Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Cytadela Mocy i Magii  (Might and Magic)temat: Kwadratura Enrothu
komnata: Cytadela Mocy i Magii (Might and Magic)

Alamar PW
10 stycznia 2012, 12:06
...czyli zaproszenie do Minecrafta w celu zbudowania Enrothu wspólnymi siłami przez graczy. Serwer stoi (szczegóły u założyciela tematu na CH - należy wysłać mu PM-a), brakuje tylko osób, które by go zapełniły i pomogły zbudować i ożywić tę krainę.

fishkebab PW
10 stycznia 2012, 20:43
Niestety nie pomogę, ale widzę, że coś może z tego być. Szczerze, jeśli prace zostaną ukończone to pobiorę Minecrafta, aby wejść na ten serwer :D.

Snow Dragon PW
1 lutego 2012, 18:54
@Alamar.Ja mogę wejść na server Minecrafta.Ale muszę mieć IP.

Shael PW
1 lutego 2012, 19:43
Alamar chyba wyraźnie napisał co trzeba zrobić?

Alamar PW
4 lutego 2012, 13:08
@Karol

Po pierwsze musisz znać język angielski, by umieć się porozumieć z resztą graczy.
Po drugie musisz co nieco wiedzieć o samym Enroth z gry Might and Magic 6: Mandate of Heavens.
Jeśli spełniasz te warunki, to wtedy wysyłasz autorowi podlinkowanego tematu prywatną wiadomość (klikasz "PM" pod jego postem) ze swoją ofertą pomocy i z zapytaniem o numer IP serwera.

Liabaen PW
25 lutego 2012, 17:56
Jest to server na którym gracze MUSZĄ budować mniej więcej realny Enroth, czy może, każdy gra jak chce, ale w klimacie MM (Rpg server w klimacie M&M) ?

Alamar PW
25 lutego 2012, 18:46
Raczej to pierwsze.

Alamar PW
14 czerwca 2012, 10:00
Dwie ciekawostki z Minecrafta: Bastion i Nekropolia.

Dark Dragon PW
14 czerwca 2012, 21:41
Nawet, nawet im to wyszło :)

Gryphonheart PW
30 lipca 2012, 01:19
http://i49.tinypic.com/23tkyg9.png" border="0" alt="Image and video hosting by TinyPic"
A to jest moja wersja bastionu. Zajęło mi to samemu coś ponad tydzień.

TopFunny525 PW
30 lipca 2012, 11:06
Bardzo ładny. Mi przypadł do gustu:). Prześlij go twórcom serwera na Celestial, może go przyjmą:)

Gryphonheart PW
30 lipca 2012, 13:59
Na Celestial robią Enroth z MM6 więc ten zamek na nic im się nie przyda. Aktualnie kombinuję jak terraformować(?) Antagarich w Minecrafcie. W sumie to na może niecały tydzień będzie już jakaś wersja alfa bez wzniesień i tylko sam zarys kontynentu.

P.S. Miło by było jakby ktoś miał Minecrafta i chciał mi pomóc w tworzeniu świata jak teren będzie gotowy. Później (nie dziś i nie jutro) można by było zrobić nasz własny serwer na zasadzie RPG za pozwoleniem odpowiednich organów tejże groty.

Alamar PW
30 lipca 2012, 17:51
W sumie to ja bym najchętniej samą Grotę w Minecrafcie ujrzał, a przynajmniej wyobrażenia graczy/projektantów, jak ona miała by wyglądać. ;)

Gryphonheart PW
30 lipca 2012, 22:59
Mogę wiedzieć gdzie Grata się znajduje? Mniej więcej i czy jest w jakiś sposób ukryta. Generalnie jakby jako tako istniał już serwer na takiej zasadzie jak źródło w linku, nic nie szkodzi na przeszkodzie aby grotę gdzieś wcisnąć do świata. W końcu serwer może być trochę luźny bo żadna gra nie pokazała całego kontynentu Antagarich.

http://www.youtube.com/watch?v=w0gLX_Kn_S8

Acid Dragon PW
30 lipca 2012, 23:12
W sumie dobre pytanie...

Wydaję mi się, że Grota może znajdować się na/pod Szmaragdową Wyspą przy Antagarichu. Wszak takie pochodzenie ma nasze obecne logo.

Alamar PW
30 lipca 2012, 23:51
A od kiedy zwiesz się Morcarack, by zawłaszczać czyjąś siedzibę? Poza tym jest za mała:P

W Nighonie masz pełno jam o odpowiednim metrażu.

Acid Dragon PW
30 lipca 2012, 23:54
A to stare dzieje. Wówczas tamta Grota była tylko małą dziurą w skale. A samego smoka ubiło podobno kilku poszukiwaczy przygód strzelając przez 5 godzin z łuków.

Dopiero gdy myśmy tam przybyli i zaczęli rozbudowę, to z małej dziury zrobiła się wielka dziura ;P.

Alamar PW
30 lipca 2012, 23:57
Mam uwierzyć, że smok przez 5 godzin nie potrafił usmażyć sobie jedzenia? :P
Cytat:
Tu spoczywa Morcarack. Przez 5 godzin chuchał i dmuchał, ale nie był w stanie usmażyć jedzenia i to go zabiło.

Poza tym wyspa ma jeszcze inne podziemia w postaci byłej Świątyni Księżyca, więc przy poszerzaniu lokum przewierciłbyś się do "sąsiadów". :P

Wymyśl lepiej jakąś inną bajeczkę. ;P

Gryphonheart PW
31 lipca 2012, 14:41
Miejsca jest i to sporo. Świątynia księżyca rozciąga się pod powierzchnią morza, a jaskinię można przecież wydrążyć w głąb tak jak smoki na Jadame.
temat: Kwadratura Enrothu

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel