nie mówi, nie wiadomo o co w nim chodzi heh. I tak temat jest martwy. Może zmiana nazwy coś zmieni :)
temat: Edycja nazwy tematu

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel