Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Przeklęta Machinatemat: Propozycje zmian na forum
komnata: Przeklęta Machina
strona: 1 - 2 - 3 ... 26 - 27 - 28

Haregar PW
8 lipca 2005, 18:24
Witam. Mam pomysł na wzbogacenia forum. Nie wiem, czy by to ładnie wyglądało, ale można CHYBA spróbować. Otuż chyba każdy wie, co to jest stopka. To jest jakaś wiadomość pod postem (KAŻDYM) użytkownika. Na tej stronce przydoałoby się to, ale, żeby nie można było dawać obrazków, bo psułyby wg. mnie całokształt. Co wy na to? :)

Dru PW
8 lipca 2005, 23:46
Nie bo ja nie wiem/nie wiedziałem co to jest :P

I po jaką łasicie takie udziwnienia ?

Post do degradacji

Haregar PW
10 lipca 2005, 17:42
Dobra, powtórze. Stopka to jest zwykle taka kreska ____________________________ (ale bardziej na środku) pod każdym postem użytkownika. Może tam być jakaś wiadomość czy text lub nawet obrazek. Na tej stronce przydałoby się to, ale pod warunkiem, że nie byłoby rzadnych obrazków. Według mnei psułoby to całokształt stronki. A więc, co teraz o tym sądzicie? :D

Qui PW
10 lipca 2005, 17:46
Można, ale na co to komu? Żeby pod każdym postem pojawiał się inteligentny tekst w stylu "moja babcia wymiata", "co dwie głowy to nie kalafior", tudzież "abziubziubziu bylytyfyzytsyf"?

Trang Oul PW
10 lipca 2005, 18:10
Ja też uważam, że to jest zbędne.

Koshi PW
15 lutego 2006, 17:31
Przyszedł mi do głowy taki oto temat, w którym każdy mógłby napisać swoje propozycje dotyczące zmian na forum Kwasowej Groty.
Tak więc moimi propozycjami są:
1.Wprowadzenie przynajmniej kilku emotikonek.
2.Dodanie statusów/rang na forum. Wiem,że są już np.mieszkaniec, strażnik itd., ale dobrze by było zrobić coś na kształt stopni, które zmieniają się wraz z aktywnością na forum.
3.Możliwość dodania podpisu, stopki do każdego posta.

Wiem, że wszystkiego nie da się zrealizowac, ale napisać zawsze można.:)


Alagar PW
15 lutego 2006, 17:41
Zgadzam się z tym co napisał mój poprzednik,i myślę że takie zmiany poprawiły by jakość tego forum.
Ze swoiej strony mam jeszcze jedna propozycę dotyczącą wprowadzenia licznika postów napisanych przez każdego użytkownika.

Smoczykieł PW
15 lutego 2006, 17:46
Dobra by była również możliwość wstawiania większych avatarów np. o rozmiarach 100x100.

Sentinel PW
15 lutego 2006, 17:52
Spokojnie koledzy nie wszystko od razu. Ale rzeczywiście przydałoby się wprowadzić trochę zmian.
Popieram pomysł wprowadzenia większej liczby statusów.

Alamar PW
15 lutego 2006, 18:16
Podziemna Tawerna - Propozycje nowości do Groty - jest już temat o tym co by dodać w Grocie (a forum też się do tego zalicza).

>>>2.Dodanie statusów/rang na forum. Wiem,że są już np.mieszkaniec, strażnik itd., ale dobrze by było zrobić coś na kształt stopni, które zmieniają się wraz z aktywnością na forum.
>>>Ze swoiej strony mam jeszcze jedna propozycę dotyczącą wprowadzenia licznika postów napisanych przez każdego użytkownika.

Temat był już dyskutowany (pod enigmatycznym tytułem Czas w grocie) i skończyło się na tym, że mogłoby to doprowadzić do nabijania postów i zaśmiecenia forum.
Choć wszystko zależy od decyzji Acida i Starożytnych.

>>>3.Możliwość dodania podpisu, stopki do każdego posta.
Odpowiedź Qui (z tematu Tzw. stopka):
Można, ale na co to komu? Żeby pod każdym postem pojawiał się inteligentny tekst w stylu "moja babcia wymiata", "co dwie głowy to nie kalafior", tudzież "abziubziubziu bylytyfyzytsyf"?

>>>Dobra by była również możliwość wstawiania większych avatarów np. o rozmiarach 100x100
A to chyba jest możliwe (choć nie wiem czy ładnie takie awatary wyglądają).

vinius PW
15 lutego 2006, 18:33
>>>1.Wprowadzenie przynajmniej kilku emotikonek.
wręcz przeciwnie. nowym użytkonikom nawet nie dawać avatarów, bo się gubię, kto jets nowy, a kto nie :) poza tym - po co. i żeby nie były animowane, broń Boże i Starożytni!

>>>2.Dodanie statusów/rang na forum. Wiem,że są już np.mieszkaniec, strażnik itd., ale dobrze by było zrobić coś na kształt stopni, które zmieniają się wraz z aktywnością na forum.
Niet, niet i jeszcze raz niet. Konstytucja jest, rangi są, jest dobrze. Może jeszcze rangi za ilość postów, co? Kto się zasłuzy dla Groty, ten zostanie wyróżniony.

>>>3.Możliwość dodania podpisu, stopki do każdego posta.
po co? alamar wyjaśnił wyżej.

Trang Oul PW
15 lutego 2006, 18:48
Emoty są niepotrzebne. Pełno okrągłych lolów i rotflów zepsułoby klimat. Chyba, że byłyby to smoki.

Koshi PW
15 lutego 2006, 18:58
Oczywiście, że smoki. Ale uważam, że przynajmniej kilka emotikon dobrze by zrobiło.

Trang Oul PW
15 lutego 2006, 19:24
Ciekawe, kto by narysował te smoki. Te z HoMM są za duże na emoty.

vinius PW
15 lutego 2006, 19:40
Najlepsze rozwiązanie problemu: bez emotów :) dotąd ich nie było i było dobrze.

Qui PW
15 lutego 2006, 20:54
1. Emotikony. Nie.
2. Rangi. Są cztery. Więcej na razie nie trzeba. Jeśli zostanie uznane, że jest taka potrzeba, to może się będą pojawiać gdzieś w postach.
3. Licznik postów. Nie. Aczkolwiek jak kiedyś powstaną jakieś statystyki, to tam będzie można zobaczyć takie rzeczy.
4. Stopka. Już mnie zacytowano.

Jeżeli jednak ktoś jest w stanie sensownie uzasadnić potrzebę wprowadzenia którejkolwiek z tych rzeczy, to proszę bardzo, próbujcie. Bo jak na razie w żadnym przypadku nie widzę jakoś nic "za", za to całkiem sporo "przeciw".

Alagar PW
15 lutego 2006, 21:12
Qui mam pytanie do ciebie jedno pytanie,powiedziałeś"Aczkolwiek jak kiedyś powstaną jakieś statystyki..." kiedyś to znaczy KIEDY i czy wogóle takie coś kiedyś powstanie?

Qui PW
15 lutego 2006, 21:57
Powstanie. Wtedy, kiedy mnie się zachce je zrobić. Jako że nie są zbyt priorytetowe, to może potrwać. Chyba że się będę nudził.

MCaleb PW
16 lutego 2006, 00:25
Niestety muszę się opowiedzieć przeciwko niektórym postulatom (inne, zmodyfikowane - za).
Wszystkie były wyjaśnione wcześniej, ale wypowiem się indywidualnie:
1.Jestem za nieanimowanymi emotikonami, ale kilka podstawowych, nie więcej. No i muszą być klimatyczne, nie jakieś żółte buźki (Lekko naciągany przykład tutaj).
2.Statusy (ilość postów) - stanowcze trzy razy nie, bywałem już w innych krainach i nienajlepiej to wyglądało z takimi licznikami, więc radzę nawet tego tematu nie ruszać.
3.Podpis... po części urozmaicenie, po części niepotrzebna linijka (/linijki) tekstu, jeżeli już miały by być wprowadzane, to albo po kliknięciu na profil użytkownika można było je odczytać, albo dodać opcję umożliwiającą ukrywanie/pojawianie ich.
4.Co do awaratków, cóż, myślę że standardowe 60x60 czy nawet 80x80 nie przeszkodzą w 'odczytaniu' zawartości.

Smoczykieł PW
16 lutego 2006, 09:18
Takie emoty o których mówił MCaleb mogłyby być. Urozmaiciło by to trochę forum.
strona: 1 - 2 - 3 ... 26 - 27 - 28
temat: Propozycje zmian na forum

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel