Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Przeklęta Machinatemat: Problemy z hasłem
komnata: Przeklęta Machina

Smoczykieł PW
15 lutego 2006, 20:11
Jest sprawa. Nie wiem czy to tylko mnie dotyczy, ale nie mogę zmienić hasła. Po nacisnięciu zmiany hasła pojawia się:
! 404 !
Ooops! Strona, której adres podałeś nie istnieje!
The page you've tried to enter does not exist!


Qui PW
15 lutego 2006, 20:56
Tak, wiem o tym. Strona gdzieś się zapodziała w trakcie Kataklizmu. Miałem nadzieję, że nikt nie zauważy :P. Prawie dwa miesiące nikt nie marudził :P. Wkrótce powinna wrócić.

Blade Master PW
11 czerwca 2006, 22:21
Sprawa jest tego rodzaju że kiedy edytuje profil i chce zmienić hasło to wyskakuje mi komunikat:

! 404 !
Ooops! Strona, której adres podałeś nie istnieje!
The page you've tried to enter does not exist!


Nie wiem co zrobić w takiej sytułacji. Zwłaszcza że moje terażniejsze hasło przedostało się do nie pożądanych osób.

Trang Oul PW
11 czerwca 2006, 23:03
Ja mogę normalnie edytować profil. Może Łasica bawiła się skryptem forum, spróbuj teraz.

Acid Dragon PW
11 czerwca 2006, 23:36
to mi wygląda na klon tegoż tematu.

Blade Master PW
12 czerwca 2006, 14:25
Faktycznie masz racje Smoczy Władco przepraszam najmocniej.
Ale niestety dalej mi nie działa.

Acid Dragon PW
12 czerwca 2006, 14:52
i raczej nie będzie działać, chyba, że Łasicy będzie się wybitnie nudziło podczas bieżącej sesji.
trza czekać.

Acid Dragon PW
26 maja 2007, 20:54
Technicznie administrator strony ma dostęp do haseł kont użytkowników.

Podobnie jak administratorzy poczty mają dostęp do haseł, kont i maili swych użytkowników, administratorzy sieci GSM mają dostęp do wszystkich wysyłanych sms-ów i połączeń, a personel bankowy ma dostęp do pieniędzy swoich klientów.

Jeśli coś komuś podajesz - dane osobowe, adres e-mail, hasło, czy pieniądze, to oczywiste, że nie podajesz tego bezmyślnej maszynie, ale że "gdzieś tam" jest człowiek, który tę maszynę stworzył i wie o niej wszystko.

W momencie podawania swych danych trzeba więc zdecydować, czy dana "instytucja" jest wystarczająco godna zaufania.

Nie zmienia to faktu, że takie dane są w Grocie ściśle tajne i pod żadnym względem, bez żadnego wyjątku (może oprócz extremalnych przypadków, gdy na przykład otrzymalibyśmy nakaz sądowy) nie są, nie były i nie będą udostępniane komukolwiek.

Nemomon PW
2 listopada 2007, 23:20
Nie mogę zmienić hasła. Gdy wpisuję potrzebne dane i wciskam przycisk "zmień", to dane znikają a hasło jest takie samo jak było. Poza tem przydało by się coś takiego jak "zapomniałem hasła". To konto, na którym teraz jestem, to moje drugie konto, ponieważ do poprzedniego nie mogłem sobie hasła przypomnieć (oraz najpewniej zostało ono skasowane).

Przy okazji, dlaczego posty z kreską poniżej cudzysłowia nie chcą działać?

Acid Dragon PW
3 listopada 2007, 18:17
niech się Łasic tłumaczy ;P

Obie rzeczy MIAŁ już naprawić ;).

Nemomon PW
5 listopada 2007, 19:27
Już trzy dni minęły....

Acid Dragon PW
5 listopada 2007, 19:49
Ja bym to już w tygodniach liczył, a w przypadku hasła - w miesiącach ;P.

Nemomon PW
5 listopada 2007, 20:05
Czyli za miesiąc ożywić ten temat czy wcześniej / później?

era32 PW
16 maja 2008, 16:33
Z zmianą hasła nadal nie działa a już minęło około pół roku.

Nemomon PW
16 maja 2008, 16:39
Well, niby Smok mówił coś o liczeniu miesiąców... Dopiero minęło 6 miesięcy oraz dwa tygodnie. ;).

Ale fakt, problem z kreseczką jakiś spory czas temu został naprawiony.

Kaz PW
16 marca 2009, 20:20
Próbowałem jakos kilka dni temu wbić sie na moje stare konto. Skończyłem jako niedoszła karma dla smoka dziś gdyby smok był obecny pożarłby mnie ze 20 razy. Nie moge zwyczajnie się zalogowac na stare konto. Powiedzcie mi, czy miało tu miejsce jakieś Rozliczenie, czy może Smok splunoł na szczeście i niechcący trafił bazę ^^ lub Szanowna Łasica zagryzła sobie coś mocniejszego bazą danych?

Acid Dragon PW
17 marca 2009, 02:51
Teoretycznie wszystko powinno działać, aczkowliek widzę, że faktycznie mogłaby się przydać opcja resetowania hasła...
temat: Problemy z hasłem

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel