Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [WoG/mod] 8th Level Reborn
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6

Erui PW
2 stycznia 2011, 14:35
Ciekawy mod, fajne jednostki. Szkoda tylko, Kreatorze Irhaku, że twój mod już nie współdziała z NU. Nie zainstaluję go sobie. W chwili obecnej konfiguracja mojego Woga wygląda tak: WOG 3.58F + NU + nakładka HD + NI (New Interface)+ New Commaders. I wszystko to działa stabilnie. Czekam jeszcze tylko na poprawioną wersję four updates. Jak wyjdzie to też sobie doinstaluję. Wszystkiego dobrego w Nowym roku.

Irhak PW
2 stycznia 2011, 15:08
Nie jest kompatybilny, bo zarówno NU jak i 8LR mają zmienione h3wog.exe... za to już zapowiadam, że po wersji 1.0 zostanie wypuszczony compatibility pack ;P

James_Dean PW
31 stycznia 2011, 13:57
Z Grove jest jak najbardziej kompatybilny, tylko wystarczy zainstalować w kolejności najpierw ReBorn, potem Gaj. U mnie wszystko grało :)

Irhak PW
31 stycznia 2011, 15:07
Nie, nie jest także... wszystko rozbija się o pewne charakterystyczne pliczki, które są zmieniane praktycznie w każdym modzie... chodzi o portrety jednostek (a czasami także i def specjalizacji bohaterów ;P)

Pół-Znajomy PW
18 marca 2011, 15:57
Moje proponowane statystyki dla Wysłannika Przodków do następnej wersji 8th Reborn:Atak:40 Obrona:45 obrażenia:75-120 punkty życia:1000.

Irhak PW
18 marca 2011, 16:08
hmm... a nie będzie to czasem trochę overpowered? Jeszcze dochodzą przecież umiejętności specjalne... (Altair chyba będe musiał prosić o przesłanie mi tego co Tobie wysłałem, a dot. właśnie 8LR... gdzieś mi to wsiąkło :( )

Irhak PW
10 kwietnia 2011, 04:19
Jako, że nie można odtworzyć pierwotnej listy zdolności, to postanawiam urządzić konkurs.



Zasady:
1) wpis składa się z dwóch części, każda sprawdzana osobno;
2) w części pierwszej wpisujecie statystyki jakie powinna mieć wybrana przez was jednostka, a właściwie wszystkie jednostki 8 poziomu i każdą propozycję zaczynacie w nowej linii...
szablon: <nazwa jednostki/miasta>:<atak>, <obrona>, <liczba strzałów>, <obrażenia>, <punkty życia>, <szybkość>;
3) w drugiej części oddzielonej od pierwszej minimum jedną pustą linijką zapisujecie jakie waszym zdaniem powinna ta jednostka mieć zdolności, a jeśli jakieś umiejętności by miały się zmieniać wraz z doświadczeniem, to proszę opisać te zmiany ujmując opis w nawiasy okrągłe...
przykładowy szablon: <nazwa jednostki/miasta>:<zdolność>, <zdolność_zmieniająca_ się_z_doświadczeniem>(opis_zmian);
4) można do konkursu przystąpić maksymalnie 2 razy, za każdym razem przedstawiając maksymalnie 9 propozycji;
5) czas trwania konkursu wstępnie ustalony na 10 maja;
6) nagrodą jest oczywiście zobaczenie implementacji podanych zdolności i statystyk w grze.

Dziękuję za uwagę i życzę powodzenia.

P.S. właściwie to wystarczy tylko jedna z dwóch części jako wpis... przecież nie wszyscy muszą znać się na statystykach i umiejętnościach jednocześnie ;)

TopFunny525 PW
17 lutego 2012, 14:19
Co prawda narazie jeszcze nie ściągnąłem tego moda, ale sądząc po grafice i wyglądzie nowych jednostek zapowiada się całkiem całkiem:).
Anyway: Tego moda nie można instalować na new upgrades nie?

Irhak PW
17 lutego 2012, 17:54
Jedynie będzie problem przy awatarach jednostek jak już. Nie ma jednak innych przeciwwskazań :)

EDIT (22:06) - gosh! Od prawie roku nie pracowałem nad 8LR i zapomniałem o jego komponentach -.-' jeśli przed kwietniem 2011 było wspominane o niekompatybilności to tak jest nadal.

TopFunny525 PW
17 lutego 2012, 20:54
Dzięki.

Matheo PW
14 marca 2012, 22:49
Hm... Pracę nad tym modem trwają ;)?

Kilka jednostek i budynków genialnych, gratuluję :). Ten mod instaluje sie jak każdy inny? Musi być WoG i zmienione ustawienia. Dobrze rozumiem?

Irhak PW
14 marca 2012, 22:55
Projekt zawieszony w czasie i przestrzeni. Prace wstrzymane na czas nieokreślony.

Matheo PW
14 marca 2012, 23:07
Szkoda ;) A dużo brakuje? Tak zapytam zanim zagram ;)

Irhak PW
15 marca 2012, 00:59
Na chwilę obecną to jedynie zmiana rozmiaru w niektórych wypadkach, zmiana nazwy i wyglądu jest obecna. Nowych umiejętności i statystyk nie było.

TopFunny525 PW
15 marca 2012, 16:10
Mógłbym zabrać się za statystyki! Wyślij mi maila a zrobię to co będę mógł:D. Oczywiście w skryptach Right?
Edit: I też za umiejętności. Napisz jakie a będzie zrobione:)

Matheo PW
15 marca 2012, 18:00
Z góry przepraszam z offtop heh. Ale nie ma gdzie tego napisać.

Hej TopFunny525 ;)

Dziś się dowiedziałem, że Ty też coś "modzisz" (Świt Wojny) heh. Jest gdzieś więcej informacji o Twoim projekcie :)?

TopFunny525 PW
15 marca 2012, 19:01
Na to tworzę osobny temat mój drogi:D. Niedługo powinien być.

Matheo PW
16 marca 2012, 17:53
Ściągnęłem sobie ten mod. Ale po rozpakowaniu nie ma nawet pliku instal.

TopFunny525 PW
16 marca 2012, 17:53
EEEEE. Plik .Wog jak już a nie install:D.

Matheo PW
16 marca 2012, 17:57
Za szybko odpisałes heh. Nie zdążyłem poprawić. Wogule ściągnąłem coś dziwnego. Irhak podałbyś jeszcze raz link żebym mógł ściągnąć ten mod :)?
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6
temat: [WoG/mod] 8th Level Reborn

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel