Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Coś o sobie w realu
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6

Sentinel PW
17 lutego 2006, 18:50
Dla rozluźnienia atmosfery postanowiłem dodać temat, w którym każdy mógłby coś o sobie napisać. Piszcie coś o swoim żywocie, zainteresowaniach i przeżyciach. Ja ze swojej strony mogę powiedzieć tyle, że mam 12 lat, interesuje się piłką nożną i komputerami. Mieszkam w województwie Świętokrzyskim niedaleko Kielc.:)

Sentinel PW
20 lutego 2006, 14:08
Piszcie coś chyba, że się boicie. Wiem tyle że jedna osoba ma 48 lat.:Z

Erdamon PW
20 lutego 2006, 15:52
Moge napisać że mam 18 lat interesuje się komuterami (szczegulnie grami komputerowymi)i historią. Mieszkam w województwie Małopolskim.W Herosów zaczynałem grać gdziś w okolicach roku 1998 i był to Heroes II ale była to krótka przygoda gdyż sporo przed polska premiera zaczołem grać w H3. Fabułom świat HoMM zaczołem sie interesowac na dobre w 2000 roku kiedy dobobiłem sie własnego komputera (wcześniej grywałem u kuzyna) i polskiej wersji H3. Nigdy nie grałem dłuzej w żadną część M&M (stąd moje braki znajomosci powiazań miendzy M&M a HoMM ) Raz tylko prubowałem grać w M&M7 ale RPG w którym trzeba kierować całą drużyną to gra nie dla mnie, nie ukończyłe nawet zadań na szmaragdowej wysie :(

Uważam że to calkiem dobry pomysła abyśmy napisali cos o sobie i kiedy zaczeliśmy grać w HoMM i M&M.

Trang Oul PW
20 lutego 2006, 16:04
Ja nazywam się Marek, mam 17 lat, mieszkam we Wrocławiu. Interesuję się grami RPG, zwłaszcza HoMM, Diablo i NWN. W HoMM gram od 2002.

vinius PW
20 lutego 2006, 18:27
Nazywam się Ania, ma 12 lat i chętnie Was poznam ;)
Dobra, teraz na serio.
Nie ma co się rozpisywać - interesuję się Heroes'em od 2001 roku - wtedy poznałem H1. Interesuje się różniastymi grami komputerowymi (od Metal Slug'a do osadzonych w Forgotten Realms czy strategiach). Czytać i pisać potrafię. Zawyżam roczną średnią krajową czytania ksążek o co najmniej kilkadziesiąt (średnia to 1/2 ksiązki na głowę) :). Mieszkam w Zamościu (woj. Lubelskie).
@Erdamon - proponu,ję używać Worda lub przyłożyć się do ortografii - błędy jeszcze z podstawówki, a matura w tym roku ;)

Alagar PW
20 lutego 2006, 21:38
Mam 15 lat ,mieszkam w województwie świętokrzyskim (również niedaleko Kielc).Interesuje się piłką nożną ,komputerami(bardziej grami- RPG i strategicznymi–również NWN,Diablo i HoMM),i czytaniem książek Heroesów zacząłem grać około roku 2000 może początek 2001(byli to oczywiście Heroesi II).W M&M nie grałem dużo(można powiedzieć że bardzo mało)i wiem o niej niewiele.

Smoczykieł PW
20 lutego 2006, 21:50
Mam 11 lat, mieszkam w woj. Świętokrzyskim. Interesuje się komputerami i sportem. Gram w HoMM3 od 2001 roku.:)

Koshi PW
20 lutego 2006, 22:04
No dobra. Mam 15 lat i także mieszkam w województwie Świętokrzyskim. Interesuję się piłką nożną, komputerami i oczywiście Herosami. Zacząłem w nich grać ok. 1999 roku jak tylko kupiłem nowego kompa.
I tak jest do dziś.:)

Kathrin PW
20 lutego 2006, 23:46
Mam na imię Anna, wiek metrykalny nieistotny, bo od czegóż mamy eliksiry?:) W Heroesów gram 5 lat, codziennie przynajmniej 2-3 godziny (a bywało, że i po kilkanaście). Preferuję wojnę błyskawiczną (nie przekraczajacą trzech miesięcy). Niestety interesuje mnie wyłącznie rozgrywka, fabułę kojarzę "piate przez dziesiąte". Zawód - nieistotny, obecnie wydaję swoją pierwszą książkę:) Interesuje mnie literatura fantasy. Czytam porównywalnie z viniusem:) Mieszkam w Krakau.
Gram również w inne gierki, ale śladowo (przygodówki - ulubiona "Rycerze króla Artura", strzelanki, bijatyki - na Xboxie)
Ulubienie autorzy: Card, Dostojewski, Goodkind, Sapkowski.
Lubię metal, rock, rap, hip-hop.

Nie znoszę zamordyzmu, cenzury, intryganctwa i przenoszenia plotek.

Boryna PW
21 lutego 2006, 14:33
Ja powiem że mam 11 lat. Interesuję się chemią , informatyką szeroko pojętą, RPGami ( i komputerowymi i papierowymi) W HoMM gram od hmm , 2002 roku to będzie. Na imię mam Paweł i mieszkam w woj. Opolskim. Co do wieku to : "Wiek jest pojęciem względnym, używanym do pomiaru ograniczeń, jakie narzuca nam społeczeństwo."
EDIT: Cytat sponsoruje Vinius :)

vinius PW
21 lutego 2006, 15:30
Boryna, to ja z chęcią używam tego tekstu! Ale dzięki za wyręczenie :)

fishy PW
24 lutego 2006, 20:50
Ja mam trzynaście lat, mieszkam w miejscu o którym nik nie słyszał (przynajmniej z groty). Z gier Might & Magic mam HoMM I, II, III, i V i WoMM (na PSone) i antologię Cenegi. Piszę gry komputerowe (kiepskie, bo w Game Maker nie prześlę bo i tak idą do kosza ;-), Na imię mi Michał, koledzy w szkole mówią do mnie Tuńczyk (ale to tak na marginesie). W Heroes gram... gram... powiedzmy ok. sześć lat.

Nya PW
27 lutego 2006, 15:42
Ja mam 15 lat i mieszkam w Warszawie. Interesuję się medycyną (jak to głupio brzmi...) no i oczywiście fantastyką. Gram w RPG, dużo rysuję, oczywiście czytam książki (na tony), moją w ogóle pierwszą grą komputerową był HoMM3. Pamiętam jak dziś - grałam z kolegą-weteranem w multiplayera... No i wtedy po raz pierwszy odezwała się u mnie niebywała smykała do wszelkiego rodzaju strategii. Ale w szachy to jestem noga...

Cuthbert PW
12 marca 2006, 04:57
To ja nie jestem najstarszy? Cholera bałem się, że z moimi 41 latami to już tylko na kompost się nadaję a tu proszę, ktoś ma 48 latek. Namiętni gram w HoMM3 i MM (wszystkie). Pochlebiam sobie, że jestem niezły. Zaznaczam, że nie uważam się za wybitnego mistrza ale najgorszy też nie jestem

TeHniK PW
12 marca 2006, 07:34
Mam na imię Paweł i mam 19 lat.
Interesują mnie komputery, a w szczególności programowanie(c++,java,delphi)
Czytam z pasją horrory(jak i oglądam je na komputerze).Moim ulubionym pisarzem jest Graham Masterton.
Jestem fanatykiem anime(bleach,db,dbz,pokemon,yu-gi-oh,duel masters, i wiele, wiele innych).
W serie HoMM gram od czasu pojawienia się pierwszej części w sklepach w Europie.Dostałem ją od wujka na "n-te" urodziny.Od tamtej pory gram we wszystkie części, po parę godzin dziennie.Nie potrafię ocenić moich umiejętności, jedyne co mogę powiedzieć, to to, iż prawdopodobnie znajde się w jednym z czołowych klanów HoMM 3 w Polsce.
Poza Herosami, gram również sporo w MU Online.

Pozdrowienia dla Grotowiczów.

Kathrin PW
12 marca 2006, 16:23
Witaj Cuthbert, wreszcie ktoś w zbliżonym wieku:) Na jaki kompost??? Coś takiego:))
TeHniK - też lubię Mastertona, a mam przyjaciela, który jest podobnie jak Ty fanem tego pisarza.
Pozwolę sobie przesłać Ci meila związanego z niehoreosywymi klimatami:)
Kath

Sirius PW
13 marca 2006, 00:26
Jestem imiennikiem ŚP panów Niemena i Miłosza, mam dwie dychy na karku. Rysuję odkąd pamietam, głównie arty o tematyce fantasy i S-F. Niedawno zacząłem bawic się Photoshopem. Jestem także muzykiem instrumentalistą, od dwóch lat gram na basie. Interesuję się także historią najnowszą i starożytną (głównie Egipt i Mezopotamia), teorią astronomi (żadnych obliczeń!) i nauką języków (obecnie zaawansowany angielski i poczatkujący rosyjski, w wakacje może hiszpański).

Jeżeli chodzi o sagę MM to mam z nią do czynienia odkąd mam do czynienia z PC, czyli od jakichś 6 lat. Zaczynałem od HoMM 3 oraz MM7. Strategie podchodziły mi średnio zaś R-pegi to dla mnie majstersztyk (głównie MM6 i 7, ósemka za prosta a dziewiątka to herezja, w resztę niestety nie grałem :/). Niestety mój stary komp chyba nie lubił tej serii gdyż zawsze stwarzał jakieś problemy. Dla przykładu podam chocby problemy z instalacją SoD albo dosłowne zmiażdżenie płyty do gry od MM6 przez mój CD-rom.

Aha, i jestem tu nowy :P.

AmiDaDeer PW
14 marca 2006, 17:56
Ja za 4 dni będę miał 12 lat, ale w porównaniu z niektórymi moimi równolatami jestem dość poważny :D. Ja Heroesami interesowałem się... chyba od 2002 roku, jednakże nie jestem pewien. Mieszkam w Shire (wszak jestem Hobbitem) ;)... tak naprawdę mieszkam w Szczecinie. Interesuję się Heroesami (wszystkie części, ale najbardziej WoG), zwierzętami (psy!!! :D) oraz... filozofią :P. To nie żart :P.
Cóż, to na tyle.

Kain PW
16 marca 2006, 05:06
Jako świeżo zarejestrowany użytkownik wypada mi się przedstawić. Na imię mam Tomek, liczę 25 lat i właśnie doktoryzuję się z finansów za wielką wodą. Z Herosami mam do czynienia od niedawna (około 2 lat) za to od pierwszego z nimi spotkania gram kiedy się uda (a im człowiek starszy tym udaje się mniej). Gram głównie SP. Ukończyłem wszystkie kampanie HOMM3 (włącznie z WOG i Chronicles z wyjątkiem Conquest of Underworld). Własnie przechodzę 5 kampanię HOMM4. HOMM1 i 2 czekają na półce na swoją kolej. W serię MM nigdy nie grałem al emoże i na to przyjdzie czas. W grocie pojawiłem się perwszy raz około roku temu i od tego czasu uprawiałem speleologię dość często. Dziś zadecydowałem oficjalnie przyłączyć się do wesołego bractwa.

Kathrin PW
16 marca 2006, 09:00
Witam nie witanych:) Kain, trudno się przestawić z H3 i H4 na jedynkę i dwójkę, jednak szczerze polecam kampanię z dwójki i scenariusz "Pandemonium" - ciekawe.
Sirius - miło spotkać kogoś rysującego od zawsze - pokrewną duszę:)
Hobbit - filozofią??? hmmm, ja tam wolę strzelanki:)))
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6
temat: Coś o sobie w realu

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel