Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [H3/różne] Nasze własne jednostki WoG
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 98 - 99 - 100 ... 162 - 163 - 164

Liabaen PW
26 lutego 2012, 15:09
Ja tylko dodam, że aby coś osiągnąć musisz wykazać inicjatywę. Nikt nie poda ci wszystkiego na talerzu. Żeby znaleźć te pliki wystarczy kilka minut wolnego czasu, odpowiedni program (który jest w skarbcu) i umiejętność czytania.

EDIT
Był taki program do wrzucania plików do .lod, chyba jest jeszcze w skarbcu.

EDIT2
@down
Nie pamiętam już nazwy tego programu, spróbuj poszukać.

TopFunny525 PW
26 lutego 2012, 15:11
Liaben, rozumiem. Jednakże to nie zmienia faktu, że można się spytać o pomoc nie?
Anyway: Podmianę Muzyki jak i część jednostek mam już z głowy. Pozostaje tylko problem z nazwami siedlisk jak i jednostek.

Kuririn PW
26 lutego 2012, 16:41
para param pam pam :P Przeglądając jednostki 8 poziomu Serafiny etc. wszystkie ul. 7 poziomu, to nie jedną kolorowankę miałem w "łapkach" i muszę stwierdzić ze kolorowanki są dobre ;) (no możne nie wszystkie ale są) pod młotek poszedł tym razem Święty Feniks :) i taką kolorowankę zrobiłem lecz nie do końca mi się podoba:/ pazury dziob oczy(...) to muszę poprawić. Wg. mnie kolor owego "WOGowego" Feniksa mi nie pasuje do nazwy, postanowiłem coś z tym zrobić.

1. klatka jak na razie.
2. klatka

Coś mi nie wychodzi jakbym chciał :(

Masław PW
26 lutego 2012, 17:11
To i ja coś od siebie dorzucę:



http://chomikuj.pl/goretex/przekolorowanki,1465054418.rar

TopFunny525 PW
26 lutego 2012, 17:22
Masław, a to coś działa?

Liabaen PW
26 lutego 2012, 17:25
Kuririn - coś niezbyt ci to wyszło :/
Masław - pomimo, że to tylko kolorowanka, to prezentuje się całkiem nieźle (brązowy łucznik), śmiem sądzić, że nawet ładniejszy od oryginalnego. Jeżeli chodzi o maga, to ta laska była drewniana i w kolorze niebieskim nie wygląda za dobrze (chyba, że zrobiłbyś jakieś kryształki etc.).

Liabaen PW
27 lutego 2012, 19:00
Czy mógłby ktoś mi podrzucić defa smoka (tego czerwonego/różowego) z Grove (nie chcę sam instalować bo ostatnio gra wymagała reinstalacji :/ ) ? Również byłbym wdzięczny za defy Wilczego Jeźdźca i Wilczego Rycerza, gdyż nie mam kopii, a aktualnie nie mam płyty z grą.

TopFunny525 PW
27 lutego 2012, 19:36
UP
Jeśli mi się uda, to podrzucę ci mój backup jednostek z HIII.
A co do Ametystowego smoka. Możesz go wziąść ściagająć grove. A następnie z .wog przerobić na .rar, dzięki czemu z łatwością zyskasz jego def, jak i def pozostałych jednostek z Groove Town

Liabaen PW
27 lutego 2012, 19:56
Wiem o tym, ale aktualnie jestem na innym kompie i tutaj za bardzo nie mam czym tego wyciągnąć :P A internet jest... (pobieranie 2-6kb/s), tak więc sam Winrar będzie się ściągał wieki. A te pliki będą mi potrzebne gdy wrócę do siebie.

I jeżeli to nie będzie problemem, to czy moglibyście mi podrzucić krasnoluda i ul. krasnoluda? A tego smoka... możecie sobie odpuścić (jeżeli w ogóle ktoś szukał)), gdy wrócę to sam sobie go wyciągnę.

TopFunny525 PW
27 lutego 2012, 20:57
Mam takie pytanie, czy ktoś może wie, gdzie mógłbym znaleźć dużo, bądź średnią ilość defów "morskich" jednostek? Oprócz HOTA oczywiście. Prosiłbym o pomoc.

Liabaen PW
27 lutego 2012, 21:02
Cóż, nie wiem czy są tu defy morskie, ale znam kilka stron z przeróżnymi defami.
http://creaturearchive.ucoz.com/load/creatures/4
Tą szczególnie polecam, o ile nie jest ich zbyt dużo, to są bardzo dobre.
http://www.wogjednostki.dbv.pl/downloads.php?cat_id=1
Polska strona, tutaj jest ich naprawdę dużo.
http://packa.ucoz.ru/load/38
Strona rosyjska, niektóre defy są dosyć ciekawe.

TopFunny525 PW
27 lutego 2012, 21:05
Liabaen, dzięki. Defy są mi potrzebne ze względu na to, iż z Wrót Żywiołów staram się zrobić taki zamek podobny do Sanktuarium w HEROES VI! Jeszcze raz Thanks for Links:D

Liabaen PW
27 lutego 2012, 21:18
Wie ktoś może w jaki sposób zwolnić animację (TYLKO JEDNEJ JEDNOSTCE) ?

EDIT
@up
Jako jedną z jednostek polecam dać koziorożca (jest na którejś z tych stron które ci podałem) jest bardzo ładnie zrobiony. Niebieskawy jednorożec z ogonem syreny (chodź mi to wygląda na ogon Nagi).

TopFunny525 PW
28 lutego 2012, 11:27
@Liabaen, poszukaj w script masterze(sm). tam można zwolnić całą jednostkę o kilka pól, ale jeśli ci chodzi o zwolnienie całej animacji defa. To Sorry i don't know.

BanBreaker PW
28 lutego 2012, 13:45
Prędkość animacji znajdziesz w CRANIM.txt (wnętrze H3Bitmap.lod).

Liabaen PW
28 lutego 2012, 15:40
@BanBreaker
Dzięki wielkie, już sobie poradziłem.

TopFunny525 PW
29 lutego 2012, 17:31
Czy ktoś posiada backup defów wszystkich jednostek z woga? Najpilniej z nich potrzebuje Hierophanty(pustelnika). Gdyby ktoś mógł to wysłałby mi linka? Proszę o pomoc.

avatar PW
29 lutego 2012, 18:42
Backup wszystkich jednostek z WoGa nazywa się instalka WoG. Instalkę WoG znajdziesz m.in. w Skarbcu. Jakieś inne, oryginalne pytania?

witchking PW
10 marca 2012, 14:06
Oto moje ostatnie dzieło;p Ale nie wiem czy to właściwy dział może lepszy był by jakiś z humorem.

Przestraszony Szlamowy potwór:




TopFunny525 PW
11 marca 2012, 17:35
@Witch King
No comment please:D.
strona: 1 - 2 - 3 ... 98 - 99 - 100 ... 162 - 163 - 164
temat: [H3/różne] Nasze własne jednostki WoG

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel