Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Przeklęta Machinatemat: Propozycje zmian na forum
komnata: Przeklęta Machina
strona: 1 - 2 - 3 ... 26 - 27 - 28

Qui PW
16 lutego 2006, 10:29
Przecież emoty z tego linku są straszne! Okropne! Takie... urocze? Błeeee, ohyda. Muszę stwierdzić, że to był wybitnie nieudany przykład, bo jak dla mnie to nawet standardowe badziewne żółte z phpbb są dużo lepsze od tego straszliwego czegoś.

MCaleb PW
16 lutego 2006, 11:55
Qui, jest to jedyny przykład 'klimatycznych' (odnośnie tamtego klimatu!) emotikonek jaki znam. Nic nie stoi na przeszkodzie by ktoś takowe, pasujące do Groty, wykonał i by uległy one zatwierdzeniu przez innych mieszkańców.
A co do standardowych mówię veto.
EDIT: Ja tylko podaje ultimatum 'jeżeli' miały by być wprowadzone. Tak naprawdę to mi obojetne czy będą czy nie, bo nie musze z nich korzystać.

vinius PW
16 lutego 2006, 14:03
E tam... nie są az takie złe :) mimo to - moje stanowisko jest takie, jak wcześniej. Gdyby były potrzebne, reszta mieszkańców domagałaby się ich już dawno.

Sentinel PW
17 lutego 2006, 19:15
To są emoty dla Kwasowej Groty (oczywiście ta na dole).:D

Trang Oul PW
17 lutego 2006, 20:10
Bez komentarza...

Steffen PW
19 lutego 2006, 15:01
Proponuje dodać do forum wyszukiwarkę... ułatwi to początkującym fanom wyszukiwanie informacji.

Sentinel PW
20 lutego 2006, 14:00
Gadaj Trang jak ci się podobają te emoty.

Heros PW
24 lutego 2006, 11:12
Emoty są bezsensu.Na tym forum jest fatalna szata graficzna

Trang Oul PW
24 lutego 2006, 11:21
Zrób lepszą.

Koshi PW
24 lutego 2006, 11:25
Panie jaka znowu fatalna. No to w takim razie powiedz na którym forum według ciebie szata graficzna jest dobra?

vinius PW
24 lutego 2006, 12:47
Dajcie spokój, Możliwe, że to kolejny z tych, co już byli i Qui pracował nad niespodzianką dla nich :) ale nie bądźmy złej myśli. Niech powie, co mu się nie podoba na forum.

Heros PW
24 lutego 2006, 18:19
Spokojnie koledzy nie wszystko od razu. Ale rzeczywiście przydałoby się wprowadzić trochę zmian.
Popieram pomysł wprowadzenia większej liczby statusów.

Zgadzam się

Jest wiele takich forum które mają lepszą szate graficzną.

Erdamon PW
24 lutego 2006, 18:45
Co do zmiany szaty graficznej to mi się podoba taka jak jest proponowabym tylko dodanie opcji wyboru avatru z dysku.

Qui PW
24 lutego 2006, 20:45
Heros: no to po ciężką łasicę tu włazisz? Idź tam, gdzie jest ładniej czy coś tam. Nikt płakać z tego powodu nie będzie.

Kaazam PW
25 lutego 2006, 17:53
Popieram Qui. Myślę, że jak komuś się nie podoba, to niech nie wchodzi, lub sie zamknie. Albo niech sam zrobi lepsze.

oskarroza PW
26 lutego 2006, 09:16
Sądzę, że do forum możnaby dodać listę użytkowników zarejestrowanych i zalogowanych, oraz kiedy dany user się ostatni raz logował.
A teraz o tym, co piszą inni:
Emotkikony: Nie widzę dużej róznicy, czy są, czy nie. Ich nie trzeba chyba dodwać.
Avatary: Możnaby powiększyć.
Podpisy: Przydałyby się, ale z ograniczoną liczbą linii.
Wyszukiwarka: Przyda się, z możliwością szukania tylko w wybranych komnatach.
Szata graficzna: Może być, tylko okno dodawania/zmieniania podpisu powinnno mieć kolor bardziej pod ogolna szate graficzna, oraz żeby zmienić kolory kursorów w tymże oknie.

oskarroza PW
28 lutego 2006, 12:41
można też dodać zmianę daty dodania posta gdy się go zedytuje, bo wtedy forum chyba nie wykrowa że jest "nowy" post.

PS: Napisałem to jako nowy post tylko dlatego aby było widać że jest nowy :P

vinius PW
28 lutego 2006, 13:48
Ja jestem przeciw. Czsami są to zmianki kosmetyczne (np poprawka ort'a czy innego błędu), a to nie musi być wykrywane.

Trang Oul PW
28 lutego 2006, 15:46
Ja chciałbym, abym po napisaniu lub edycji posta był przenoszony właśnie do niego, a nie na pierwszą stronę w temacie. Inną możliwością byłoby zwiększenie ilości postów na stronie do hmmm... 300?

MCaleb PW
28 lutego 2006, 21:53
Trang, jest taka opcja jak sortowanie od najnowszego do najstarszego. Może trochę niewygodna, ale za to sprawdza się. Co do zwiększania limitu, to mi 50 w zupełności wystarcza. Wracając jeszcze do dawania NEW po edycji posta, to zawsze można skopiwać zawartość posta, zedytować go, dodać jako nowy i usunąć stary, ale moim zdaniem to przekombinowanie i nie radzę się tym bawić, z uwagi na możliwy gniew Dwugłowej Łasicy.
strona: 1 - 2 - 3 ... 26 - 27 - 28
temat: Propozycje zmian na forum

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel