Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: ERMowe jednostki
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3

MCaleb PW
25 stycznia 2006, 13:33
A pamiętam, że w WoGu po odwiedzeniu stosu czaszek walczyło się z Królem Liszem (tylko nie pamietam, czy miał zmienione imię, ale na pewno statystyki miał inne). To nie mogło globalnie zmieniać wszystkich liszów, bo inaczej jakbym grał nekropolią, to moje lisze byłyby niepokonane.

Altair PW
25 stycznia 2006, 13:46
Oczywiście imienia zmienionego nie miał :) .
A ze statystykami, to zupełnia inna sprawa. Można je zmienić, ale będzie to zmiana tylko na czas walki. Podobnie jest, gdy walczą dwaj bohaterowie i jeden ma 3 Ataku, a drugi 12. Prawdziwe statystyki nie ulegają zmianie. Jednakże nazwy można zmieniać tylko globalnie.

Kryształowy smok PW
26 stycznia 2006, 22:00
W ogrodzie wolności byli: mnisi w drodze do gorynicza i mnich w drodze do koszmarnego konia o nazwie {Darle}.

Haregar PW
15 lutego 2006, 15:28
A co trzeba zrobić, aby nie tylko była nazwa JEDNEJ jednostki, ale żeby była też nazwa paru jednostek?

Altair PW
16 lutego 2006, 19:11
Już odpowidziałem na to pytanie w tym temacie i podałem przykład zmieniający nazwę jednego jak i kilku stworzeń. Czytaj dokładnie posty zanim zadasz jakieś pytanie.

Podaję jeszcze raz z dokładnym opisem:

ZVSE
!#VRz100:S^Nazwa jednego stworzenia^;
!#VRz101:S^Nazwa większej ilości stworzeń^;
!#UN:G1/x/0/100;
!#UN:G1/x/1/101;

gdzie x numer stworzenia
strona: 1 - 2 - 3
temat: ERMowe jednostki

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel