Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Mroczna Świątynia (Heroes Online, Clash of Heroes)temat: Dywagacje na temat nowych spin-offów
komnata: Mroczna Świątynia (Heroes Online, Clash of Heroes)

Dark Dragon PW
7 lutego 2012, 18:07
Takowe na pewno się pojawią. Jak myślicie jakiego typu to będą gry? Jaki typ gry widzielibyście w świecie Mocy i Magii?

Ubi pytała o to w jednej ze swoich ankiet, chociaż były to raczej luźne pytania to może coś zwiastują...

Mitabrin PW
7 lutego 2012, 19:53
Patrząc na popularność poszczególnych tytułów, to nie zdziwiłbym się, gdyby Ubi próbowało wyrobić markę M&M na konsolach przenośnych.

Osobiście myślę, że bardzo możliwa jest konwersja Clash of Heroes na urządzeniach Apple... Biorąc pod uwagę dotykowe ekrany owych urządzeń aż dziwi mnie to, że CoH pojawił się szybciej na stacjonarnych urządzeniach.

Oprócz tego uważam, że fanie by było gdyby stworzono coś w stylu Dissidi Final Fantasy w świecie Might & Magic... Mogłaby to być fajna historia łącząca światy. W wersji Final Fantasy udało im się połączyć 14 światów... chyba zrobienie czegoś takiego z dwoma byłoby łatwiejsze... :3

Dark Dragon PW
7 lutego 2012, 19:59
Chodzi o łączenie uniwersów za pomocą czasoprzestrzeni? Jeśli tak to pewnie byłoby to strasznie karkołomne, ale osobiście byłbym jak najbardziej za :)

Irhak PW
7 lutego 2012, 20:34
Ja bym tam najchętniej zobaczył jakieś MMO RPG w stylu np. Cabala. Zaczęlibyśmy powiedzmy na Xeenie i mieli możliwość podróży w 3-4 miejsca (1. po Xienie, 2. Antagarich, 3. Axeoth, 4. Ashan). Byłoby to idealne połączenie fabuły wszystkich 'światów'. ;)

Dark Dragon PW
7 lutego 2012, 20:38
Sam myślałem na czymś w tym stylu. Niestety w formie oficjalnej to nierealne, aczkolwiek niezwykle przeze mnie pożądane. Przypomina mi to wczesną koncepcję LoMMa :)

vinius PW
7 lutego 2012, 20:51
Moim zdaniem to jest pomysł! Oczywiście, gdyby podjął się go Ubi, to by epicko spartolił, wprowadził x opłat etc, ale pomarzyć zawsze można.

W końcu moglibyśmy się zmierzyć twarzą w twarz lub założyć kwasową gildię ;).

Irhak PW
7 lutego 2012, 20:55
Cytat:
W końcu moglibyśmy się zmierzyć twarzą w twarz lub założyć kwasową gildię ;).
Taa... nie ma to jak pokonać Acida na jego własnym podwórku (Xeen :P)

Alamar PW
7 lutego 2012, 21:57
Akurat on pochodzi z Terry. :P

Co do MMO, to na pewno Ubisoft o tym myślał, tylko by stworzyć taką grę, trzeba sporo zainwestować i mieć porządne serwery, pomoc techniczną i kontakt z graczami. A widać jak to na razie wychodzi.

Poza tym chińskie Heroes Online jakoś żyje, więc jak już, to bym się spodziewał przeniesienia tego tytułu na rynek zachodni.

Dark Dragon PW
7 lutego 2012, 22:51
To byłoby ciekawe rozwiązanie, HO jako jedyna gra Ubi rozgrywa się w starym uniwersum. Chociaż, nie było takich prób już czasem?
temat: Dywagacje na temat nowych spin-offów

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel