Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [H2/projekt] Projekt Ironfist
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6

AmiDaDeer PW
20 marca 2012, 23:35
Na Celestial Heavens niejaki Darmani zapowiedział modyfikację/dodatek do Heroes II z nowymi jednostkami, miastami, czarami, kampanią etc. Zapewnia, że potrafi modyfikować kod źródłowy gry i że dodana już została nowa jednostka - kobold. Film do obejrzenia tutaj.

Na chwilę obecną autor poszukuje grafików.

Pytanie: co o tym myślicie? Czy to kolejny hucznie zapowiadany mod ambicją przerastający możliwości autorów (a właściwie jednego autora)? Czy może tym razem mamy do czynienia z rewolucją na poziomie Hoty czy nawet WoGa?

vinius PW
20 marca 2012, 23:47
Doskonale, Autor szanowny zrobił już screena, nic nie wnoszący klip, zaprojektował logo i założył temat na forum. Brakuje tylko strony internetowej z wypunktowanymi wielkimi planami czego to nie umieści w modzie.

Życzę mu jak najlepiej, aczkolwiek praktyka wykazuje, że krowy, które dużo ryczą, dają mało mleka. Zwłaszcza, gdy ryczą przed rozpoczęciem dojenia.

Matheo PW
21 marca 2012, 07:56
@ Vinius świetny komentarz ;)

Filmik nie jest zbyt wartościowy. Taką animacje to chyba ja bym umiał dodać heh. Jednak nie wiadomo ile koles ma zrobione naprawdę. Mógł nie udokumentować wszystkiego. Może i ma możliwości by to zrobić. Jednak gdy będzie sam, to może się szybko zniechęcić.

The Doom PW
21 marca 2012, 10:23
Wspaniale :) ! Zawsze miałem sentyment do HoMM II ;) Chociaż melindarowskie jednostki prezentują się dużo, dużo lepiej od kobolda tutaj przedstawionego, a autor nie zaprezentował jeszcze czegoś 'naprawdę godnego uwagi', to jednak życzę temu projektowi powodzenia.

Melindar PW
21 marca 2012, 13:46
Poszukuje grafików? Hmm może się zalapie :)

avatar PW
21 marca 2012, 17:35
Melindar, NIE! Rób swój mod i nie rozdrabniaj się na kolejne projekciki!

Melindar PW
21 marca 2012, 18:14
Myslalem nad dodaniem tych rzeczy ktore juz zrobilem :)

witchking PW
21 marca 2012, 18:23
Moim zdaniem pomysł dobry:)

Shin0bi PW
21 marca 2012, 19:12
Według mnie bez sensu. Skoncentruj się na swoim modzie, jak ten projekt się rozwinie (autor pokaże coś więcej niż screen i nic nie pokazujący filmik) to wtedy się zastanów.

AmiDaDeer PW
21 marca 2012, 21:03
A według mnie niech się zgłasza.

Jeśli Melindar chce nad tym faktycznie pracować, a twórca projektu faktycznie umie dodawać nowe rzeczy do kodu H2, to w taki sposób może się to nawet pozytywnie rozwinąć. Co prawda mam wobec tego projektu mieszane uczucia, ale jeżeli to wszystko nie jest amatorskim przechwalaniem się (jak to zwykle bywa), to czemu nie?

The Doom PW
21 marca 2012, 21:47
Ja też oczywiście jestem za. Obstawiam, że gdyby twórca modu - programista i Melindar - wspaniały grafik - połączyli siły, to mogłoby powstać coś na prawdę fantastycznego =) !

Trith PW
21 marca 2012, 22:23
Cytat:
mogłoby powstać coś na prawdę fantastycznego =) !

Jednak żeby coś powstało, trzeba to zrobić...

Jeżeli ten cały Darmani rzeczywiście zrobił to, co mówi że zrobił oraz jeżeli przynajmniej część z tych wszystkich zapowiedzianych możliwości jest możliwa do praktycznego zrealizowania (czyli w rozsądnym nakładzie osobowym i czasowym, osiągając przy tym wystarczającą stabilność),to rzeczywiście, możemy mieć ze swojego rodzaju rewolucją pokroju WoGa lub Hoty (w zależności od kierunku obranego przez autorów).

Jednak mimo tego, że sama wieść jest dosyć "wywrotowa", to jest trochę mało... spektakularna na tym etapie, powiedzmy. (Chociaż WoG, jeśli mnie pamięć nie myli, zaczynał nawet skromniej.)
Jeśli to rzeczywiście da się zrobić, to tej roboty na pewno jest niebotycznie wiele... Przepraszam jeśli to brzmi jak zniechęcanie do projektu, w zamyśle to miało być tylko ostrzeżenie.

TopFunny525 PW
21 marca 2012, 22:32
Ciekawe, poczekam na ten mod i zobaczę efekty końcowe. Mam nadzieję, że nie upadnie jak wiele modów do Woga.
BTW. Co do mojego. Nie myślcie, że upadł. Dalej go robię tylko troszkę zwolniłem, gdyż obecnie nie miałem czasu.

Matheo PW
21 marca 2012, 22:55
@ Melindar, myślę że to genialny pomysł ;) Połączenie dwóch uzdolnionych osób i dwóch fajnych projektów, rewela =) Myślę, że nie ma na co czekać. Jak się ktoś zgłosi, to koles na pewno poinformuje tą osobę o tym co naprawdę potrafi. Chętnych do pomocy nie powinien oszukiwać ;)

Melindar PW
21 marca 2012, 23:59
Dzekuje za mile komentarze :) Zdecydowalem aby dolaczyc do ich teamu... dla ucznia w tak mlodym wieku jak ja na pewno sie to przyda, przynajmniej na dobry poczatek ;P

Matheo PW
22 marca 2012, 10:29
Rewela do potęgi `n` hehe. Mam nadzieję że czasami sypniesz informacjami na temat postępu prac ;)

Napisałeś `ich teamu` wcześniej czytałem o jednym kolesiu. To ilu już Was jest ;)?

Melindar PW
22 marca 2012, 11:31
Obecnie jest nas 3 lub 4 . Dzisiaj bede miał meeting z nimi abyś my się bardziej zapoznali. Powiedzą mi co potrzebują itp... Email jaki mi wysłali o zaproszeniu brzmiał bardzo poważnie awięc myślę ze wszystko będzie dobrze :)

AmiDaDeer PW
22 marca 2012, 15:33
Trith:
Chociaż WoG, jeśli mnie pamięć nie myli, zaczynał nawet skromniej.
Jest jedna zasadnicza różnica. Jeśli mnie pamięć nie myli, to WoG Team nie ogłaszał nikomu rozpoczęcia swoich prac. Powiem więcej - nawet HotA Crew troszeczkę odczekało na jakiekolwiek efekty, zanim cokolwiek pokazało.

Tu mamy ambitne zapowiedzi i nic więcej. ZUPEŁNIE nic. Już sam fakt, że człowiekowi nie chciało się poszukać pierwszych grafików prywatnie, trochę psuje wrażenie.

Oczywiście życzę wszystkiego najlepszego... ale coraz bardziej zaczynam wątpić w przyszłość tego projektu.

Melindar PW
22 marca 2012, 15:48
Ją zrozumiałem ze autor i jego mała grupka pracowali przez rok nad tools aby modowac gre a teraz szukają grafików... Przynajmniej ją to tak odebralem.

Melindar PW
22 marca 2012, 15:51
Dzisiaj się skontaktuje to Was poinformuje o paru rzeczach... ;)
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6
temat: [H2/projekt] Projekt Ironfist

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel