Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Nieznane Opowieścitemat: [OGÓLNY] Tańcząc z korzeniami cierni
komnata: Nieznane Opowieści
strona: 1 - 2

Mitabrin PW
22 września 2011, 22:38
Stwierdziłem, że moc samego jedwabiu byłaby praktycznie bezużyteczna w sesji, więc uogólniłem do ubrań WoGóle (tym bardziej, że działa to na niewielką odległość. Chińczyk dosłownie wsadzał Tą rękawiczkę Urgenowi w twarz).

Mocy postaci Tritha nie zmienię.

Co do playlisty... Ups... dziwne... musiałem przez przypadek wrzucić filmik z kocykami do playlisty z muzyką zamiast do playlisty z kucykami (playlista z kucykami do znalezienia tu - LINK). ;)

OGARexs PW
23 września 2011, 07:35
Dlaczego ja? Ech no dobra to już 3 sesja która nie zakwalifikowywałem się (Z czego 2 umarły) I jest jeszcze wiele spraw do załatwienia(Sesja ŚS, Maincraft I MLP:FIM yey!)Więc pewnie nie miał bym czasu.
PS: Bez kucyków daje sesji 2-3 tygodnie.

Mitabrin PW
23 września 2011, 17:09
Aktualnie sesja ma już 1,5 roku, więc 2-3 tygodnie to nic. :P

AmiDaDeer PW
29 października 2011, 17:33
Minął ponad miesiąc od ostatniego posta...

...i co dalej? :P

OGARexs PW
6 grudnia 2011, 21:35
Szury karaluch i pajęczyny ech. Właściwie w weekend mam trochę wolnego czasu i zabiorę się za poprawę mojej karty postaci.

Mitabrin PW
2 lutego 2012, 00:16
Bym był zapomniał... Tu macie krótki opis frakcji, której podpadliście:

Po rzezi związanej z Biblioteką Ludzkości jakikolwiek opór przeciwko miastu na bardzo długo zamilkł. Jednak po dłuższym czasie nowi mieszkańcy Leprosusa, którzy o całym incydencie wiedzieli tylko z opowieści postanowili odnowić idee starego ruchu. Powstało coś na kształt parodii starego ruchu rewolucyjnego, który bardziej skupia się na wychwalaniu śmiałości i dokonań poległych, aniżeli na przejmowaniu władzy nad miastem. Niemniej Gildia cieszy się wielką popularnością wokół uwięzionych i można nazwać ją największą religią w całym Leprosusie. Z uwagi na znikome zagrożenie dla miasta Somnambulicy bardzo rzadko interweniują w sprawie Gildii.

OGARexs PW
19 lutego 2012, 20:02
Magiczny kucyk latający w mojej głowie zmusił mnie do poprawienia karty postaci...



Imię:Damian "Assassino Incubi" Nowak

Historia: Urodził się w 1909 roku w Austrii na Galicji. wieku 10 lat po I Wojnie Światowej przeprowadził się do Gdyni. Tam też dorastał. W wieku 15 lat zaczął uczęszczać na lekcje szermierki. Walczył dobrze. Wszystko się skończył gdy postanowił 31 sierpnia 1939 r. pojechać do kumpla z Westerplatte na melanż. Nie obudził się...

Znalazł się w dziwnym, czarno-białym świecie bez zapachu. Gdy spytał pierwszego lepszego przechodnia powiedział mu
-Leprosus i odszedł. Po tygodniu dowiedział się co i jak trzeba robić.

Pierwszym jego koszmarem któremu pomógł był dość ...specyficzny.Mały chłopiec został skazany na śmierć za ukradnięcie jabłka z sadu króla. Gdy Damian to zobaczył natychmiast pośpieszył mu z pomocą. Za pomoc chłopiec dał mu jabłko.

Innym razem pomagał malej dziewczynce uciec z płonącego domu. Dała mu w zamian miecz.

Innym razem pomógł pewnemu mężczyźnie. Siedział w kaftanie bezpieczeństwa i ciągle mówił, że zewsząd oblewa go wspaniała czerwień lecz muchy, ciągle gryzą jego oczy. Odpędzał muchy a w zamian trzymał dar widzenia.

Deformacje? Zdobył jedną gdy pobił, a właściwie omal nie zabił człowieka który bił innego polaka. Wyrosły mu za to skrzydłopodobne metalowe, świecące przedmioty na plecach.

Na ogół przesiaduje w opuszczonej wierzy skąd ma całkiem ładny widok na Leprosus.

ekwipunek: Biała szata, czarne spodnie, złota zbroja no i kusza zmajstrowana z patyków, kamieni i sznurków znalezionych na obrzeżach miasta.

cechy: Jest doskonałym akrobatą, dobrze walczy i strzela z kuszy no i ma lekkie problemy z poczuciem własnej wartości. Jest też egocentryczny.

Deformacje...
Szpony
Metaliczne skrzydła(Tylko ozdobne)

... i nagrody
Jabłko
Miecz
Dar Widzenia
_______________

Ta wersja jet chyba lepsza.

Mitabrin PW
1 marca 2012, 17:36
W następnym tygodniu zrobię update sesji... Post ten piszę głównie po to, byście mnie zawczasu poganiali.

AmiDaDeer PW
17 marca 2012, 23:14
Jeżeli kogoś to obchodzi, to Mitabrin kazał mi napisać, że ze względów czysto prywatnych go nie będzie jeszcze w następnych tygodniach...
...co wcale nie znaczy, że nie będzie niedługo odpisu. :>

OGARexs PW
4 czerwca 2012, 15:52
Drogi Mitribinie. Sesja najwyraźniej (pod)upadła i chce się spytać czy dasz mi wolną rękę na rozruszanie jej?(Swoją drogą Ci to nie doradzam)

AmiDaDeer PW
4 czerwca 2012, 16:08
...lol.
strona: 1 - 2
temat: [OGÓLNY] Tańcząc z korzeniami cierni

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel