Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Sala Bohaterów  (Heroes I - IV)temat: [KB] King's Bounty
komnata: Sala Bohaterów (Heroes I - IV)
strona: 1 - 2 - 3 - 4

Haregar PW
17 grudnia 2010, 18:15
Oczywiście wynika z obrazka, ale wolałem się upewnić, gdyż kiedyś widziałem podobny obrazek, ale w kontekście do King's Bounty pierwszego. Może ktoś pomylił się w nazwie? Tego nie wiem, ale fakt faktem jest, że podobny widziałem z napisem "screen from King's Bounty".

vinius PW
17 grudnia 2010, 20:28
Przypominam, że przydałaby się jakaś osoba do tłumaczenia, Hobbit jest uprzejmy i może da radę coś tam zrobić, ale gdyby była jeszcze jedna osoba, to w kilka dni skończylibyśmy całość (na razie zrobiona jest jakieś 50% tekstów w grze). Dlatego proszę i radzę, radzę i proszę :).

Haregar PW
17 grudnia 2010, 21:07
Może ja? Chętnie pomogę i mogę pomóc bardziej niż w komnacie HoMM5, gdyż nie znam perfekcyjnie HTMLu, a jeśli chodzi o tłumaczenie tekstów... why not?

voncur PW
15 stycznia 2011, 15:13
na psp wrzuce sobie emulator Dosa i jazda, dzieki za linki

vinius PW
15 stycznia 2011, 16:33
Jak być może zauważyłeś, ze skarbca Groty możesz też pobrać KB2 po polsku.

Dark Dragon PW
27 czerwca 2011, 01:27
Nie wiem czy wiecie, ale na to lato szykuje się kolejna część KB!

King`s Bounty: Legions będzie turową grą strategiczną, w której oprócz rozgrywki w trybie single, będziemy mogli również odbywać pojedynki z innymi graczami w trybie multiplayer. Oprócz budowy armii i toczenia bitew, wykonamy zadania, które będą tworzyły tło fabularne gry. Wszystko to ma być ściśle powiązane z możliwościami oferowanymi przez Facebook.
Już niedługo rozpoczną się otwarte beta-testy King`s Bounty: Legions. Wszystkich zainteresowanych odsyłam na oficjalny profil gry na Facebooku. Rozgrywka ma być darmowa, ale będzie również istniała możliwość zakupu dodatkowych przedmiotów. Nival Network planuje regularnie wypuszczać bonusową zawartość, na którą będą się składały przede wszystkim nowe jednostki, potwory, mapy oraz zadania.

Docelowo King`s Bounty: Legions ma być również dostępny na urządzenia mobilne z systemami iOS i Android.

A w październiku KB:Online Czemu nikt o tym nie wspomniał nawet?

Irhak PW
27 czerwca 2011, 08:47
1) Fajnie! Kolejny powód, by nadrobić z serią :P
2) Co ten temat u licha robi w dziale o H1-4?!
No tak... jest już odpowiedni temat tutaj...

Dark Dragon PW
27 czerwca 2011, 11:27
Tamten temat odnosi się do starych KB...

IrhakIrhakTematy o KB scalone.

Shael PW
2 lipca 2011, 10:34
Nie wiedziałem gdzie to napisać. Kings Bounty wojownicza księżniczka, czy jakoś takoś, w najnowszym CDA! :)

Acid Dragon PW
2 lipca 2011, 12:40
Dzięki, wstawię o tym niusa nawet.

vinius PW
2 stycznia 2012, 17:11
Dość dobry artykuł, polecam nie tylko fanom KB (w końcu nie wstawiam linku sam dla siebie :P). Ciekawostki z historii gry, w tym nieoficjalnych kontynuacji.

Dark Dragon PW
4 stycznia 2012, 21:35
Ciekawy artykuł, wart poświęconego nań czasu :)
strona: 1 - 2 - 3 - 4
temat: [KB] King's Bounty

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel