Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [ważne] Horn of the Abyss
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 6 - 7 - 8 ... 95 - 96 - 97

Bychu PW
25 lutego 2012, 19:26
@Liabaen Gram już od niecałych dwóch miesięcy, a crashe miałem może 10 razy na jakieś 30 planszy. Po Rosyjsku masz tylko menu oraz opis miast i bohaterów które wprowadza dodatek. Tak więc nie wiem na co czekasz pobierz i zagraj.:) Bardzo polecam.

Mitabrin PW
25 lutego 2012, 20:57
Cytat:
Pomimo, że aż mnie świerzbi, żeby sobie pograć, to jednak wolę poczekać na niezbugowaną wersję + może polonizację.


W języku zrozumiałym (czyt. angielskim) dodatek wyjdzie dopiero w wersji 1.1... Team teraz nie zajmuje się głównie tłumaczeniem, więc nie zdziwiłbym się, gdybyśmy musieli na update poczekać sobie dobre pół roku...

Matheo PW
25 lutego 2012, 22:01
Uuu... A jak poważne są bugi w tej wersji? Mógłbym ktoś przybliżyć czego dotyczą?

AmiDaDeer PW
25 lutego 2012, 22:02
Crashe występują przykładowo przy multiplayerze, wczytywaniu własnych scenariuszy (nie zawsze), tworzeniu map losowych, łączonych artefaktach oraz randomowo, gdzie popadnie.

Bugi? Jakichś większych nie zauważyłem.

TopFunny525 PW
26 lutego 2012, 00:01
Mr.Hobbit:
Crashe występują przykładowo przy multiplayerze, wczytywaniu własnych scenariuszy (nie zawsze), tworzeniu map losowych, łączonych artefaktach oraz randomowo, gdzie popadnie.

Bugi? Jakichś większych nie zauważyłem.
Nie zapominaj również o Crashah występujących np. przy wchodzeniu do miasta,wczytywaniu gier czy też bądź co bądź np. mi gra bez żadnego powodu się sama wyłączyła O_O.
Anyway: Czy HD Mode mógłby załatwić sprawę związaną ze zgodnością?

Liabaen PW
26 lutego 2012, 15:55
Będzie to działać po instalacji na WoG-u? Czy koniecznie trzeba czystego SoD-a?

Irhak PW
26 lutego 2012, 16:00
HotA wymaga jedynie H3. Nie ważne czy to WoG czy SoD, bo WoG i HotA działają osobno (osobne pliki exe itp. itd.)

TopFunny525 PW
26 lutego 2012, 17:33
Irhak:
HotA wymaga jedynie H3. Nie ważne czy to WoG czy SoD, bo WoG i HotA działają osobno (osobne pliki exe itp. itd.)
Ja zainstalowałem na czystym HIII. Ponieważ Wątpię aby to mogło odtwarzać i woga i hote na jednym heroesie. Najlepiej skopiować czystego Heroesa(Jeszcze przed instalacją woga) a następnie wkleić do innego folderu. Potem na niego zainstalować Hote i voila!
Anyway: Czy są może gdzieś dostępne oddzielne Defy jednostek z HOTA? Tak tylko się pytam jakby co.

Liabaen PW
26 lutego 2012, 17:51
Informuję, że działa na WoGu. Miałem zamek na max rozbudowany, wiele bitew i ani jednego crasha czy bugu. Jestem pozytywnie zaskoczony. A i ciekawe są trzy ulepszenia (jednostka 3 poziomu, pirat z pistoletem).

avatar PW
26 lutego 2012, 17:56
A czy WoG działa dobrze w takim miksie?

AmiDaDeer PW
26 lutego 2012, 18:00
Tak, bo HotA nie nadpisuje oryginalnych plików gry.

TopFunny525 PW
26 lutego 2012, 18:01
@UP
Avatar, wątpię oj wątpię czy WOG,HOTA a nawet podstawowy HIII działa w takim miksie poprawnie.

AmiDaDeer PW
26 lutego 2012, 18:15
Podstawka działa jak podstawka z WoGiem. WoG działa jak WoG. HotA działa jak HotA... z elementami graficznymi WoGa. :P

Żadnych crashów i bugów z tym związanych być nie powinno.

Irhak PW
26 lutego 2012, 18:16
Jeszcze raz mam to wytłumaczyć? WoG i HotA mają osobne pliki wykonywalne. Oba korzystają z plików SoD, ale nie nadpisują ich. Mają dodatkowe własne pliki, z których korzystają. Podobnie ze stanami zapisu. Nie mieszają się. Nic z tej trójki nie powinno się mieszać z innym. Capishe?

TopFunny525 PW
26 lutego 2012, 18:37
Odpowie ktoś na moje pytanie zawarte pięć postów wcześniej?

AmiDaDeer PW
26 lutego 2012, 19:15
Skoro tak tylko się pytasz: nie widziałem takowych.

Liabaen PW
26 lutego 2012, 19:15
A nie da się ich po prostu wyciągnąć?

@down
Po instalacji wyciągnij z pliku .lod

TopFunny525 PW
26 lutego 2012, 20:12
Liabaen:
A nie da się ich po prostu wyciągnąć?
Niestety, nie da się, ze względu na to, że jest tylko instalator. nie ma jak w przypadku woga pliczków w formacie .wog i, że można zmienić na .rar jak w przypadku z wogiem. Pytam się bo jednostki są naprawdę fajne a defy by mi się nijako przydały. Zresztą, z tego co oglądałem, to kilka defów z hoty posiada HOL. Dlatego postaram się je zdobyć. O ile mi się uda.

witchking PW
26 lutego 2012, 20:18
To zainstaluj i wtedy wyciągnij. Da się bo sobie tak wyciągnąłem niksa.
MMArchive np się do tego nadaje. A wszystko jest w pliku Hota.lod w folderze data

TopFunny525 PW
26 lutego 2012, 20:21
Witch King:
To zainstaluj i wtedy wyciągnij. Da się bo sobie tak wyciągnąłem niksa.
MMArchive np się do tego nadaje. A wszystko jest w pliku Hota.lod w folderze data
Naprawdę? Można tak? Szkoda, że się wcześniej nie dowiedziałem. Dzięki wielkie za pomoc:D.
strona: 1 - 2 - 3 ... 6 - 7 - 8 ... 95 - 96 - 97
temat: [ważne] Horn of the Abyss

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel