Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Przeklęta Machinatemat: Świecidełka i błyskotki, czyli nasze propozycje do Skarbca
komnata: Przeklęta Machina
strona: 1 - 2

Matheo PW
29 lutego 2012, 16:45
Tutaj możecie pisać o tym, co Waszym zdaniem powinno znaleźć się w skarbcu:)

TopFunny525 PW
29 lutego 2012, 16:54
Niestety Matheo. Podobny podajże temat istnieje, i znajduje się on najprawdopodobniej w piekielnej kuźni. Więc, tak sądzę. Zakładając temat o podobnym znaczeniu jest chyba nieopłacalne.

Matheo PW
29 lutego 2012, 16:59
Nie ma czegoś takiego jak piekielna kuźnia. Ja takiego tematu nie widziałem.

TopFunny525 PW
29 lutego 2012, 17:08
Komnata, piekielna kuźnia to komnata:D.

Belegor PW
29 lutego 2012, 17:22
Chyba Przeklęta Machina, chciałaś powiedzieć. Piekielna Kuźnia to budynek na mapie przygody w Heroes VI, dodaje jeden punkt mocy, czy jakoś tak.

TopFunny525 PW
29 lutego 2012, 18:22
@Syrious. Nieważne, zwykła wpadka. Zresztą na jedno wychodzi bo temat jak już wspominałem o podobnej tematyce już jest. Nie ma co ślęczeć nad tym. Trzeba najprawdopodobniej zamknąć temat i tyle.

vinius PW
29 lutego 2012, 18:49
A jak są jakieś konstruktywne sugestie, to kierować je do Smoka. Z tego co tutaj widzę, to jest temat, trochę postów, a w żadnym - propozycji o co Skarbiec wzbogacić można.

Matheo PW
29 lutego 2012, 20:03
Nie wiem gdzie masz ten temat, ja go nie widzę. Podasz w końcu link? Kurczę ledwo temat dodałem a już offopt sieją grrrr..

Może coś stąd :) link (Strona 7 i 9) Dwie przetłumaczone na polski kroniki.

Dark Dragon PW
29 lutego 2012, 21:19
Link do Kroniki w Skarbcu
Co do drugiej to nie jest w pełni ukończona, a jeśli będzie to chętnie ją tam wrzucę. (Co BTW Irh może mi napisać drogą prywatną ;) )

Irhak PW
29 lutego 2012, 21:30
Ognisty Księżyc czeka aż ktoś sprawdzi go pod kątem interpunkcji, gramatyki, etc. Drzewo Życia może dokończę przez noc :)
Tak się miewa sprawa moich tłumaczeń Kronik.

PS. Co znaczy nie jest ukończona? Feedback proszę na ten temat w odpowiednim temacie ;)

Dark Dragon PW
29 lutego 2012, 21:33
Chodzi o poprawki ewentualnych błędów :)

TopFunny525 PW
29 lutego 2012, 21:34
Irhak:
Ognisty Księżyc czeka aż ktoś sprawdzi go pod kątem interpunkcji, gramatyki, etc. Drzewo Życia może dokończę przez noc :)
Tak się miewa sprawa moich tłumaczeń Kronik.
A będzie ci się chciało wogóle w nocy irhak? Bo wiesz, zazwyczaj to się śpi w nocy a nie robi tłumaczenia:D. Chyba, że w twoim przypadku jest na odwrót.

Irhak PW
29 lutego 2012, 21:44
1) nie mody, a tłumaczenie
2) kiedy to ja ostatni raz położyłem się spać przed 4 to sam nie wiem :P

TopFunny525 PW
29 lutego 2012, 22:08
Irhak:
1) nie mody, a tłumaczenie
Ojć! Wpisałem nie to co trzeba, Zaraz poprawię.
Irhak:
2) Ostatnim czasem położyłem się o 4:P
Co tak wcześnie? Ja się kilka razy położyłem o szóstej rano!:D
Anyway: Wracając do rzeczy. Czy moglibyśmy się spodziewać, że te rzeczy trafią w najbliższym czasie do skarbca? Chętnie bym pobrał, jeśli byłoby gotowe;D
EDIT:Bodajże, słyszałem, że podobno ktoś z groty już tworzył podobne tłumaczenia, tylko nie pamiętam kto.

Irhak PW
29 lutego 2012, 22:23
Wszystko jest w odpowiednim temacie. I jeżeli nie będzie zbyt długo odpowiedniego feedbacka nt. tłumaczenia, to się wrzuci. A jak będzie - to się wrzuci po poprawkach ;)

Dark Dragon PW
29 lutego 2012, 22:24
Cytat:
EDIT:Bodajże, słyszałem, że podobno ktoś z groty już tworzył podobne tłumaczenia, tylko nie pamiętam kto.
Lunar i ja :P
Jeśli trafią w takiej formie to niczym nie będą się różniły od tych podanych przez Irhaka w linku do pobrania.

TopFunny525 PW
29 lutego 2012, 22:29
@Dark Dragon, a czy ta wasza wersja tłumaczenia nadal jest w skarbcu?

Matheo PW
29 lutego 2012, 23:20
Czytaj wszystkie posty! Dwa posty Dark Dragona wyżej masz link. Więcej o polonizacji kronik tutaj

TopFunny525 PW
1 marca 2012, 17:29
@Matheo, żadnego linku nie ma! Chyba, że go sobie wymyśliłeś:D. Anyway: Fajnie, że się za to zabieracie. I mam nadzieję, że jak najszybciej ukończycie to, co zamierzacie.

Matheo PW
1 marca 2012, 21:09
Jesteś mega wkurzający. W każdym temacie, w którym się udzielasz. 9 post od góry! Dark Dragon podaje link!!
strona: 1 - 2
temat: Świecidełka i błyskotki, czyli nasze propozycje do Skarbca

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel