Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Portal Przeszłości (Heroes VI)temat: Jednostki Nekropolii
komnata: Portal Przeszłości (Heroes VI)
strona: 1 - 2

Alamar PW
14 stycznia 2012, 17:38
Tak

trybik1982 PW
14 stycznia 2012, 18:07
korzyść, dzięki

TopFunny525 PW
17 lutego 2012, 20:39
Powiem wprost. Od czasu wydania Heroesa VI nekropolia stała się moją jedną z ulubionych ras. Muzyka jak i jednostki są bardzo..... ciekawe? nie wiem jak to ująć. W każdym bądź razie dobrze że dali Tkaczki przeznaczenia oraz ghule itp. Bo tak ciągle w kółko były zombie, kość. smoki i tak dalej i tak dalej. Więc z mojego punktu widzenia to dobrze że chociaż coś zmienili w nekropoli.
A co do poprzedniego postu pana Bluearga cytuje:
Jednostka 7 poziomu, czyli Tkaczka Losu - hm, dziwna. Po pierwsze, w Nekropoli rządzą kobiety? :o.
Ano rządzą! Przecież Asha to kobieta a zarazem przywódczyni wszystkich nekromantów! W HV się nie grało czy co?
Anyway, kolejny cytat:
Na filmikach widziałam też, że jakoś dziwnie sztywno trzyma te swoje dłonie w powietrzu, co mnie nieco zraziło. A i zmienia się w przerośniętego pająka!
Symbolem Ashy jest pająk. A Namtaru(Tkaczki przeznaczenia) są wcieleniem Ashy. Nic więc dziwnego że przybierają postać taką a nie inną.

Alamar PW
17 lutego 2012, 21:46
Cytat:
Przecież Asha to kobieta a zarazem przywódczyni wszystkich nekromantów! W HV się nie grało czy co?
Asha to nie kobieta. Asha to smoczyca. I nie jest przywódczynią nekromantów. W ogóle ichnie dostrzega.
Nekromanci czczą tylko jedno z trzech oblicz Ashy, a i tak źle je interpretują.

Cytat:
Symbolem Ashy jest pająk. A Namtaru (Tkaczki przeznaczenia) są wcieleniem Ashy.
Namtaru są "dziećmi" Matki Namtaru, a ona sama jest uosobieniem koszmarów, a nie wcieleniem Ashy.
Pająk nie jest też jej symbolem. Pająk jest błędną interpretacją jednego z jej oblicz.

Szczegóły dla zainteresowanych tutaj.

Cysierius PW
18 lutego 2012, 19:07
Chyba chodziło oto że kościany pająk to symbol nekromantów
strona: 1 - 2
temat: Jednostki Nekropolii

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel