Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Mroczna Świątynia (Heroes Online, Clash of Heroes)temat: Ogólnie o Arcomage
komnata: Mroczna Świątynia (Heroes Online, Clash of Heroes)

Acid Dragon PW
18 sierpnia 2004, 07:47
co to takiego? skąd to się wzięło? dlaczego nic o tym nie wiem? 

 Na te i podobne pytania możecie tu odpowiadać. W końcu dość niewiele osób zna tę grę. Możecie również pochwalić się swymi najlepszymi wynikami oraz różnymi ciekawymi sytuacjami, które zobaczyliście podczas gry.

 Miał ktoś na przykład kiedyś zestaw 'smoczych' kart?

Dru PW
10 listopada 2004, 21:21
No dobra to ja mam parę pytań a dokładnie dwa

Czym się różni wersja Arcomage która znajduje się w serii M&M a tą samodzielną. Jest więcej kart,?

Czy można w jakiś sposób ściągnąć z Internetu pełną wersje Arcomage a nie tylko demo?

Acid Dragon PW
10 listopada 2004, 22:52
Nie, pełna wersja ma dokładnie takie same możliwości jak trial. Jedyną (ale sporą) wadą wersji trial jest ograniczenie czasowe (15 minut), po którym gra przestaje działać.

A co do ściągnięcia pełnej wersji to nawet gdybym coś na ten temat wiedział, to przecież i tak nie mógłbym powiedzieć, bo to nielegalne. Oczywiście wysyłanie mi prywatnego maila w tej sprawie to też 'bardzo zły' pomysł...

Dru PW
11 listopada 2004, 22:39
To w takim razie jest to po prostu wykradanie pieniędzy od graczy jeśli arcomage w MM i gra to ta sama wersja bez żadnych dodatków. Przypomina mi to trochę Heroes Chronicles ale tam w końcu dostawaliśmy dodatkowe misje no i chyba ciekawą fabułę....


Acid Dragon PW
12 listopada 2004, 13:25
Well..... gwoli ścisłości - Faktem też jest, że wersje w MM były pozbawione wszelkich opcji (których w końcu w Arcomage jako osobnej grze jest całkiem sporo), kilku kart, możliwości gry przez sieć, czy tablicy najlepszych wyników, ale faktem jest, że nawet to wszystko raczej nigdy nie było warte aż takiej ceny... a szkoda, bo gra jako taka jest całkiem przyjemna i gdyby można ją było dostać za rozsądną, bardzo niską cenę, mogłaby się okazać wręcz 'hitem'. Obecnie sądzę, że skoro MM8 wyceniane jest jeszcze na 19.90 zł, to sama gra Arcomage powinna kosztować jakieś 5-10 zł, a więc ok 1.5-2.5 $ , DWA dolary, a nie 60...

Jeszcze inna sprawa, że wskutek bankructwa 3DO i tak chyba już wogle nie możne jej legalnie kupić...

Dru PW
12 listopada 2004, 17:57
No tak, strona leży po mojej stronie bo źle przeczytałem twój ostatni post ale ty chyba tez źle zrozumiałeś mój pierwszy post :p wiec poprawie moje wypowiedzi:

>>>Czym się różni wersja Arcomage która znajduje się w serii M&M a tą samodzielną. Jest więcej kart,?

W tym przypadku to ty źle zrozumiałeś :p chodziło mi o to czym się różni to Arcomage co jest w serii M&M a tym jako osobna gra. A ty mi podałeś czym się różni pełna wersja od dema :p

>>>>Nie, pełna wersja ma dokładnie takie same możliwości jak trial. Jedyną (ale sporą) wadą wersji trial jest ograniczenie czasowe (15 minut), po którym gra przestaje działać

Tutaj to ja źle przeczytałem :p nie wiem jak.... ale.... uznałem twoją wypowiedz na odpowiedz na moje pytanie :p:p lepiej już nie będę pisał po..... no właśnie i tu mi brakuje daty tego posta...ale na pewno nie będę pisał późno w nocy :D:D bo dzieją się ze mną dziwne rzeczy...


Ale ok. ostatnim postem odpowiedziałeś na moje pytanie a co do mojej ostatniej wypowiedzi uznaj ja za nie ważną

Acid: Nie zaprzeczam :)

Rabican PW
6 kwietnia 2005, 07:18
Hmm... Ogólnie o Arcomage? Więc krótko: cudo. To świetna karcianka, jak dla mnie o wiele lżejsza i przez to bardziej relaksująca niż MtG. Często sobie włączam MM8 (lub MM7, czasami lepiej mi się gra w starszą wersję Arco) i gram gdzieś postacią o niskim szczęściu. Miodzio.

Kreator PW
8 sierpnia 2006, 08:23
Bardzo fajna karcianka, ale jedna karta mnie dobija, mianowicie zamiana swojego muru z przeciwnikiem (M&M8).
Przy okazji jedno pytanko, czy ma to wpływ którą postacią z naszej drużyny gramy?
Pozdro.

AlamarNie ma to żadnego znaczenia - jest to gra "niezależna" od mechaniki MM.

Alamar PW
25 sierpnia 2006, 15:05
Arcomage na Nintendo DS
(trochę informacji po angielsku)

Dark Dragon PW
24 lutego 2007, 12:40
Grał ktoś w "Ants"?
Dla tych którzy nie wiedzą:
Gra została stworzona na podstawie Acromage. Ants posiada licencję Freeware. Instalka zajmuje ok. 747 KB. W tej grze czerwone mrówki walczą z czarnymi.

Dark Dragon PW
25 lutego 2007, 12:13
Czy da się zrobić dodatek do Acromage?

Acid Dragon PW
25 lutego 2007, 13:14
śmiem wątpić.
Prędzej całą grę od nowa z użyciem nowych opcji i kart, nieco analogicznie do projektu MultiArcomage. No ale KTOŚ musiałby się za to zabrać...

Dark Dragon PW
25 lutego 2007, 13:38
Oto projekt moich 3 nowych kart do gry. Użyłem grafik z NU oraz z projektu WoGa.

http://img120.imageshack.us/img120/1981/nowekartywx9.png

1. Czy to mogłoby się znaleźć MultiArcomage?
2. Czy mógłbym sam to dodać do MultiArcomage na moim dysku?
3. Czy można spolszczyć MultiArcomage?

Dark Dragon PW
7 marca 2007, 16:19
Jest wersja po polsku Arcomage na Nintendo DS?

Powstaje, także wersja na GBA Acromage. Oto link do strony projektu:
http://www.arcomage.modus-operandi.info/

EDIT: Jest też kilka innych b. podobnych gier do Acromage:

REALMS OF MAGIC (1.0)
Dane:

Platforma Windows 95, Windows 98, Windows Me, Windows 2000, Windows XP
Język Angielski
Autor Digital Lights
Licencja Shareware (Free to Try)
Cena USD $15.00
Rozmiar 4516 KB

Link do triala (20 min.) http://www.digitallights.co.yu/realmsofmagic/RealmsOfMagic.exe

OverTower (1.9)

Platforma Win95, Win98, WinME, WinXP, WinNT 4.x, Windows2000
Język Angielski
Autor Digital Lights
Cena USD $15.00
Rozmiar 2.7 MB
Wymagania Win95, DirectX 7.0, 32MB RAM, 10 MB Hard disk space

Link do triala (30 dni)
http://www.softplatz.com/Soft/Games/Strategy-War/12739.exe




Ginden PW
30 listopada 2007, 20:55
I have got a problem. Chciałem hostować grę, lecz pojawił się błąd i wywaliło mnie do windowsa. Mam pełną wersję z... pewnego miejsca.
EDIT: Racja o Przewspaniały. Mea culpa, mea culpa.

Acid Dragon PW
30 listopada 2007, 21:21
to przeczytaj może uwagi tam napisane ;P.

vinius PW
13 lutego 2012, 01:15
Czy da się Arcomage odpalić na windows 7 (wersja 64 bity) tak, aby po ludzku wyświetlało grafikę? Gdy ustawiam 256 kolorów, nie widać części elementów gry.

Dark Dragon PW
13 lutego 2012, 17:04
Cóż, u mnie działa przy zmianie kolorów. Spróbuj trybu zgodności...

vinius PW
13 lutego 2012, 17:10
Nie pomaga. Dodam, że jest to wersja 3.0 gry.

Dark Dragon PW
13 lutego 2012, 20:04
Zawsze można doinstalować tryb zgodności z XP, czyli de facto wirtualny system.
temat: Ogólnie o Arcomage

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel