Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [HotA/różne] O możliwościach spolszczenia
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3

Chris PW
17 marca 2012, 08:22
Witam wszystkich zarejestrowałem się tutaj, ponieważ chcialbym was się zapytać czy macie jakieś informacje o spolszczeniu bądź chociaż zangielszczeniu do modu HotA??? Kiedy można się spodziewać wersji 2.0??? Wychowałem sie na tej grze i nie dowierzałem wczoraj patrząc, że w końcu HotA została wydana :D. Jeżeli załozylem temat w złym miejscu bądź jest gdzieś na forum informacja o spolszczeniu czy podobny temat to przepraszam :). Pozdro!!!

TopFunny525 PW
17 marca 2012, 08:55
@Chris
Spolszczenia jak i zangielszczenia póki co za chiny nie będzie. Angielska wersja Hoty pojawi się dopiero wraz z premierą wersji 2.0. Co do spolszczenia, to Hobbit mówił, że coś tam ma. Ale lepiej poczekać do premiery v. 2.0.

Matheo PW
17 marca 2012, 09:04
Witaj Chris ;)

Wszystkie info o spolszczeniu znajdziesz tutaj :). Jeśli chodzi o kolejne wersję to też znajdziesz kilka info w tym temacie. Jednak chyba nikt nie wie kiedy ukażą się następne wersję HotA.

Chris PW
17 marca 2012, 13:11
Dzięki wielkie za odpowiedź :D szkoda, że nie wiadomo kiedy wyjdą następne bo czuje się jak dziecko przed szybą sklepową xD

Matheo PW
17 marca 2012, 13:47
Spoko ;)
Ja mam podobnie heh. Czekam na jakieś wieści. Zaglądaj na Heroes Comunity ;) Jeśli gdzieś się pojawią nowiny o kolejnych wersjach, to właśnie tam:)

AmiDaDeer PW
17 marca 2012, 14:08
TopFunny525:
Co do spolszczenia, to Hobbit mówił, że coś tam ma.
Jeszcze raz, łopatologicznie:

Spolszczenia NIE MA. Jest natomiast TŁUMACZENIE. To TŁUMACZENIE możecie zobaczyć choćby i TUTAJ. Spolszczenie (czyli to, co ma być faktycznie w grze) będzie wtedy, kiedy wyjdzie następna wersja (to jest 1.1) i kiedy programiści z HotA Crew je zaimplementują w grę.

Na chwilę obecną spolszczenie z mojej strony jest technicznie NIEMOŻLIWE.

Matheo:
Jeśli gdzieś się pojawią nowiny o kolejnych wersjach, to właśnie tam:)
Wyobraź sobie, że tu też. A i tak wszelkie informacje pochodzą z forum DF2.

Zresztą - prawdopodobnie o tym, kiedy wyjdzie następna wersja Hoty, dowiemy się w dniu premiery.

Chris PW
17 marca 2012, 15:11
No to nic nam nie pozostało tylko grać i czekać na następną wersję :D. Wkurzające są te krzaczki zamiast cyrylicy ale da sie przeżyć :)

Matheo PW
17 marca 2012, 15:26
Najgorsze jest coś takiego, ,O nowy budynek,, a za chwilę, ,tylko co on robi,, heh. Dobra też jest kampania ;) Wstęp dużo mi mówi heh.

Chris PW
17 marca 2012, 15:28
Ja na czuja gram :p i jakos to jest :d

Matheo PW
17 marca 2012, 15:38
Jazda to była jak miałem HotA w jednym folderze z WoG heh. WoG był po angielsku, a Heroes po polsku, więc miałem trzy języki w jednej grze. Ciekawie było heh.

Chris PW
17 marca 2012, 17:56
No to ladnie :p. Nie lubię WOGa na początku mi sie podobał ale potem zrazilem się do tych posklejanych jednostek itp ;p

TopFunny525 PW
17 marca 2012, 18:45
Cytat:
No to ladnie :p. Nie lubię WOGa na początku mi sie podobał ale potem zrazilem się do tych posklejanych jednostek itp ;p
Wiem, że jestem upierdliwy, ale prosiłbym o poprawę ortografii i słów typu "zrazilem" bądź "ladnie" :D. BTW. nie ma narazie co liczyć na spolszczenie HOTA. Przynajmniej narazie. Do czasu. Jak to Hobbit ujął do czasu aż nie ukaże się wersja 1.1 bądź 2.0 z Kronverk.

Matheo PW
17 marca 2012, 19:23
@ Chris Właśnie ;) Ciekawe czy da się dało grać bez dowódców i tych ulepszeń. Wtedy byłoby spoko ;) Ale o tym w innym temacie trzeba pisać. Zaraz coś skrobne heh.

AmiDaDeer PW
17 marca 2012, 21:13
Cytat:
Najgorsze jest coś takiego,, O nowy budynek,, a za chwilę,, tylko co on robi,, heh. Dobra też jest kampania ;) Wstęp dużo mi mówi heh.
Od tego mamy stronę. :)

Matheo PW
18 marca 2012, 12:15
A widzisz heh. Przeoczyłem to, dzięki ;)

Genialna fabuła. Uwielbiam takie motywy z czterem żywiołami heh. Mi się podoba.

Ale o czym jest kampania Przystani? O poszukiwaniach Rogu Otchłani? Myślicie że kolejne wersję HotA będą mówić o pozostałych trzech artefaktach powstałych z kuli?

AmiDaDeer PW
18 marca 2012, 12:31
Patrz uważnie, a się dowiesz, o czym jest ta kampania.

Chris PW
18 marca 2012, 18:18
Ja tam gram w skrimsh z dziewczyną :). Aż serce rośnie jak patrzę jak mój Skarb zagrywa się w trójeczkę :D


EDIT/// Próbował ktoś zmiany języka windowsa na RU (tak ja przy instalacji WOG)??? Może poskutkowałoby to poprawnym wyświetlaniem cyrylicy w HotA ale pewnie znowu nasze polskie znaki by się "rozkrzaczyły" :/

Matheo PW
18 marca 2012, 18:25
Dziewczyna przed HIII to rzadkość ;) Moja nie przepada za grami w jakiejkowiek postaci heh. Tak z ciekawości zapytam;) Jak jej idzie heh?

EDIT: Musiał byś ściągnąć polskie i rosyjskie czcionki, do WoG żeby tych krzaczków nie było ;)

Chris PW
18 marca 2012, 18:27
A dobrze nawet :) dzisiaj się pochwaliła, że wygrała potyczkę. Jutro do niej jadę to podrzucę jej jeszcze czwóreczkę i piątkę :D. Ma słabego pc to gra w stare gry :p na wakacjach zaliczyliśmy diablo II po LANie, cud będzie jak heroes V jej będzie ładnie śmigać :D

EDIT/// Niech mi wybaczy administracja za off-top :)

Matheo PW
18 marca 2012, 18:36
Sprawa spolszczenia i tak już zamknięta, więc małego offtopu nie da się uniknąć ;) A jeśli chodzi o problem z językiem w HotA, to zedytowałem w posta wyżej :)
strona: 1 - 2 - 3
temat: [HotA/różne] O możliwościach spolszczenia

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel