Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: [Przyklejony] Jesteś tu nowy? Przeczytaj!
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 ... 23 - 24 - 25 ... 35 - 36 - 37

The Doom PW
6 grudnia 2011, 20:45
Witam ludzi oraz inne stwory wszelakiej maści!

Cóż… Stwierdziłem, że mój pierwszy post dobrze będzie zapisać w tej komnacie, jak zrobiło to już wielu innych Grotowiczów. Na forum AC zerkam sobie od dość dawna (siedem, może osiem miesięcy), jednak dopiero dzisiaj się zarejestrowałem. Dlaczego? Niestety nie miałem ostatnio zbyt dużo czasu, więc nie za bardzo mógłbym aktywnie uczestniczyć w życiu Groty, czy chociażby w burzliwych, grotowych dyskusjach. Mam nadzieję, że dobrze będzie mi się żyło w Waszej kwasowej rodzince!

Pozdrawiam i kłaniam się nisko!
The Doom

Mitabrin PW
6 grudnia 2011, 23:56
Witam szanownego zombie (ew. człowieka cierpiącego na syndrom Cotarda). Miło zobaczyć w Grocie kolejnego nieumarłego...

Cytat:
Mam nadzieję, że dobrze będzie mi się żyło w Waszej grotowej rodzince

Pewnie... wpadnij kiedyś na cmentarny czat. :3

Aha... Zapoznaj się z naszym systemem komend różni się on w kilku elementach od tych spotykanych na innych forach. :3

Pozdrawiam. cyrulik sewilski.

Reuel PW
8 grudnia 2011, 18:39
No to ja chciałem przywitać tym postem całe forum ;) Słyszałem o Kwasowej Grocie już od dawna i postanowiłem sprawdzić, jak wygląda społeczność fanów serii Heroes na tej tej stronie. Co prawda nie wiem czy będę tu zaglądał codziennie, jednak przynajmniej raz na jakiś czas dodam coś od siebie. No i mam nadzieję, że moja znajomość z resztą forumowiczów będzie się układała w dobrym kierunku. Tyle ode mnie ;)

PaoDak PW
11 grudnia 2011, 21:43
Witaj Reuel! Pewnie ci się spodoba w naszej grocie!

Irhak PW
11 grudnia 2011, 22:56
A witamy, witamy. Zawsze przyda nam się nowa para rąk do wy... to znaczy do pomocy ;)

Belegor PW
12 grudnia 2011, 08:52
W końcu się zdecydowałeś Reuel. Nie jestem tu sam z naszego forum.

Przy okazji kilka słów wyjaśnień:
Syrious to stary nick, jeszcze zanim na dobre zapoznałem się z funkcjonowaniem forum. Od tamtego czasu dużo minęło i dojrzałem. Większość mnie zna z trzech nicków: Meriadok (www.anduina.net) i Belegor (zgromadzenie nightwood, tawerna, paraworld) oraz dilong (tylko na www.dinozaury.com).

Tak więc można powiedzieć, że jeszcze raz tu zaczynam i mam nadzieję, że nie będę sprawiać więcej bólu niż poprzednie kilka-kilkanaście lat temu.

Reuel PW
12 grudnia 2011, 19:44
Dziękuje za miłe powitanie, jednak przyznam, że trochę nie ogarniam tego forum. Jest inne niż Tawerna i ciężko mi się połapać, gdzie swoje łapska włożyć, a gdzie lepiej nie. No ale jakoś z czasem będę to ogarniać ;)

Belegor PW
12 grudnia 2011, 20:08
Nie ty jeden.
też mam problem z ogarnięciem całego forum, lecz sądzę, że jeszcze z tydzień lub dwa i będziemy znać każdy zakątek na wylot (oczywiście poza tymi dostępnymi tylko dla Smoczego Władcy i Strażników).

Edit: I akolitów jak to szanowny pan Irhak poprawił.

Irhak PW
12 grudnia 2011, 20:10
Cytat:
Dziękuje za miłe powitanie, jednak przyznam, że trochę nie ogarniam tego forum. Jest inne niż Tawerna
Ja mam na odwrót :P

Cytat:
(oczywiście poza tymi dostępnymi tylko dla Smoczego Władcy i Strażników)
I akolitów!

Ymir PW
4 lutego 2012, 22:44
Hej!
Po wędrówce po różnych, choć niezbyt wielu forach internetowych trafiłem tutaj. Część na pewno zna mnie z Jaskini Behemota lub z jej konwentów, gdzie zdarza mi się udzielać pod tym samym nickiem. Jakby ktoś pytał czemu tu jestem; najwyższy czas spróbować czegoś choć trochę nowszego, a że ruch jest tu chyba większy niż na JB i dodatkowo organizujecie zloty, no to cóż macie tego pecha, że padło na was.

Pozdrawiam
Ymir, YETI, Artur, czy jak tam jeszcze chcecie ;]

Irhak PW
4 lutego 2012, 22:48
A witamy (czyt. w końcu się pojawiłeś? Świetnie, możemy zacząć wypaczanie umysłu). A co do ruchu - chyba nie znasz naszego cmentarza :P

Mitabrin PW
4 lutego 2012, 23:48
Witam nowo przybyłą krew z Jaskini. Co prawda Grota nie jest tak rozbudowana jak Jaskinia, ale w końcu z definicji Grota, to pojedyncza, wielka jama (komnaty dobudowaliśmy później, więc się nie liczy ;).

AmiDaDeer PW
5 lutego 2012, 00:13
Cześć. Masz obowiązek zakupu koszulki grotowej na konwent.

Irydus PW
5 lutego 2012, 09:17
Biedny Ymir, nie wie na co się porywa :D

MiB PW
5 lutego 2012, 11:46
"...dodatkowo organizujecie zloty..." - ta, Konwent razem z JB :P

Pozdrawiam

AmiDaDeer PW
5 lutego 2012, 12:42
Cytat:
Konwent razem z JB
Field powiedział, że Konwent organizowała Grota. Co prawda nie publicznie, ale akurat Ty, MiBie, możesz tego posta poszukać.

vinius PW
5 lutego 2012, 13:02
Witaj, Ymirze!
Niezupełnie, MiBie ;).

MiB PW
5 lutego 2012, 18:55
Tak, tak, oczywiście. A całe zaplecze w Byczynie to Field sam znalazł :P
Konwent organizował - oficjalnie - Field wraz z Tarnumem przy wsparciu Nami, Tarbanda oraz starego KOKu (i moim telefonicznym, ale akurat Wy tego wiedzieć nie musicie :P). Niemniej jednak wiedząc jaki wkład w organizację miał Field - oraz mając na uwadze gdzie piszę tego posta :P - stoję na stanowisku, że poprzedni Konwent został zorganizowany wspólnymi siłami Jaskini i Groty ;-)

Pozdrawiam

Liabaen PW
25 lutego 2012, 17:49
Witam wszystkich serdecznie. Forum to odwiedzam od ok. 3 lat (!), ale dopiero dziś się rejestruję. Zaczęło się na tym, że czytałem newsy i różne komnaty. Później zajrzałem na forum i od tamtej pory sporadycznie patrzyłem co się dzieje. Dziś naszła mnie chęć rejestracji. Wydaje mi się, że za najciekawszą atrakcję groty uważam ukryte komnaty. Dopiero niedawno się o nich dowiedziałem i puki co znalazłem 5 (Diamentowy Smok, Gorynicz, Rdzawy Smok, Czerwony Smok, Talithraxus).

Przyznam szczerze, że zarejestrowałem się tu z powodu iż inne fora które odwiedzałem, "zawaliły się".

Nie mniej, mam nadzieję, że tutaj poznam wiele osób, z którymi będę mógł podyskutować (nie tylko o MM/HOMM).

Vatras PW
25 lutego 2012, 19:41
Witamy, witamy serdecznie.

Grota z tego co mi wiadomo posiada wszelkie atesty z ministerstwa i powinna wytrzymać nawet najgorsze kataklizmy. Nie to co inne fora, co się zawalają po byle wichurze. Dlatego zostając tutaj nie grozi ci trauma przeżywania kolejnej katastrofy budowlanej. Ale gdyby jednak, to całą winę zwalaj na Smoka (to ten Kwasowy co tutaj tak jakby rządzi).

Miłego pobytu!
strona: 1 - 2 - 3 ... 23 - 24 - 25 ... 35 - 36 - 37
temat: [Przyklejony] Jesteś tu nowy? Przeczytaj!

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel