Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [ważne] The Forge - temat ogólny
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 19 - 20 - 21 ... 29 - 30 - 31

witchking PW
8 marca 2012, 13:04
Dwie grafiki wykopane na stronie nowych miast




AmiDaDeer PW
8 marca 2012, 16:50
Te grafiki pojawiły się dzisiaj. :P

Pierwszy concept art nie jest nazwany, toteż można według mnie przypuszczać, że 7 poziom nie będzie tak wyglądał...

Matheo PW
8 marca 2012, 20:36
Pierwszy art mi się podoba :) takie jednostki w Forge chciałbym widzieć. I to klasyczne fantasy i trochę technologia Forge. Jednak jeśli ma pasować do reszty jednostek, to chyba trzeba będzie dołożyć do tego stwora trochę blachy hehe.

TopFunny525 PW
8 marca 2012, 20:43
Matheo:
Jednak jeśli ma pasować do reszty jednostek, to chyba trzeba będzie dołożyć do tego stwora trochę blachy hehe.
Żadnej blachy nie trzeba, nic nie dodawajcie bo skiepszczycie tak jak to było z pozostałymi modelami:D. BTW. Rysunki są przyzwoite. Pierwszy art wypadł w miarę nieźle. A co do drugiego. To myślę, że mógłby się nadawać na nową jednostkę piątego poziomu. Ogólnie, bardzo ładne.

Matheo PW
8 marca 2012, 20:58
Nie umiesz czytać ze zrozumieniem.

TopFunny525 PW
8 marca 2012, 21:28
@Matheo
Raczej Ty:D.

Matheo PW
8 marca 2012, 21:30
Ciekawe co takiego było w Twoim poście, czego nie dałoby się zrozumieć. Ale nie ma co offtopować rozejm ;)

AmiDaDeer PW
9 marca 2012, 16:13
TopFunny525:
To myślę, że mógłby się nadawać na nową jednostkę piątego poziomu.
To JEST jednostka piątego poziomu. :P

fishkebab PW
29 marca 2012, 17:45
Myślę, że to powinno tu trafić :D.
http://i39.tinypic.com/292tqg2.gif
Podałem w linku aby nie poszerzać forum.

AmiDaDeer PW
29 marca 2012, 17:52
Że też wcześniej tego nie zauważyłem...

Widać, że AB bez Forge było tworzone w dużym pośpiechu. Chyba jednak zbyt dużym.

galo11 PW
29 marca 2012, 19:58
@fishkebab

niesamowite!

Alamar PW
29 marca 2012, 21:12
Cytat:
Widać, że AB bez Forge było tworzone w dużym pośpiechu.
Nie tworzone - zmieniane. Forge powstawało w normalnym tempie, ale po jego usunięciu, trzeba było szybko dokonać zmian.

fishkebab PW
6 kwietnia 2012, 14:43
Oto moje "wypociny", dla tych co lubują w Heroes 2.


Edit: Jak coś, to to są tylko puste projekty, których nie zamierzam kontynuować.

witchking PW
6 kwietnia 2012, 14:45
Szkoda, że nie zamierzasz kontynuować;) Moim zdaniem bardo dobre szczególnie zombie

fishkebab PW
6 kwietnia 2012, 14:50
Jak ktoś chce to mogę udostępnić obrazy, z różnymi elementami tych jednostek, które mogą ułatwić pracę, jeśli ktoś by chciał to dokończyć. Sam zrobię może jeszcze projekty reszty jednostek Forge. Wykonanie tego nie jest trudne. Mi na przykład wystarczył paint i pół godziny roboty, a ze zbrojnego zrobiłem piro z ulepszeniem.

Będę robił reinstalację systemu, więc nie będę przez jakiś czas pisał na forum. - NIEAKTUALNE

Matheo PW
6 kwietnia 2012, 18:22
Naprawdę dobra robota. Jak wyżej. Zmobi mi się najbardziej podoba.

fishkebab PW
7 kwietnia 2012, 11:50
Oto moje nowe projekty.

Matheo PW
7 kwietnia 2012, 12:15
Nieźle to wygląda. Drobne dodatki a jednak dają niezły efekt.

fishkebab PW
7 kwietnia 2012, 12:53
No i naga w wersji nieulepszonej.

AmiDaDeer PW
7 kwietnia 2012, 13:46
Pierwsze trzy poziomy wypadały nieźle. Ogry - gorzej, bo wyrzutnia rakiet nie wygląda jak wyrzutnia rakiet, raczej jak jakiś statek kosmiczny ze sznurkiem. Sama postać też jakoś tak blado wypada na tle reszty. Minotaur ma za mało dodatków, naga zaś jest po prostu brzydka i nieproporcjonalna.

Z każdą kreską coraz gorzej. Szkoda.
strona: 1 - 2 - 3 ... 19 - 20 - 21 ... 29 - 30 - 31
temat: [ważne] The Forge - temat ogólny

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel