Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Uśmiechnij się! (póki jeszcze możesz ;)
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 ... 33 - 34 - 35 ... 120 - 121 - 122

NewSeener PW
13 września 2011, 13:42
Z ciekawości znalazłem to całe castle of heroes i zarejestrowałem się na tym. Ale według mnie, mało to ma z herosem wspólnego... Owszem masz zamek i chodzisz sobie bohaterem po mapie ale... No nie, strasznie mało opcji, wszystko takie statyczne. Wiem, że nie można za wiele wymagać od gier przeglądarkowych ale zdecydowanie nie ten rozmiar kapelusza, znudziło mi się po kilku godzinach. Nie polecam.

Dark Dragon PW
14 września 2011, 22:16
Kryształy Czasu

[Gracz wszedł w permanentne posiadanie miecza w którym zaklęta była dusza wojownika krasnoluda. Strasznie rozgadana. 24/7 - non stop pieśni bitewne, opowieści z wojen, złośliwe komentarze, pierdoły itd itp. Z braku możliwości pozbycia się niewygodnego itemu gracz zmuszony był cały czas słuchać, dniami i nocami.
Na szczęście ten głos słyszał tylko Gracz. Razu pewnego przy ognisku nie wytrzymał.]

<G1> Nieeeno ja już nie wytrzymam! Nie śpię przez tego skur...na!
<G2 Wojownik> Jakiego syna?
<G1> Głos słyszę cały czas z tego miecza!
<G3 Kapłan> Znam dobrego astrologa, umówić cię?
<G4 Astrolog> Albo z kapłanem. Rozmawiałeś o tym z kapłanem?
<G3 Kapłan> Kapłani leczą ciało a nie duszę. Polecam Astrologa.
<G4 Astrolog> Astrologia to nauka o gwiazdach, a nie o psychicznych co słyszą głosy.
<G2 Wojownik> Ostatniego psychicznego załatwiłem toporkiem w głowę, był ewidentnie naznaczony klątwa. Pewny sposób na klątwy.
<G1> O... już ucichł. Nic mi nie jest

Mitabrin PW
16 września 2011, 16:42
Pora na bardzo wesołe wieści dla wszystkich grotowych fanów MLP:FiM
klikaj tu

@edit
Jeśli kogoś to interesuje, to pierwszy odcinek drugiego sezonu w HD można obejrzeć tutaj - LINK

Alamar PW
28 września 2011, 20:22
The Wizard

Dark Dragon PW
1 października 2011, 11:02
Gracz 1: Mój koń ma wiecej madrosci niz ty.
Gracz 2: Jak nie będziemy się razem pokazywać, to nikt nie zauważy.

(troll wyeliminował wszystkich graczy i został maly gnom-kupiec)
Gnom: Drogi Trollu. Daj się zabić i pobrać organy do transplantacji.
Możesz w ten sposób uratować życie wielu dzieciom.

MG: Wczuj się w postać. RPG to role playing game, a nie rocket purposed granade.

MG: Gdybym wiedział, że przeżyjesz, to bym cię zabil.
Gracz: To mogloby zachecic moja postac do dalszego zycia.

MG: Jak ci opisac ten wrak? Wyglada jak samochod, tylko bez kol, silnika i nadwozia ... niewazne jest lej - wraku nie ma.

MG: (opisuje drzwi od pieciu minut, z detalami godnymi analizy widma emisyjnego).
Gracz: Jak tam nie wejdziemy to nas Mistrz zanudzi!

EDIT:Wybacz to tylko wycinek z jakieś strony tych kfiatków :)
f!eldf!eldDotarłem do 2/3, potem wysiadłem. Błagam, albo używaj polskich znaków, albo też przepuszczaj to przez Worda/OpenOffice'a -_-"

AmiDaDeer PW
3 października 2011, 17:38
Może i niekoniecznie związane z fantastyką, poza tym nie jest jakieś szczególnie świeże, ale za bardzo kocham Hertzfeldta, bym tego tutaj nie zamieścił...

Alamar PW
7 października 2011, 18:02
Z mądrości smoków;

Acid:
Zachować się jak rycerz i kupić grę ku chwale Imperium, jak kupiec i poczekać na lepszą ofertę, czy jak nekromanta wysysając ją z internetu.... współczesne wybory herosów....

Irhak PW
14 października 2011, 09:26
Uhm... może i to nie jest zbyt śmieszne, ale pasuje przynajmniej do obecnej sytuacji ;)
LINK

Alamar PW
24 października 2011, 22:14
Historia gier RPG wg serwisu IGN

Mitabrin PW
3 listopada 2011, 21:12
Dethklok jest (Wg Wikipedii) wirtualnym zespołem "melodic deathmetalowym" stworzonym przez Brendona Smalla i Tommy’ego Blachę na potrzeby animowanego serialu Metalocalypse, opowiadającego o członkach rzeczonego zespołu.

Czemu o tym piszę? Przyjrzyjcie się wyglądowi tego zespołu i a szczególnie mężczyźnie w środku:
obrazek całego zespołu
Sam mężczyzna (olać kucyka)

I teraz pytanie - Czy tylko mi on kogoś przypomina? :3

Alamar PW
4 listopada 2011, 07:45
No czy ja wiem?



Przy okazji, każdy bohater z HVI jest wzorowany na jakimś aktorze, zresztą odpowiedni link już zamieszczałeś w tym temacie (stamtąd zresztą pochodzą powyższe obrazki).


EDIT:
I'm Batman

MrCudny PW
4 listopada 2011, 09:17
Przechodzi Drake obok wozu.
Rozgląda się dookoła.
A tu zboczku w skale.
Nieumarli odprawiają na jego widok tańce nieumarłych.
(Co chwila jakieś podskoki i obkręcanie się w bok [bazowane na prawdziwym bugu])

Irhak PW
14 listopada 2011, 19:11


Wybaczcie, ale to tak bardzo pasuje do naszego rusałka :)

Alamar PW
19 listopada 2011, 16:40
"Musiszmieć" dla każdego miłośnika Kuźni:


Irhak PW
23 listopada 2011, 18:22
Co by było, gdyby Ubisoft robił gry przeglądarkowe tak jak H6? Może właśnie to? Efekt wprowadzenia 1, dosłownie JEDNEJ nowości w grze Immortal King - akcja doładowania konta w wys. 1500 sztuk złota, aby uzyskać specjalnego bohatera. Oby Ubi nie podchwycił tego pomysłu. (Normalnie czas odświeżania nie przekracza w przypadku budynków 2h, bitw 30 minut itd.)

Qui PW
30 listopada 2011, 00:11
Acid na dyskotece.

AmiDaDeer PW
30 listopada 2011, 19:48
No to do następnego konwentu...

Alamar PW
1 grudnia 2011, 10:31
"Bieg" wsteczny

BTW - chyba większość z Was wie, że konia w tej grze i tak nic nie pobije.

EDIT:
Nope, konik bije to na głowę.

Mitabrin PW
1 grudnia 2011, 21:56
Eee tam... mistrzostwem i tak jest kradzież. :3

Dark Dragon PW
2 grudnia 2011, 01:14
strona: 1 - 2 - 3 ... 33 - 34 - 35 ... 120 - 121 - 122
temat: Uśmiechnij się! (póki jeszcze możesz ;)

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel