Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: ACTA, czyli koniec wolnego Internetu...
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2

Sawyer PW
21 lutego 2012, 20:51
@Matheo

Widać że masz spaczony umysł dezinformacjami...
Jakbyś wiedział co się działo tak na serio w Libii, a nie to co ci zapodaje do stołu TV to byś nie mówił że Kadaffi był zły bo ustanawiał takie rządy, ludzie tam mieli dużo rzeczy za friko i dużo dofinasowań, dogodne życie!
Kaddafi nie chciał skrzywdzić swojego ludu tylko uchronić go przed kimś z zachodu. Takie jest moje zdanie.

Także tu internet nie pomógł a wprowadził chaos.

Matheo PW
21 lutego 2012, 21:22
Chyba nie mojego posta czytałeś. Nie pisałem nic o tym czy był zły, czy nie. Tylko że prowadził rządy totalitarne, a to akurat prawda.
Gdyby mu naprawdę zależało na obywatelach, to by nigdy nie dopuścił do takiej sytuacji. Ludzie może i mieli dużo za "friko", ale tylko dlatego, żeby nie przyczepili się do faktu, że on sam pławi się w luksusie. Małe masz pojęcie o zagraniach politycznych i możliwości wpływania na zdanie i opinię innych ludzi.

Ps. Wkurzają mnie ludzie, którzy czepiają się jednego słowa w obszernej wypowiedzi.

Sawyer PW
22 lutego 2012, 01:08
UP@
A mnie wkurzają ludzie którzy myślą że jak ktoś jest bogaty to ten ktoś jest zły bo pławi się w luksusie, wiesz co to jest suwerenność? My ją coraz to bardziej tracimy, dopóki Libia miała jego, to byli niezależni. Może nie byli wysoko rozwinięci ale pewno nie narzekali a to jest NAJWAŻNIEJSZE. (podkreślam)
Skoro Kaddafi miał dużo luksusu to jestem ciekaw czy wiesz ile luksusu mają ludzie od nas. Więc proszę Cie, nie wytykaj mi błędów których jeszcze nie popełniłem. Co do tego że wyrwałem zdanie z kontekstu, nie lubie jak ktoś prawie takie głupoty że łeb boli.

Koniec rozmowy, bo spam się robi. Ty będziesz pisał swoje a ja swoje. Ty będziesz uważał że ty masz racja, ja będę uważał że ja.

Co do ACTA, to nie wiem czy wiecie ale nasz rząd chce jej nadal, ale dotyczącej tylko internetu. Będzie się nazwała tak samo, tyle że z dopiskiem "bis".

Matheo PW
22 lutego 2012, 15:11
Jeśli chcesz końca rozmowy, to powinieneś tylko o tym napisać. Ty mi ubliżasz, a ja mam siedzieć cicho?
Zastanów się co robisz.
Przeczytaj sobie jeszcze raz posta od którego zaczęła się kłótnia i zastanów się nad jego sensem. Niepotrzebnie czytasz między wierszami. Nigdzie nie wyrażałem swojej opinii o Kadafim. Bulwersują Cię słowa, które z moich ust nie padły. Sam sobie wymyśliłeś moją opinię na jego temat. Bo ja nigdzie jej nie napisałem.

I mógłbyś uważać co piszesz. Ja w przeciwieństwie do Ciebie, nie ustalam na podstawie jednej wypowiedzi, czyichś cech charakteru i poziomu inteligencji.


Chcesz zakończenia rozmowy, a cegiełkę do kłótni dokładasz. Najlepiej będzie jeśli Ty usuniesz swoje posty (Bo to Ty zacząłeś na mnie wjeżdżać), a ja usunę swoje. Następnym razem takie opinie pisz na mojego e-maila, podanego przy rejestracji. I nie naskakuj tak od razu. Każdą kwestię da się wyjaśnić bez zbędnej złości.

Irhak PW
22 lutego 2012, 15:58
ENOUGH!

1) Wspominając skasowany post - nikt nie ma obowiązku czytać i komentować cudze posty.
2) Wyście chyba kłótni nie widzieli :P
3) Az mnie "zmusiliście" do czytania i komentowania :P

Cytat:
Różne rzeczy, czasami tajne przenikają do internetu.
Wszystko co jest przesyłane za pomocą Internetu można znaleźć (nie zawsze legalnie!). Jedynie droga papierowa jest dla nich w miarę bezpieczna. Jak to mówią: "Co raz się znalazło w Internecie, już z niego nie zniknie".

Cytat:
Gdyby nie internet, zamieszki w Syrii, Libii, Egipcie nigdy nie miały by miejsca a Muammar al-Kaddafi i Hosnie Mubarak, ciągle prowadziliby swe totalitarne rządy.
Niby nic nie ma o tym, że byli źli w tej wypowiedzi, ale jednak postronni mogą uznać, ze tak twierdzisz.

Cytat:
Wkurzają mnie ludzie, którzy czepiają się jednego słowa w obszernej wypowiedzi.
To wyładuj swoją złość najpierw w jakiejś grze (choćby i CS czy inne CoD), a potem odpowiadaj ze spokojem na posty ;)

Cytat:
Każdą kwestię da się wyjaśnić bez zbędnej złości.
Oho! "Udzielamy rad, których sami nie stosujemy" - słyszałeś o tym? ;)

Cytat:
Przywódcy innych państw się boją! Boją się tego że w każdej chwili społeczeństwo może rozpętać rewolucję. I wtedy oni pożegnaliby się z ciepłą, cholernie opłacalną posadką w sejmie czy senacie.
To be honest, nie każdy kraj tak ma... spójrz na władzę parlamentarną w bodajże Szwajcarii, na ich rozwiązanie. Oni nie dostają kasy za to, że są posłem czy senatorem, czy jak się tam zwą. Bycie posłem to tylko dodatkowa działalność, a utrzymują się zez zwykłej pracy.

Z (nie)pozdrowieniami ;)
Irhak

Sawyer PW
22 lutego 2012, 17:42
@Matheo

Gdzie ja cie obraziłem? Napisałem tylko że to jedno zdanie to głupota, bo to jest głupota. Nie powiedziałem słów na temat twojego intelektu czy czegoś innego, chyba że tak to zrozumiałeś to przepraszam.

Ja zakończyłem dyskusje swoich postem, ty swoim. ;)

Także koniec, te posty pojutrze/jutro wygasną.

EDIT:

Jeszcze jedno, co do obrażania, to z spaczonym umysłem było pół żartem, pół serio. Myślałem że zrozumiesz o co chodzi. No ale okej.

Matheo PW
22 lutego 2012, 18:04
Dzięki Irhak.. Wiesz jak już się wtrącasz do rozmowy. To mógłbyś komentować obie strony . A Twoje teksty pod cytatami moich słów, w większości potwierdzają to co napisałem. Dzięki za to ;) I dzięki za zrobienie ze mnie winowajcy całego sporu.

Również serdecznie (nie)pozdrawiam.

Irhak PW
23 lutego 2012, 22:59
Jednak mi się chciało skanować CDA :P
Skan 1
Skan 2
Skan 3

vinius PW
23 lutego 2012, 23:09
Pamiętaj, że wrzucając te skany łamiesz prawo autorskie :P.

Matheo PW
24 lutego 2012, 09:12
No,no nieźle.
W skanie pierwszym wymienionych jest kilka plusów ACTA, o których wcześniej nie słyszałem. Z artykułu można wywnioskować że w ACTA, piractwo w internecie to sprawa drugorzędna. Cały pomysł ma podłoże polityczne. Jest zawiązany przez kilka krajów przeciwko konkretnym państwom.
strona: 1 - 2
temat: ACTA, czyli koniec wolnego Internetu...

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel