Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Przeklęta Machinatemat: Banowanie
komnata: Przeklęta Machina
strona: 1 - 2

MCaleb PW
17 lutego 2006, 19:55
Należałoby zgłosić pewną przykrą sprawę, mianowicie 'chamstwo się szerzy'. Od niedawna zauważyłem, że rejestruje sie 'nowy' użytkownik i z miejsca zaczyna bluzgać. Nie wiem jaki on (użytkownik) ma cel w tym, ale powinien (powinni?) zostać ukarany (-ni) wymazaniem i banem.
Dlatego też mam nadzieję, że Qui poprawi system banowania oraz rejestracji, albo doda filtry postów, bo to denerwuje.
Do tego czasu uprasza sie normalnych mieszkańców o nie zwracanie uwagi na tego typu wygłupy.

vinius PW
17 lutego 2006, 19:59
Podpisuję się również i popieram całym sercem.

Nie_mam_nicka PW
17 lutego 2006, 20:03
Heh niewiedziałem że to normalka tutaj :o A już wniosłem sprawę w sądzie Forum Kwasowej Groty. Co za głąb ze mnie :/ Oczywiście całkowicie popieram zbanowanie go(ich?)!!

Trang Oul PW
17 lutego 2006, 20:11
Najlepiej by było, jakby był algorytm, który automatycznie banuje albo kasuje użytkownika po napisaniu wulgaryzmów.

Alamar PW
17 lutego 2006, 20:14
Lepiej nie, bo są wyjątki gdy dozwolone jest ich używanie, np. cytowanie kogoś lub czegoś, a algorytm nie wyłapie takich subtelnych różnic i może wymazać kogoś niewinnego.

Trang Oul PW
17 lutego 2006, 20:15
No to niech chociaż usunie posta albo ocenzuruje wulgaryzm.

MCaleb PW
17 lutego 2006, 20:18
Taki filtr może sie nie udać, wystarczy popartzeć na spammerów emailowych, też znajdą jakąś lukę w filtrze spamu.
(specjalnie nie podaje przykładów, by się jakiś paproch nie uczył)

Acid Dragon PW
17 lutego 2006, 20:23
spokojnie, umysł (umysły?) łascicy jest już krok dalej..... albo i o cały maraton nawet - po Kataklizmie mieliśmy istotnie drobne problemy z pozbywaniem się istot pozbawionych ośrodkowego układu nerwowego (bo usunięcie konta to niestety za mało czasami), ale teraz już system wymazywania działa coraz skuteczniej. Oczywiście nie mogę wyjawić szczegółów ;).

I raz jeszcze: to NIE jest 'normalka' - nigdy nie pozwalaliśmy takim osobnikom tu przebywać i nie zamierzamy. Jednakże dla niektórych zwyczajny ban nie wystarcza.

MCaleb PW
17 lutego 2006, 20:25
Dobrze to słyszeć. A takie małe pytanie, na jak długo ten system pozbędzie się (pojedynczego) natręta?
EDIT: W takim razie miejmy nadzieję, że takie 'incydenty' nie bedą się już zdarzać.

Acid Dragon PW
17 lutego 2006, 20:51
cóż - 100% bezpieczeństwa mieć nie można nigdy, nawet w przypadku stolicy Erathii (jak pokazuje historia), ale będziemy się starać (lub raczej - Qui będzie się starać ;), aby to maxymalnie ulepszyć. Nie ma jakiegoś konkretnego 'czasu' zabezpieczenia przed danym natrętem. W teorii jednak Wymazanie, tudzież Eradication jest absolutnie nieodwracalne i trwa przez resztę wieczności...

Qui PW
18 lutego 2006, 12:53
Tylko bez paniki tu proszę... Wielolufowy miotacz laserowy w wersji dla prastarych gadów oraz wielogłowych zwierząt futerkowych jest już sprawny. Oczywiście, zdarza się, że piękne to miejsce zbezcześci swoją osobą jakiś lekkopółćwierćinteligent, któremu Galaretka wyżarła "musk", i na to nic nie poradzę, ale mogę zapewnić, że pozostałości po takich wizytach nie będą leżeć długo, a osobnik taki będzie miał powrót do tej krainy wybitnie utrudniony.

Alamar PW
18 lutego 2006, 18:23
Coś chyba nie wszystko działa jak trzeba. Licznik postów danego tematu pokazuje więcej niż faktyczna ilość postów w temacie (dolicza posty, które zostały usunięte).

MCaleb PW
18 lutego 2006, 18:39
Ja jeszcze do tego dodam, że czasomierz danego tematu nie wraca do daty ostatniego posta gdy najnowszy został skasowany i przy tym temacie wciąż jest 'new'. To chyba już wszystko.

Trang Oul PW
18 lutego 2006, 18:40
Zauważyłem też kilka tematów, w których nie ma postów. Wydaje mi się, że po skasowaniu ostatniego posta temat powinien zostać usunięty automatycznie.

Qui PW
18 lutego 2006, 18:56
Tak, wiem o tym, drobne skutki uboczne ostatnich modyfikacji, które wkrótce znikną. Skutki znikną, modyfikacje zostaną :P. Nie ma się czym przejmować. Redakcja przeprasza za usterki i życzy wesołego Święta Kwasu ;).

Acid Dragon PW
18 lutego 2006, 18:58
>>Wydaje mi się, że po skasowaniu ostatniego posta temat powinien zostać usunięty automatycznie.

no to akurat ci się ŹLE wydaje.

MCaleb PW
19 lutego 2006, 12:20
Wygląda na to, że nasz ulubiony bluzgaczo-spammer jest znowu na wolności. Więc proszę o usunięcie jego posta, znajdującego się tutaj.
PS. Gdy tamten post zostanie usunięty, ten też może zniknąć.

Qui PW
19 lutego 2006, 12:42
Not to worry. Eradicated. Prawdopodobnie nie wróci zbyt prędko :).

Boryna PW
19 lutego 2006, 18:35
No , niestety nasze forum zaczynają nawiedzać jacyś "niestety takich słów niema w żadnym znanym mi języku"
No ale skoro system baniwania jest gotowy i działa dobrze to długo oni nie pożyją w tym miejscu.............

MCaleb PW
20 lutego 2006, 15:39
Wnoszę prośbę o limitowanie zakładania tematów przez nowych użytkowników. Niechaj przez pierwszy tydzień będzie to jeden temat na dzień, bo ktoś znów zaczął zaśmiecać Salę Bohaterów! (powódź trwa, a mnie nie będzie przez kilka godzin)
EDIT:
Widzę, że Sala Bohaterów jest czysta, ale w Przeklętej Machinie ostał się jeden temat delikwenta. (już zniknął ;)
strona: 1 - 2
temat: Banowanie

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel