Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Portal Przeszłości (Heroes VI)temat: Import save'ów z Heroes 6
komnata: Portal Przeszłości (Heroes VI)

Mario618 PW
7 lutego 2012, 19:38
Witam serdecznie forumowiczów.

Mam pytanie. Jak zaimportować save do Heroes VI. Reinstalowałem Windowsa, po reinstalacji zainstalowałem Heroesa (oryginalny jakby ktoś pytał). Przed reinstalacją Windy zrobiłem kopię całego folderu z moich dokumentów. Teraz skopiowałem z powrotem cały folder do moich dokumentów i po uruchomieniu gry nie ma ich w zapisach gry... Szkoda mi kampanii, bo byłem w połowie przechodzenia Nekromantą i nie chciało by mi się ponownie jej przechodzić. Pół biedy z zapisami Hot Seat bo można od nowa zagrać.

Jakieś propozycje rozwiązania problemu?

Alamar PW
7 lutego 2012, 20:20
Sejwy są przechowywane na serwerze Ubisoftu. Ztego co się orientuje, powinny też być w plikach systemowych na dysku C. Dla Windowsa 7 wygląda to tak:

C:\Users
azwa_użytkownika\AppData\Local\Ubisoft Game Launcher\

Nie powiem Ci jednak czy na pewno to są owe szukane sejwy.

Mario618 PW
7 lutego 2012, 22:00
Skopiowałem jedynie folder z dokumentów.

Miałem włączoną synchronizacje ale nie ma nic...

Alamar PW
7 lutego 2012, 22:09
Przy włączonej synchronizacji, gra powinna ściągnąć sejwy na dysk twardy, ale... DZIŚ (i jutro) SERWERY NIE DZIAŁAJĄ, więc musisz poczekać, prawdopodobnie do czwartku.

Mario618 PW
8 lutego 2012, 00:05
Nie działają? Przed chwilą grałem online.

Mario618 PW
8 lutego 2012, 09:26
Ok, zapisy działają ;)

Alamar PW
8 lutego 2012, 09:43
Dobrze słyszeć.

DEEJAY PW
11 lutego 2015, 02:34
Witam, jestem tutaj nowy i trafiłem na temat który mnie interesuje. Chodzi mi o zapisaną kampanię, którą w ponad połowie przeszedłem, ale na nieoryginalnej wersji gry, teraz zakupiłem oryginał i chciałbym te "savy" wrzucić do gry, ale nie wiem jak. Jak to ogarnąć? Z góry dzięki za każdą radę. Pozdrawiam

gryfheroes6 PW
11 sierpnia 2015, 17:08
Odnośnie Save'ów z Heroes 6.
Na starym komputerze grałem w H 6, synchronizacja z chmurą była włączona. Po przesiadce na nowy komputer (czysta instalacja, nie przenosiłem niczego ze starego komputera), po instalacji H VI od nowa, połączeniu z Uplay zaczęły pojawiać się błędy w synchronizacji (nie mogła się ona zakończyć). Po wejściu do gry okazało się, że osiągnięcia mam aktualne, dodatki odblokowane, misje które przeszedłem również są dostępne. Ogółęm ujmując postęp w ilościach misji był prawidłowy.

Jedyną różnicą był brak zapisów z misji, które dawniej zacząłem, ale nie dokończyłem. Nawet jeśli było to nowym, osobnym (osobistym) bohaterem.
Jakiś pomysł dlaczego tak?
Pozdrawiam

Demorator PW
11 sierpnia 2015, 17:26
Mój pomysł jest taki:

Synchronizacja pobiera kolejne zmienne i pliki w określonej kolejności, i je zapisuje, aż do pierwszego błędu. Pobranie i zapisanie zmiennych o osiągnięciach i ew. własnych bohaterach nie sprawia jej trudności, więc pojawiają się one na Twoim komputerze. Potem przychodzi czas na wielki plik z zapisem, przy którym są jakieś problemy, więc zgłaszany jest błąd, ale jako, że każdy plik pobierany jest i zapisywany oddzielnie, to nie tracisz tych, które zdążyły zostać pobrane.

Moje rozwiązanie: dokończ wszystkie pozapisywane misje i potem przenieś tylko informację o ich ukończeniu.

Andriej PW
26 lipca 2016, 16:25
Wiem, że będzie to odkop, ale chciałbym poinformować osoby mające problem z przerzucaniem save'ów z trybu offline np. na nowy komputer, że aby gra widziała save'y, to nazwa gracza musi być taka sama jak nazwa folderu z save'em. Nazwa folderu z kolei jest taka sama, jak nazwa użytkownika w kompie. Więc jeśli po prostu wywalisz save do folderu w Moich Dokumentach (czyli pójdziesz w moje ślady), a coś z powyższych nie będzie się zgadzać to nie pograsz.
temat: Import save'ów z Heroes 6

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel