Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [ważne] The Forge - temat ogólny
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 18 - 19 - 20 ... 29 - 30 - 31

Kuririn PW
26 stycznia 2012, 20:33
Trith taka mala zabawa dla ciebie ;) zamień zombiaka z nekropolii w WOG'u tego o którym piszemy;) co do animacji :) i zobaczysz ze przeszkadzać nie będzie ;)

Trith PW
26 stycznia 2012, 20:35
Cytat:
zamień zombiaka z nekropolii w WOG'u tego o którym piszemy

Nie mam czasu na testowanie nieswoich plików *.def. Może za kilka lat, gdy nie będę miał nic lepszego do roboty. :P

Kuririn PW
26 stycznia 2012, 20:37
Tak myślałem ;p

witchking PW
26 stycznia 2012, 22:38
Moim zdaniem jest to niepotrzebna krytyka. Niepotrzebna bo autor jej nie czyta więc na pewno nie jest konstruktywna. Nie powiedziałem, że model jest lepszy od tych Alex-andera. Moim zdaniem to jednak def wysokiej jakości. Za wolny itd... ok mogę się z tym zgodzić ale dla mnie to i tak mniejszy problem niż jednostka po prostu brzydka. Chciałbym by większość defów które krążą po sieci była aż (albo jak według niektórych tylko) takiej jakości.

AmiDaDeer PW
27 stycznia 2012, 12:05
Ok, to teraz warto coś wytłumaczyć.

Jeżeli wstawiasz jakąś grafikę na tym czy innym forum, to prawdopodobnie zostanie ona skomentowana, skrytykowana i zmieszana z błotem/opiewana do końca życia. I naprawdę mało kto będzie zwracał uwagę na to, czy tutaj są autorzy, czy też nie.

Więc daruj sobie te słowa o "niepotrzebnej krytyce", gdyż prawo do wyrażania opinii jest jednym z fundamentów forów internetowych. Sam zresztą z niego korzystasz.

Warmonger PW
27 stycznia 2012, 13:16
Hobbit, nie trolluj.

HobbitHobbitNie offtopuj i nie spamuj. :P

BanBreaker PW
28 stycznia 2012, 00:23
W mojej opinii jednostka jest przecudowna, model niesamowity, wszystko, co chciałbym napisać zostało już powiedziane przez Witchkinga :)

PS. A kto tu otrzymał tytuł 'Ultymatywnego Spammera'? ;]

HobbitHobbit

AmiDaDeer PW
28 lutego 2012, 16:48
HobbitHobbitPoczątek wątku o Forge w Hocie tutaj.


Tego się szczerze mówiąc obawiałem od jakiegoś czasu.

Co prawda nie jestem jakimś zawziętym przeciwnikiem The Forge, ale też obecna forma mi średnio odpowiada. I o ile nie wprowadzą opcjonalności tego miasta w Hocie, może popsuć cały dodatek. A argumenty typu "To jest ten sam świat" czy "Mogłeś sobie tego nie instalować" niewiele już dadzą.

Mam jednak nadzieję, że programiści postarają się, by Kuźnia nie była stałym elementem Horn of the Abyss.

Wiwern PW
28 lutego 2012, 17:09
A ja się tego w ogóle nie spodziewałem i w przeciwieństwie do Hobbita jestem do takiego pomysłu nastawiony pozytywnie.

Co prawda wolałbym krasnale i inkwizycje, ale Forge również mnie zadowala. Kiedyś byłem przeciwnikiem tego projektu, ale oswoiłem się z tym elementem MM i uznaje go za sensowny za równo fabularnie, klimatycznie i od strony balansu (z tym było najgorzej).

Kuźnia w wersji Komandorra zawsze najlepiej mi odpowiadała, bo reprezentowała wysoki poziom grafiki i nikt nie bał się pozmieniać pierwotnego konceptu według swoich pomysłów. Przykładem może być nowa wersja nagi. ^.^

Matheo PW
28 lutego 2012, 20:18
Nieźle. O twórcach HotA wiem niewiele. Ale wiem, że jeśli coś robią to robią to profesjonalnie. I tak, aby spełniało to przynajmniej większość wymagań, stawianych przez fanów. Ja fanem Forge nie jestem. Wolał bym oddzielny mod z tym miastem. A jeśli już dodawać jakiś zamek do Hoty. To dla mnie lepiej Gaj. Ale i tak jestem zadowolony, że ktoś jeszcze bawi się, w nowe pomysły związane z HIII :)

Azon PW
29 lutego 2012, 04:54
Nie. Nie chcę Kuźni w HotA... Co prawda uwielbiałem podróżować po VARNIE i Centrum Kontrolnym pod Free Haven w MM6 czy też walczyć z robotami w Lincolnie podczas przygody w MM7. Jednak to miasto, zwłaszcza w obecnej formie nie pasuje do Heroes 3. Rozumiem, że jest to ten sam świat, jednak jednostki są aż nadto zmodyfikowane i zrobotyzowane. W MM 6-8 nawiązania do technologi były o wiele bardziej subtelne, nie było miotaczy ognia, pił tarczowych, plecaków odrzutowych czy też Naga-Tanków...

Dodatkowo jak HotA Crew mają zamiar wyjaśnić fabularnie pojawienie się Forge (o ile miasto będzie opatrzone fabułą) - przecież według Lore Niebiańska kuźnia nie została uruchomiona, w zamian uzyskano dostęp do sieci bram.

Xelacient PW
29 lutego 2012, 08:05
Nie martw się jakąś wiarygodną historię wyjaśniającą nagłe pojawienie się Forge zawsze się wciśnie do kanonu, nawet teraz Hobbit prowadzi sesja, która ma być hipotezą co do dalszych poczynań Kastore, po tym jak jego oponenci zwiali przez bramę.

AmiDaDeer PW
29 lutego 2012, 15:33
Cytat:
Dodatkowo jak HotA Crew mają zamiar wyjaśnić fabularnie pojawienie się Forge (o ile miasto będzie opatrzone fabułą) - przecież według Lore Niebiańska kuźnia nie została uruchomiona, w zamian uzyskano dostęp do sieci bram.
Oficjalna fabuła niewiele o tym mówi. Grupa z Forge myślała nad tym, coby uznać, że Kastore'owi udało się stworzyć nowe Kuźnie, a nawet podbić Antagarich, lecz Tarnum za pomocą podróży w czasie zapobiegł temu. Ot, rzeczywistości alternatywne.

Ale jeśli XEL tym razem zajmie się fabułą, to o nią nie będę się martwił. Wciąż jednak uważam, że Kuźnia właśnie w takiej formie nie nadaje się na miasto do HoMM3. Przynajmniej nie jako zwykłe, dostępne każdemu miasto.

Matheo PW
29 lutego 2012, 16:08
Pisałem o tym w temacie o Conflux w Sali Bohaterów. Siejąc przy tym mały offopt. Ale jak dyskusja, to dyskusja heh. Jednostki w Foege, za bardzo odbiegają technologicznie od reszty stworowego towarzystwa. Mogłoby to być miasto konstruktorów, z różnych ras, a nie jakaś kosmiczna technologia. Wtedy pasowała by nazwa "Kuźnia". Nazywać kuźnią miasto wyglądające tak link . To swego rodzaju oksymoron (Żeby nie było. Ja wiem skąd taka nazwa. Jednak jest masa ludzi, która nie ma pojęcia). Jednostkami mogłyby być, np. działo naładowane kryształami, wytwarzające strumień energii. Albo ożywiona w jakiś sposób zbroja, jako robot. Coś takiego mógłbym przyjąć.

TopFunny525 PW
29 lutego 2012, 19:23
Matheo. Ten screen jest bardzo stary. Liczy chyba z dwa lata, i ukazał się na początku tematu o kuźni.

AmiDaDeer PW
29 lutego 2012, 19:48
Liczy ledwo pół roku i niewiele się zmieniło od tamtego czasu.

BanBreaker PW
29 lutego 2012, 20:04
Forge Fishkebaba
Screen, co był pierwszy

One są do siebie łudząco podobne, każdemu może się pomylić =P


EDIT. Dlaczego tu nie może być normalnego BB-Code? =.="
EDIT2. Nieważne już =P

shady1989 PW
7 marca 2012, 12:29
Link

Znalazłem linka w necie :) Forge pod Woga

TrithTrithW ramach informacji: Linki można (należy) wstawiać z użyciem komend/tagów.
Lista tagów funkcjonujących na tym forum: tu.

Lyokoheros PW
7 marca 2012, 14:07
Z tego co tam pisze, to jest modern forge. A modern forge to inne miasto niż to zwykłe forge. Można o nim przeczytać w tym temacie.

BanBreaker PW
7 marca 2012, 18:55
...i nie jest pod WoGa =o
strona: 1 - 2 - 3 ... 18 - 19 - 20 ... 29 - 30 - 31
temat: [ważne] The Forge - temat ogólny

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel