Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Nieznane Opowieścitemat: [RPG] Tańcząc Z Korzeniami Cierni
komnata: Nieznane Opowieści
strona: 1 - 2

Irhak PW
12 lutego 2012, 14:17
Serafin westchnął, przewracając oczami.
- Ja chcę, abyście dali mi w spokoju trenować! - zaakcentował wyraźnie ostatnie słowo. I tak już miał nawet obmyślany plan działania podczas tej 'misji'. Nie ufał nikomu, więc miał podstawy reagować jak reagował. - I dla twojej wiadomości, sir - przedrzeźniającym tonem wypowiedział ostatnie słowo - wszyscy jesteśmy najwyraźniej martwi.

AmiDaDeer PW
12 lutego 2012, 14:25
- Hoho, nie sądziłem i nie zauważyłem najwyraźniej jednocześnie, że zasady tej wspaniałej zabawy się zmieniły! Gdzie nasz wodzirej, kiedy go potrzeba? Dlaczego muzyka już nie gra tak wspaniale, jak jeszcze przed chwilą się zdarzyło? I najważniejsze... - tu Spencer przerwał i począł się nad czymś zastanawiać wyraźnie, ale nieprzesadnie, zauważalnie, choć nie do bólu jakkolwiek najmniejszego.

Swój wzrok skierował na Pana Niższego Niż Zwykle Być Panowie Powinni Zaiste, odkaszlnął porozumiewawczo wszystko to, co mu w gardle zalegało typowo, po czym rozpoczął pytanie:
- I say, My Dear Friend, czy podczas tej podróży będziemy mieli zapas herbaty? - tu spojrzał na swój kieszonkowy zegarek, wyjątkowej jakości przepiękny, zakupiony prawie za bezcen. - W końcu, niesłychane, już dochodzi piąta! It's tea time, I say!
strona: 1 - 2
temat: [RPG] Tańcząc Z Korzeniami Cierni

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel