Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Sport
komnata: Podziemna Tawerna
Grupa MŚ 2018 - czy Polacy wyjdą z grupy?
Tak, z pierwszego miejsca (10)
 
 59%
Drugie miejsce będzie nasze (3)
 
 18%
Skompromitujemy się i zajmiemy czwarte miejsce (4)
 
 24%
Nie, skończymy trzeci (0)
 
 0%
Zaloguj się i zagłosuj!
strona: 1 - 2 - 3 ... 21 - 22 - 23

Matheo PW
29 lutego 2012, 16:39
Witam Państwa bardzo serdecznie, z jakże ciemnej, mrocznej i przesiąkniętej kwasem Groty. Będziemy właśnie (miejmy nadzieję) świadkami rozmów, sporów i kłótni, w nowo powstałym temacie, pod nazwą,, Sport,, (Nazwę zmieniono z nie wyjaśnionych przyczyn.)

Pierwsze pytanie: Jak obstawiacie wynik dzisiejszego meczu Polska-Portugalia?

Ps.---ciach---ankieta nie tak miała wyglądać. Da się ją zedytować?

HubertusHubertus Nie, nie da się. najpierw myśl, potem pisz


TopFunny525 PW
29 lutego 2012, 16:58
Zagorzały Kibic Polski:
Pierwsze pytanie: Jak obstawiacie wynik dzisiejszego meczu Polska-Portugalia?
@Matheo, znasz już odpowiedź na to pytanie:D. Prawdopodobnie nasi chłopcy nie dadzą rady i wątpię aby wygrali, chyba, że zdarzy się coś w rodzaju cudu, bądź może odmawiali różaniec przed bitwą:D. Anyway: Moim zdaniem na 99,9% przegrają a 0,01%, że wygrają. W sumie. Dobry miałeś pomysł z tym kącikiem sportowym. A co do ankiety, to sądzę iż Polacy mają zarąbistego fuksa, że trafili na tak skiepszczoną grupę w Euro 2012. Ale wątpię. Aby doszli dalej niżby ćwierć-finał, czy też pół-finał.

Alistair PW
29 lutego 2012, 17:33
Półfinał?! W życiu. Jest ktoś kto w ogóle naprawdę tak uważa? Bez jaj. Forma naszych jest tak słaba, że się zdziwię jak wyjdą z grupy. Do ćwierćfinału nie przejdą. Nie mogę zagłosować w ankiecie, bo nie wierzę w przyzwoity poziom. Polacy nie umieją grać w piłkę nożną. Mają przebłyski, w pojedynczych meczach potrafią naprawdę zaskoczyć, ale ogólnie słabo z taktyką, gubią piłkę, jeden przebije się pod bramkę, reszta czeka. Życzę im jak najlepiej, ale nie sądzę, że mają szanse na ćwierćfinał.

Bychu PW
29 lutego 2012, 17:39
A Ja w przeciwieństwie do przedmówców jestem optymistycznie nastawiony do gry "Wróbelków Smudy". Wydaje mi się że uda im się wyjść z grupy, a może nawet powalczyć w dobrym stylu o półfinał. W końcu gdy ma się trzech mocnych graczy w Bundeslidze.

TopFunny525 PW
29 lutego 2012, 18:19
@Dartanion
Polacy, do czasu aż nie zmienią skład na lepszy to nie mają szans. W najgorszym wypadku trafią na Hiszpanię,Anglię,Włochy bądź Niemcy. To jest tzw. Grupa Śmiertelnie niebezpieczna(z tego co mówili w radiu). A co do przedmówców. To zgadzam się tylko z panem przed Dartanionem. Chłopcy nie mają szans. Już prędzej Justin Beiber dostanie anoreksji(czego nie życzę osobiście:D) niżby Polacy wyjdą na prostą w piłce nożnej.

Matheo PW
29 lutego 2012, 20:08
@TopFunny25
Grupy to już są rozlosowane. I akurat mamy łatwą.

Ja myślę że z grupy mogą wyjść. Czy jest nadzieja na coś więcej? Zobaczymy dziś. Punkt 20:45, zapraszam przed TV. Ja obstawiam 2:1 dla Nas.

TopFunny525 PW
29 lutego 2012, 20:52
Matheo - Zagorzały Kibic RP:
@TopFunny25
Grupy to już są rozlosowane. I akurat mamy łatwą.

Ja myślę że z grupy mogą wyjść. Czy jest nadzieja na coś więcej? Zobaczymy dziś. Punkt 20:45, zapraszam przed TV. Ja obstawiam 2:1 dla Nas.
Uno. Wiem, że grupy są rozlosowane. Wiem o tym już od paru miesięcy.
Dos. Nie wiem jak ty, ale ja obstawiam za to, że Polacy przegrają, a do pół finałów nie mają szans jeśli spotkają się z wymienionymi grupami.
Tres. Nie mogę niestety obejrzeć tego meczu bo narazie coś mam z kablówką. Więc prosiłbym o relację zaraz po meczu.
Thank you for listen me:D.

Bychu PW
29 lutego 2012, 22:53
No to 0:0 po dosyć dobrym meczu, po kilku zepsutych dobrych sytuacjach po obu stronach. A cop do Euro to mówię jeszcze raz jeśli zagrają w dobrym ustawieniu i Smuda nic nie odwali to mamy szanse na wyjście z grupy. A takie pytanie który z Polaków strzeli jako pierwszy bramkę na Euro? Jak myślicie? Według Mnie Podolski albo Klose XD

Matheo PW
29 lutego 2012, 23:15
@TopFunny25
Po pierwsze bardzo łady avatar wiesz ;)Po drugie, coś kręcisz. Jak się wyjdzie z grupy. To się trafia na pojedynczą drużynę, nie znowu na grupę.

Mecz moim zdaniem dość przyzwoity. Tylko gdyby nie te nieprecyzyjne podania, których było sporo. Jakaś nadzieja jest. Naszym brakuje tylko zgrania i przede wszystkim ogrania. Żeby to się zmieniło. Nasze drużyny muszą zacząć wojować Europejskie Puchary. Na wyróżnienie w dzisiejszym meczu zasługują : Przede wszystkim Łukasz Fabiański. Żadnego, najmniejszego nawet błędu z jego strony, dobra forma i czyste konto. Do tego Jakub Błaszczykowski, dobry mecz, czynny udział w wielu akcjach. Perqiz, bardzo dobrze spisywał się na swojej pozycji. wartościowi zawodnicy weszli na boisko w końcówce: Mierzejewski, Benish, Matuszczyk. Potencjał jest w wielu zawodnikach. Potrzeba trochę pracy, aby to funkcjonowało jako zespół.

Ja myślę że pierwszą bramkę strzeli Błaszczykowski. A jak Wam się stadion narodowy podoba? Jak dla mnie bomba.

TopFunny525 PW
29 lutego 2012, 23:29
Wyjaśnijmy sobie coś:
Uno:
Matheo:
Po pierwsze bardzo łady avatar wiesz;)
Thanks:D
Dos:
Matheo:
Po drugie, coś kręcisz. Jak się wyjdzie z grupy. To się trafia na pojedynczą drużynę, nie znowu na grupę.
Nic nie kręcę bo przecież sam powiedziałem, że jak Polacy wyjdą z grupy to lepiej żeby nie spotkali wyżej wymienionych zespołów. To mój tekst. Tak więc coś chyba przeczytałeś z niezrozumieniem bądź coś ci się pomyliło.
Następna sprawa:
Dartanion:
No to 0:0 po dosyć dobrym meczu, po kilku zepsutych dobrych sytuacjach po obu stronach.
Spodziewałem się, że będzie gorzej, a jednak Polacy jakoś dali sobie rady. Tak więc nasi chłopcy wcale nie byli tacy źli. Przynajmniej się nie ośmieszyli:D
Next:
Matheo:
Tylko gdyby nie te nieprecyzyjne podania, których było sporo. Jakaś nadzieja jest. Naszym brakuje tylko zgrania i przede wszystkim ogrania.
I między innymi nowego składu drużyny, bo bez nowych graczy i nowych taktyk, to możemy sobie pomarzyć o półfinałach, nie mówiąc już nawet o finałach.
Dalej:
Jeszcze raz Matheo:
A jak Wam się stadion narodowy podoba? Jak dla mnie bomba.
Jakoś tak nie przypadł mi do gustu, chociaż w sumie niezłą robotę odwalili. Gdyby nie porąbany komentarz ze strony naszej kochanej minister sportu pani muchy to może bym nawet go polubił. Ale sądzę, że będzie jeszcze dużo poprawek. Mecz Polska - Portugalia był tzw. testem ostatecznym dla stadionu. Aby sprawdzić. Jak idzie z przygotowaniami na Euro.
BTW, cieszę się, że nasi się nie ośmieszyli i, że dali jakoś radę z Portugalią. Jednak coś oni tam potrafią:D
Good Night Everyone:)




Matheo PW
1 marca 2012, 00:27
@TopFunny25 W poprzednim poście napisałeś z "wyżej wymienionymi grupami" a powinno być "drużynami". Błąd.
Nazwiska piszemy z dużej litery. Skład drużyny był zmieniony. Zresztą nie wiem jaki skład uważasz za stary, bo nie przybliżyłeś. A ten mecz był raczej pierwszą próbą przed Euro, a nie ostateczną. Różne imprezy jeszcze na nim będą, mecze też. Czy Polacy "Dali radę". Ciężko powiedzieć, chyba tak. Chociaż Portugalia jakiejś mega klasy nie pokazała.

Ja podtrzymuje pytanie o Waszą opinię o stadionie. I dodaje kolejne. Jak uważacie? Wokół Stadionu powinna być bieżnia lekkoatletyczna?

TopFunny525 PW
1 marca 2012, 17:20
Matheo:
Ja podtrzymuje pytanie o Waszą opinię o stadionie. I dodaje kolejne. Jak uważacie? Wokół Stadionu powinna być bieżnia lekkoatletyczna?
Matheo, po co stadionowi narodowemu, który głównie jest przeznaczony na piłkę nożną, dorzucić jeszcze bieżnie hę? Zatanów się troszkę. Anyway: Jeśli chodzi o zespoły wylosowane na euro, to podtrzymuje nadal swoją wersję, iż Polska nie dojdzie do półfinałów Euro 2012.
No i ekhym, mimo, iż skład Polski się troszkę zmienił, to nie zmienia faktu, że nadal nie mają szans z silniejszymi zespołami. Muszą jeszcze ciągle ćwiczyć. Jeśli chcą przed sobą otworzyć bramy sukcesu.

Matheo PW
1 marca 2012, 21:03
Jeju, przecież nie napisałem że powinna być. Tylko się cholera pytam innych o zdanie.

Ale według mnie powinni rozważyć budowę bieżni. Teraz jak będą chcieli zrobić jakąś imprezę lekoatletyczną, to będą musieli nowy obiekt budować. Znów wydać kasę, a tyle obiektów Warszawa nie będzie w stanie utrzymać. Na Ukrainie pomyśleli.

EDIT:


Zbliża się weeekend, a wraz z nim puchar świata w sportach zimowych. Jak obstawiacie? Co się będzie działo? Podium Kamila Stocha? Może nawet zwycięstwo Justyna Kowalczyk utrzyma żółtą koszulkę liderki pucharu świata? Będzie trudno, bo będę rozgrywane dystanse, na których Justyna może jednak stracić, niż zyskać. No i to kontuzjowane kolano.. Mamy też mistrzostwa Świata w biatlonie (Są jacyś fani tej dyscypliny) Liczę na Panie, Panowie na pewno nic przyzwoitego nie zaprezentują. Niestety.

Matheo PW
4 marca 2012, 16:16
Brawo, brawo i jeszcze raz brawo, dla naszych skoczków. Dzisiaj Polacy zajęli 3 miejsce w konkursie drużynowym. Z dwoma młodzikami w składzie ;) Jednak bardzo utalentowanymi młodzikami heh. Niestety nie powiodło się Justynie Kowalczyk. Straciła pozycję liderki. Jutro są sprinty. Zobaczymy jak będzie.

EDIT:

No i niestety, ta niedziela nie była zbyt szczęśliwa dla Naszych sportowców. Kamil Stoch rozczarował tak bardzo, że aż szkoda gadać. Justyna Kowalczyk pożegnała się z koszulka liderki. A o MŚ w biatlonie lepiej nie wspominać.

Alistair PW
4 marca 2012, 17:15
A widziałeś w jakich warunkach Stoch skakał, a raczej został puszczony? Przy czerwonych strzałkach. Poza tym wielu skoczkom się nie powiodło z powodu wiatru.

Matheo PW
4 marca 2012, 17:56
No fakt. Nie wiedziałem jaką macie postawę do takich występów, czy:, ,Jak by umiał to by skoczył,, czy, ,Jak można kogoś puścić w takich warunkach,, Ja jestem za droga wersją. Zauważcie, że to zdarzyło się nie pierwszy raz. Kamil coś za często jest puszczamy w warunkach, w których nie puszczono by żadnego Norwega, a już na pewno nie Austriaka. Nie wiem, boją się Kamila czy co. Wszak miał nawet szansę wygrać puchar świata.

Alistair PW
4 marca 2012, 19:09
Coś w tym jest. Mi też się zdarza zdenerwować, że ktoś zawalił skok, ale tu było widać, że Kamila Stocha puszczono po pierwszym zejściu z belki, przy czerwonych strzałkach i to dość szybko. Potem skakał Martin Koch, który też został puszczony tak samo, przez co również zawalił skok. Też przecież odpadł w pierwszej serii.

TopFunny525 PW
4 marca 2012, 20:17
Matheo:
No i niestety, ta niedziela nie była zbyt szczęśliwa dla Naszych sportowców. Kamil Stoch rozczarował tak bardzo, że aż szkoda gadać. Justyna Kowalczyk pożegnała się z koszulka liderki. A o MŚ w biatlonie lepiej nie wspominać.
Takie jest nasze Polskie szczęście:D. Raz stajemy na podium a drugiego dnia z niego złazimy. Anyway, wiedziałem od dawna, że Kowalczyk nie da rady a co do Kamila Stocha, to wątpię aby był jak Adam.I zdołał go zastąpić. Podczas gdy ten drugi. Zabawia się w wyścigi. Kamil tak naprawdę przejął całą śmietankę po nim i tak to już wyszło.

Matheo PW
4 marca 2012, 20:45
Ja jeszcze zauważyłem, że bardzo często przed skokiem Kamila zmieniają belkę.

Vatras PW
6 marca 2012, 07:42
Cytat:
a co do Kamila Stocha, to wątpię aby był jak Adam.I zdołał go zastąpić

Na pewno nie może go zastąpić. Małysz był sportowcem jedynym w swoim rodzaju, tak samo jak nie można zastąpić Ireny Szewińskiej czy Roberta Korzeniowskiego. Ale fakty są takie, że Kamil już jest świetnym skoczkiem, przecież ciągle utrzymuje się w ścisłej czołówce Pucharu Świata, a przed sobą ma jeszcze całą karierę. Także możemy całkiem bezpiecznie lokować w nim nadzieje na medale czy triumf w Pucharze Świata. W ogóle jestem bardzo optymistycznie nastawiony do przyszłości skoków w Polsce. Zbliżamy się do igrzysk w Soczi, a kadrę mamy chyba najlepszą w historii. Oprócz świetnego Stocha mamy też młodziutkich zawodników, którzy już pokazują klasę. Chociażby ostatnie podium w konkursie drużynowym. Tak młodej a jednocześnie tak utalentowanej ekipy jeszcze nie mieliśmy. Śmiało można więc powiedzieć, że sukcesy Małysza nie pójdą na marne i kto wie, czy w ostatecznym rozrachunku właśnie to, że wychował na swoich zwycięstwach grono następców, nie jest jego największym sukcesem.
strona: 1 - 2 - 3 ... 21 - 22 - 23
temat: Sport

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel