Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Wieża Siedmiu Smoków (Heroes V)temat: Sanktuarium
komnata: Wieża Siedmiu Smoków (Heroes V)
strona: 1 - 2 - 3

Desper PW
11 sierpnia 2011, 12:59
Wiecie może jakie jednostki miały się tutaj pojawić. Widziałem kiedyś artwork nagi, ale nic poza tym. Macie może więcej informacji na ten temat.

Z góry dziękuję

Irhak PW
11 sierpnia 2011, 13:21
Hmm... jakie jednostki miały się pojawić? Spójrz do Sanktuarium z H6 ;)

Desper PW
11 sierpnia 2011, 14:53
Co z tego, że w H6 jest Sanktuarium, skoro nie zostały one wykreowane przez Nival, ale przez Black Hole. Takie porównanie jest bez sensu. To tak jakbyś porownywał H5 wydane przez Ubisoft do tego, które miało być wydane przez 3DO.

Ponadto artwork, opracowany przez Nival, pokazuje Nagę płci żeńskiej. W Sanktuarium w H6 nie ma nagi płci żeńskiej, a Kensei, oznaza tego, który włada mieczem.

Alamar PW
11 sierpnia 2011, 14:55
Nie ma?

I to nie Nival czy Black Hole wymyśla stwory Ashanu, lecz Ubisoft.

Irhak PW
11 sierpnia 2011, 14:55
Co miało być, a nie ma to już są tylko gdybania. Jakoś nie widzę, by Ubival miał jakieś rzeczy na Sanktuarium wybitnie przygotowane, w przeciwieństwie do Ubihole :P

Desper PW
11 sierpnia 2011, 16:18
Jak może mieć skoro Ubisoft zrezygnowało ze wspólpracy z Nival na rzecz Black Hole?

Z tą zagadką zostawię Cię na dłuższy okres czasu. Przeanalizuj ją, a pomoc znajdziesz tutaj: http://pl.wikipedia.org/wiki/Sylogizm

P.S.

Nie ma czegoś takiego jak Ubival czy Ubihole, ale coraz bardziej przekonuję się do tego, że jest Ubigłupota, zwłaszcza bez przedrostka "ubi".


Irhak PW
11 sierpnia 2011, 16:30
Cytat:
Nie ma czegoś takiego jak Ubival czy Ubihole
Dla wiadomości, gdybyś jeszcze nie zjarzył... Ubival i Ubihole to zwyczajowe określenie twórców 'nowej serii' homm - odpowiednio Ubisoft-Nival i Ubisoft-Black hole ;)

Alamar PW
12 sierpnia 2011, 11:28
model 1, model 2, model 3, model 4, model 5, szkic 1, szkic 2.

Desper PW
12 sierpnia 2011, 20:21
Dziękuje bardzo :) Widać różnice pomiędzy koncepacjmi z Nival, a tymi z Black Hole. Szkoda, że zrezygnowano z tej rasy. Naprawdę szkoda.

Dark Dragon PW
1 września 2011, 16:55
Po takim czasie przyznam, że trochę żal, że ta rasa nie pojawiła się chociażby w kolejnym rozszerzeniu, ale zawsze to jakaś podstawa moderska...

PaoDak PW
11 września 2011, 20:09
Mi też szkoda, że Sanktuarium się nie ukazało, ale zawsze można je zrobić, jako mod.

Dru PW
26 stycznia 2012, 21:14
Brak miasta Sanktuarium w Heroes V to wielka strata dla gry. Nie wiem jak dokładnie to miasto miało wyglądać w tej części i jakie dokładnie miały być jednostki, ale na pewno Sanktuarium było by ciekawszym i bardziej unikalnym miastem niż obecna Kuźnia z krasnoludami.

Jeśli chodzi o zrobienie modyfikacji z możliwością dodania, czy podmiany jakiegoś miasta na Sanktuarium jest to mało prawdopodobne, przynajmniej teraz. Może kiedyś będzie istniała możliwość wyeksportowania modeli i grafik z Heroes VI i wgrania ich do piątki :)

Puki co to tylko marzenia ściętej głowy ;)

Dark Dragon PW
29 lutego 2012, 10:48
jeszcze jeden model

Matheo PW
29 lutego 2012, 15:21
Z tego co wiem, to miał być trzeci dodatek ze świątynią. Jeśli Świątynia miała by zastępować jakąś frakcję, to raczej Orków. Chodziło o to, żeby każde Smocze Bóstwo miało swych wyznawców. Chyba że to Orkowie, zamiast Krasnoludów mieli by czcić Arkatha.

Dark Dragon PW
29 lutego 2012, 15:57
Przecież Smocze Bóstwo Nag to Shalassa. A pozostałości w formie plików można znaleźć w ToE. Prawdopodobnie też miał być trzeci dodatek, na pewno żadne zastępowanie.

Matheo PW
29 lutego 2012, 16:18
Wiem, wiem. Mogłem zacytować posta do którego to się tyczyło (mam nauczkę heh.)

Shalassa, to władczyni Nag, a Arkatha czciły krasnoludy. Wszystko wiem heh. Nie da się zrobić modu ze Świątynią?

TopFunny525 PW
29 lutego 2012, 17:07
Cytat::
a Arkatcha czciły krasnoludy
Arkatha jak już:D. Na przyszłość zapamiętaj. Anyway: Nagowie to rasa występująca w Ashanie. Czczą Shalassę. O której więcej można przeczytać w komnatach Heroes VI
Wracając do tematu. Nie spotkałem się z postacią nagi w Heroes VI. Może ci się pomyliła z Rakszą jak już? Też ma z cztery do sześciu ramion i powstrzymuje kontratak. Ale za to chodzi na dwóch nogach jak już. Możliwe, że widziałeś. Sam nie zaprzeczam oczywiście.

Dark Dragon PW
29 lutego 2012, 17:14
Cytat:
Wracając do tematu. Nie spotkałem się z postacią nagi w Heroes VI. Może ci się pomyliła z Rakszą jak już? Też ma z cztery do sześciu ramion i powstrzymuje kontratak. Ale za to chodzi na dwóch nogach jak już. Możliwe, że widziałeś. Sam nie zaprzeczam oczywiście.

Miałeś chyba na myśli Heroes V? A przeczytałeś cały temat?

Belegor PW
29 lutego 2012, 17:26
Jakie jednostki- na pewno samuraj i "gejsza". Trudno orzec, artysta nie podpisał swych prac, które nie przeszły dalej, tylko zostały jako ciekawostka.

TopFunny525 PW
29 lutego 2012, 18:23
@Dark Dragon, Miałem na myśli Heroes V tylko przez przypadek wcisneło mi się jeszcze I:D. I tak przeczytałem cały temat.
strona: 1 - 2 - 3
temat: Sanktuarium

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel